задумчивая мордочка• 11 сентября 2022

Захоплююся Міддлтон. Важко пояснити чим, але вона нереальна

Так, зараз пол‘ється хейт від любительок ботоксу, губ-вареників, міні спідниць, гелевих пазурів і «реснічке»
Але..!
Вона неймовірна!
Витончена, граціозна, стильна!
Сама хотіла вколоти ботокс, але тепер добре подумаю.
Бо побачила, що можна виглядати круто, не обколюючи себе, при тому виглядати на сввій вік і не одягатися так, щоб просили паспорт.
Повний розрив шаблонів порадниці.
Цікаво, є тут такі як я?
Що захоплюються Кейт?
Чи всі борються за те, щоб пиво без паспорту не продали?
Отмотала своё• 11 сентября 2022
Ніким не захоплююсь, Кейт подобається.
Робот Вертер• 11 сентября 2022
Ну да, красавица.

Но по поводу невероятная - это вы загнули, конечно)
Любимка-анонимка• 11 сентября 2022
Мне она нравится. И она не пыталась топорно косплеить Диану, как недоактриса.
Не будь КакСвета• 11 сентября 2022
перше 1 останне фото -видно р1зницю.., 1 мен1 вона захуда...
Анонимба• 11 сентября 2022
Мені її дуже шкода, все життя на публіку,всі біди. І тримати обличчя і емоції все життя, все за етикетом. Мучати дітей цією публічністю із народження і доскону- це тяжкий тягар
автор задумчивая мордочка • 11 сентября 2022
Ответ дляРобот Вертер
Ну да, красавица.

Я не маю на увазі що неймовірна красуня. Хоча.. коли я збиралася заміж, вона була для мене ідеалом нареченоі.
Най-най-най гарніша
Зараз в ній не так краса, як щось з середини.
Як вона тримаається. Не якась там дешевизна «каквсе», а повне прийняття віку, природних даних і тд
Навіть обмежена королівським дресс-кодом вона ікона стилю (це не мої слова, це факт)
Хачапууури• 11 сентября 2022
Зовні вона зовсім не неймовірна. Як на мене - красива доглянута жінка, яка виглядає на свій вік. Враховуючи її соціальне та матерільне становище, вона просто не має права виглядати погано.
Ответ дляАнонимба
Ви вважаєте що вам краще живеться?
ТыЧиНеТЫ• 11 сентября 2022
Вона для мене дуже гарна і справжня.
Купи слона• 11 сентября 2022
Завжди нею милуюся)
Дійсно надзвичайна
Ответ дляКупи слона
Завжди нею милуюся)
Дійсно надзвичайна
Не очікувала таких відповідей. Тут зазвичай захоплюються інакшими. Рада що є однодумці
Физрукая• 11 сентября 2022
Ответ дляАнонимба
Вона знала, на що йде, і ця роль їй подобається. Я бачу в Кейт королеву, таку, якою була Єлизавета.
Анонимба• 11 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
Ви вважаєте що вам краще живеться?
Звичайно,в нас є воля. В неї- нічого окрім обов´язків. А якщо дійсно правдиві історії про її чоловіка та його коханку- це треш. А вона має ковтати це і посміхатися
Ответ дляФизрукая
І я бачу
Живчик-счастливчик• 11 сентября 2022
Моя думка - є дві Кейт: для публіки і ’насправді’.
Думаю, Віллі там дістається по повній) Кейт не така проста як здається.
Пара Гаррі і Меган більш гармонійна, як би дивно то не звучало. Вони дійсно закохані. Віллі і Кейт швидше партнери, як на контракті, кожен грає свою роль, але любові там немає. Що дуже пригнічує Кейт.
Такі мої відчуття, а як насправді - лише вони знають.
Анонимба• 11 сентября 2022
Ответ дляФизрукая
Думаю, що його ніхто не знає, поки сам не почне. Вона була закохана і хотіла бути поруч із своїм чоловіком. Зараз кохання не а,і видно як пог´асли її очі ...
УраганнаЯ• 11 сентября 2022
Ответ дляАнонимба
У нас тысячи женщин, как вы выразились, свободных, терпят любовниц, побои и ещё массу ’приятных’ вещей.
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Мені Меган нічим не подобається. Зовсім.
Різні смаки..
Интеллектуальные оладьи• 11 сентября 2022
Можно без ресничек и губешек выглядеть лучше, она не на минималку живет, не встаёт утром детей вести в школу и перется на работу. Морщин дофигище, седина. Она мне нравится, потому что она добрая,это чувствуется))
Пенсіонер• 11 сентября 2022
Нормальна молодичка.
Живе своїм розумом.
Молодець.
Купи слона• 11 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
А от меган мені завжди не подобалася
Зрештою, виявилося, яка вона огидна жаба
УраганнаЯ• 11 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
Різні смаки..
Меган-хабалка. Как она может кому то нравиться Она явно держит Гарри за яйки стальной хваткой.
Физрукая• 11 сентября 2022
Ответ дляАнонимба
Значення кохання занадто перебільшене))) так, вони партнери і це дуже важливо, як в звичайному побутовому житті, так і в значенні монархії, бізнесу тощо.
Ответ дляКупи слона
А от меган мені завжди не подобалася
О, щойно згадала, що був скандал якийсь винесений на публіку. Я те інтерв‘ю і не послухала. Настільки вона мені не цікава жінка
КараПузовна• 11 сентября 2022
Ответ дляАнонимба
Она добровольно пошла на это
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
О, ви перша. Вітаю!
«Морщин дофигища»

Далі буде…
Купи слона• 11 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
Так в неї все перекручено завжди
Маніпуляції постійні
Така дурна, це ж всім помітно
Лама_мама• 11 сентября 2022
В молодости Кейт такое не носила, ей хотелось, чтобы весь мир видел ее стройные ноги. Но с возрастом все таки пришло или дошло, спасибо стилистам, что ее стройность и так все видят, а у нее титул и обязанности. Поэтому она перешла на платья миди.
А обычные люди, как носили платья до колен, так и носят, им не надо соответствовать дресс-коду и папарацци нас не подлавливают.
Мне Кейт очень нравится, ее стиль, она умничка.
ЕжеМышь• 11 сентября 2022
Она красива. Да, она не колет ботоксы, но я прям на 100% уверена, что проходит регулярные чистки лимфы, витаминные капельницы и тому подобное. Плюс они все на гомеопатии сидят, у них есть придворный гомеопат- никогда бы не подумала. Там огромные силы вложены в здоровье.
Ответ дляКупи слона
Так в неї все перекручено завжди
Маніпуляції постійні
Така дурна, це ж всім помітно
Вона не вписується в ту родину ))
Але, «любов зла..»