Яйцеголовая• 11 сентября 2022
Заправка для борща на зиму, кто консервировал подскажите
Можно ли обойтись без уксуса? Будет стоять в кладовке?
По какому рецепту делаете?
З оцетом простіше і надійніше. Вчора якраз робила. 3 кг буряка, 1 кг моркви, 1 кг цибулі, перцю 1 кг, склянка цукру, 3 ст л солі, склянка олії, 125 мл оцету. Натерти буряк та моркву, перець і цибулю соломкою, помідори шматочками, додати сіль, цукор, олію, оцет все перемішати і на слабкому вогні витримати, щоб пустило сік, потім 25 хв проварити і закатати у стерилізовані банки, перевернути під ковдру. Смачно, можна навіть як салат їсти.
Затишне кубло• 11 сентября 2022
Всегда обхожусь без уксуса. Делаю обычную (как мы привыкли) заправку и закатываю по банкам. Стоит прекрасно.
Трусиковед• 11 сентября 2022
Я без уксуса ничего не делаю,мне с ним все гораздо вкуснее
но видела рецепт и без него
Яйцеголовая
• 11 сентября 2022
Ответ дляЧаюри
А сколько помидоров?
Яйцеголовая
• 11 сентября 2022
Ответ дляЧаюри
Ой, вибачте, пропустила помідори, їх теж 1 кг.
Спасибо!)
Яйцеголовая
• 11 сентября 2022
Ответ дляТрусиковед
но видела рецепт и без него
Спасибо)
Nataliya Sichko• 11 сентября 2022
Раніше ми робили заправку. Але зараз не бачу сенсу: ці продукти є і взимку недорогі. А закатані вони втрачають вітаміни і мороки із закруткою багато
Ответ дляNataliya Sichko
Економія часу, хтось зберігає власний урожай, я на всяк випадок закрила, бо взимку не було в магазині буряка, моркви, томатної пасти, а без них якось борщ не виходить.
Яйцеголовая
• 11 сентября 2022
Ответ дляNataliya Sichko
У меня с дачи много буряка
Не знала куда деть
В морозилку уже не помещается
Поэтому решила борщевую заправку
Да эти продукты есть зимой недорого, но ведь как легко готовить борщ, все уже готовое, нарезанное только добавить в бульон
Не знала куда деть
В морозилку уже не помещается
Поэтому решила борщевую заправку
Ку ка ку ка ку• 11 сентября 2022
Очень удобная заправка, тоже ее консервирую. Когда уезжала за границу на пол года, то сын сам готовил борщи.
Ку ка ку ка ку• 11 сентября 2022
Ответ дляЯйцеголовая
У меня с дачи много буряка
Не знала куда деть
В морозилку уже не помещается
Поэтому решила борщевую заправку
Не знала куда деть
В морозилку уже не помещается
Поэтому решила борщевую заправку
Еще можно кубиком, для винегрета.