Шмоточницаца• 11 сентября 2022

ви задоволені своїм навчанням?

змішаним.
тиждень ходим. 2 тижні дист.
жах.
ще й в 2 зміну.
Хачапууури• 11 сентября 2022
У нас онлайн у старшей
Репетитор младших классов у младшего
Нехай щастить• 11 сентября 2022
Ходимо постійно
Бибер-анонимер• 11 сентября 2022
Я обрала дистанційне для сина, 3-й клас. Всього пару чоловік з класу онлайн, а всі інші навчаються в класі.
Але я б це назвала сімейним, оскільки вчителька тільки пише у вайбері сторінки, які опрацьовували в книжках, ну і плюс перевіряє потім. Більше ніякого контакту немає.
Моя мама тисне, щоб я вела сина до школи, а я боюсь. Ну добре, що для таких переляканих, як я, є можливість навчатись вдома.
Сподіваюсь, що я справлюсь з цим випробуванням)
Була б більш задоволена, якби було більше уваги вчительки, але прекрасно розумію, що через одну-дві дитини вона не буде розриватись між нами та майже повним класом в офлайні.
Думы мои думы• 11 сентября 2022
А в чем прикол такого образования?
автор Шмоточницаца • 11 сентября 2022
Ответ дляБибер-анонимер
вчительці платять тільки за тих, кого вчить в класі.
логічно, що ніяких онлайн уроків вам проводити не буде.
Бибер-анонимер• 11 сентября 2022
Ответ дляШмоточницаца
трохи дивно пишете, ви хотіли сказати, що їй не доплатять за те, що буде ще й онлайн навчати?)
riabika_vika• 11 сентября 2022
Мы довольны. Выбрали очное, ходим каждый день. Но я стремаюсь что скоро ковидные карантины начнутся)
Нехай щастить• 11 сентября 2022
Ответ дляБибер-анонимер
Київ?
Бибер-анонимер• 11 сентября 2022
Ответ дляНехай щастить
Київ?
київська область
Бойцовская• 11 сентября 2022
Ответ дляШмоточницаца
Кто сказал? У нас 28 онлайн, 7 в школе. Учат всех.
Учителям разве когда-то платили за количество учеников?
Янгол в камуфляжі• 11 сентября 2022
Ответ дляДумы мои думы
А в чем прикол такого образования?
Это хорошая форма обучения. Если на дистанте что-то непонятно, потом на оффлан занятиях можно разобрать. Хоть как-то приближено к очному нормальному формату обучения
Леннон_Жив!• 11 сентября 2022
У мене, можна сказати, змішане. Одна дитина ходить в школу, інша онлайн :)
Думы мои думы• 11 сентября 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Для чего она создана? Сейчас
автор Шмоточницаца • 11 сентября 2022
Ответ дляБойцовская
вчителька одночасно вчить і он, і офф?
платять за урок. 1. не 2.
Леннон_Жив!• 11 сентября 2022
Ответ дляБибер-анонимер
Не доплатять, якщо онлайн уроки треба проводити окремо. Тому в нашій школі, наприклад, це просто прямий ефір зі школи, де вчаться учні офлайн.
автор Шмоточницаца • 11 сентября 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
не в усіх школах є для цього ефіру технічні можливості.
Леннон_Жив!• 11 сентября 2022
Ответ дляДумы мои думы
Для чего она создана? Сейчас
Для того, щоб діти помістилися в бомбосховище.
Бойцовская• 11 сентября 2022
Ответ дляШмоточницаца
вчителька одночасно вчить і он, і офф?
платять за урок. 1. не 2.
Так, одночасно вчить. Точніше вчать, бо вже 5 клас і вчителів багато.
І правильно, вчителю платять за навчальну годину (за урок), а не за кількість учнів чи очну форму навчання.
Думы мои думы• 11 сентября 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
Спасибо
Леннон_Жив!• 11 сентября 2022
Ответ дляШмоточницаца
Ну, тоді логічно, що вчителька не має робити в два рази більше роботи, аніж їй оплачується.
Ноу коммент• 11 сентября 2022
Наш город в окуппции. Я с сыном переселенцы. Остались учиться в родной школе дистационнл. Нп устраивает 2 смена. 9 класс. Как то в 18,19 часов не вдохновляют уроки химии и алгебры. Тем более снимаю 1 комн квартиру.. придя с работы домой не могу угла себе найти…почему бы не придумать единое онлайнобразование по украине.
АнтиТанкист• 11 сентября 2022
Ответ дляДумы мои думы
Для чего она создана? Сейчас
В нашому ліцеї, наприклад, сховище може вмістити лише 1100осіб. Тому всі вийти очно не можуть. Тому початкова школа, 5,9,11 класи ходять очно постійно, а 6,7,8,10 ходять тиждень через тиждень, міняючись. Якщо дитина в принципі не хоче очно, а вибрала дистант, то вона підключається в гуглміт до очних уроків класу і все, без проблем. Ну а в очний тиждень просто для всіх уроки в гуглміт. Прекрасна система, я дуже задоволена.
Думы мои думы• 11 сентября 2022
Ответ дляНоу коммент
Но это наверное выбор родителей? Какая разница во сколько дистанционно учить?
Леннон_Жив!• 11 сентября 2022
Ответ дляНоу коммент
Чому не пішли в місцеву школу?
Нехай щастить• 11 сентября 2022
Ответ дляБибер-анонимер
київська область
Ну це егоїзм сидіти вдома реально.. вчора зустріли свою подругу з сусідньої школи, сидить вдома дичіє, скучно одній, настрою нуль((( коли деякі однокласники вчаться, спілкуються, живі і веселі спішать зранку в школу
Нехай щастить• 11 сентября 2022
Ответ дляШмоточницаца
Тому змішують класи і школи навіть оф-і онлайн.
Ноу коммент• 11 сентября 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
Чому не пішли в місцеву школу?
Тому що скрізь йде війна. Переізала до нікополя.. але щараз там жах- кожну ніч важкою артилерією, гоадами розбивають житлові квартали. Добре що не перевела сина в місцеву школу. Бажажмо щаквнчмти 9 клас з рідним класом
qusik7• 11 сентября 2022
А у нас 15 в школе и 15 онлайн присоединяются к урокам, мне нравится
Леннон_Жив!• 11 сентября 2022
Ответ дляНоу коммент
Я зрозуміла. Ви переселилися не в безпечне місце :( тримайтеся. Або, якщо є можливість, перебирайтеся далі, де спокійніше.
ПироженкА• 11 сентября 2022
Тиждень в школі, тиждень - онлайн. 6 клас. Не в захваті, але краще, ніж онлайн. Школа велика, усі в бомбосховище не влізуть.
Напрягає, що підручників геть немає, навіть в ел варіанті тільки декілька.