Ума Палата• 11 сентября 2022

Я розчарована, нічого не добилася в житті

Є сім´я, дитина. Якесь дивне відчуття, що прожила марно. Завжди слухалась чоловіка, не виходила на роботу ( за його бажанням). Відчуваю себе невдахою, нікчемною і ні на що не здатною. Таке відчуття, що занепадаю. Розчарування!
Хочу все змінити, але розумію що чоловік в плані роботи не підтримає і будемо сваритися. Я відчуваю, що у мене багато енергії на щось, а на що я сама не знаю. Тяжко, що не розуміє сама близька людина.
Тепер мені погано останнім часом, дивлюся на це життя як на пусте місце. День від дня.

У кого таке було? Що робили? Чи що можливо зробити? Як правильно? Порадьте, будьласка щось
Бывает и такое• 11 сентября 2022
Настя Снежок Воля• 11 сентября 2022
Займитесь чем то,выходите на работу в коллектив
Українська Мрія• 11 сентября 2022
Зажрались. Лучше быть лошадью загнанной, ага
Єдина Країна• 11 сентября 2022
Так просто живите, земной путь короткий только королевы по 96 живут
оксюморон• 11 сентября 2022
Ищите хобби
оксюморон• 11 сентября 2022
Что любите? Что умеете?
автор Ума Палата • 11 сентября 2022
Ответ дляУкраїнська Мрія
Та ні, часом також не вистачає грошей і мушу собі відмовляти.
Ось потрібно пофарбувати волосся, а чоловік говорить - немає грошей на таке витрачати. Хоча сам собі ні в чому не відмовляє.
Я зараз взагалі не маю роботи і особистих коштів. Краще б я працювала
автор Ума Палата • 11 сентября 2022
Ответ дляЄдина Країна
Так це не так просто
автор Ума Палата • 11 сентября 2022
Ответ дляНастя Снежок Воля
У нас невеличке місто, кілька магазинів і все. Всі свої працюють. Немає тут роботи
пицунда• 11 сентября 2022
Ответ дляУма Палата
пельмени делайте нормальные и сдавайте под реализацию
Разачаровусь_очень_быстро• 11 сентября 2022
У вікно хочеться вийти
автор Ума Палата • 11 сентября 2022
Ответ дляоксюморон
Что любите? Что умеете?
Люблю вирощувати кімнатні квіти, люблю готувати.
Вмію в´язати, вишивати трохи, наповнювати сайти інформацією та товарами. Особливого нічого такого
автор Ума Палата • 11 сентября 2022
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
У вікно хочеться вийти
Інколи
автор Ума Палата • 11 сентября 2022
Ответ дляпицунда
Треба спробувати
оксюморон• 11 сентября 2022
Ответ дляУма Палата
Так можно завести странички и что-то продавать. Вязанное или цветы.
былоИпрошло• 11 сентября 2022
Ответ дляУма Палата
Я от такого ушла. Он меня для удобства держал. Ему всё, мне ничего
АяВсёЗнаю• 11 сентября 2022
Сколько вам и деточке? Вас дома привязали? Работа есть. Не ищите отговорки
Сестрица Алёнушка• 11 сентября 2022
Ответ дляУма Палата
Почему торты не печёте на заказ ? Не выходя из дома .
автор Ума Палата • 11 сентября 2022
Ответ длябылоИпрошло
Разом уже 13 років. Не має насолоди від життя, все якесь пусте і ніяке. Роблю все машинально.
Все що любила раніше - він виявив непотрібним і поганим. Хоча сам не поганий, але часом утискає мене в усьому. Мені можна бути дома, займатися будинком, займатися дитиною, хатніми справами.

Ось недавно якось від відпустив в автошколу ( це подарунок на день народження за кілька років), я вдягнулася, нафарбувалася і після обіду сталася сварка.

Йому не сподобалося що я зібралася і не підігріла йому їжу ( перше, друге, котлети, риба в холодильник), та каже намалювалася і побігла.

Стало неприємно дуже.
Пи Пи Пилюля• 11 сентября 2022
Ответ дляУма Палата
Я вам скажу то, что вас не порадует..Он хорошо устроился. Вы как прислуга. Делаете все домашнюю работу, готовите, за детьми смотрите? Он только работает, так?
автор Ума Палата • 11 сентября 2022
Ответ дляоксюморон
Гарна ідея, я звісно давно не в´язала. Але рослин кілька є в наявності.
АяВсёЗнаю• 11 сентября 2022
Автор, вы для него никто. Прислуга без права голоса
автор Ума Палата • 11 сентября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Да, я якось йому говорила - що я як додаток до нього, як до телефону.
Пи Пи Пилюля• 11 сентября 2022
Ответ дляУма Палата

Стало неприємно дуже.
Печально..Это так и подтверждает что вы всего лишь прислуга для него(( Я так тоже прожила 15 лет, только он меня поменял на другую, потом дошло, прозрела..Я просто перестала справляться, начала бунтовать.
Пи Пи Пилюля• 11 сентября 2022
Ответ дляУма Палата
Но ваш не сдержанный, а мой притворялся заботливым сюсю мусю, а сам по-тихоньку подыскивал замену, а потом типа прощай прости. Вашего пока все устраивает, в плане обслуги...
автор Ума Палата • 11 сентября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я це розумію, скоріше почала це розуміти. Тепер взагалі якась безвихідь, а раніше могла справитися з усім, а зараз - якась невпевненість та страх. Але десь далеко відчуваю, що маю енергію на будь яку справу, головне почати і не боятись
автор Ума Палата • 11 сентября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
32, дитина вже доросла - 11 років
АяВсёЗнаю• 11 сентября 2022
Ответ дляУма Палата
32, дитина вже доросла - 11 років
Срочно ищите работу. Подальше от дома. Ребенок взрослый давно.
LarsonPeterson• 11 сентября 2022
Ответ дляУма Палата
пельмени это тема, но если вы в пгт, то даже и не знаю
Тантрический кекс• 11 сентября 2022
У мене все , Автор, гірше… за станом здоров’я я залишила роботу. Мені 40 і жити зовсім не хочеться.