Ума Палата• 11 сентября 2022

Я розчарована, нічого не добилася в житті

Є сім´я, дитина. Якесь дивне відчуття, що прожила марно. Завжди слухалась чоловіка, не виходила на роботу ( за його бажанням). Відчуваю себе невдахою, нікчемною і ні на що не здатною. Таке відчуття, що занепадаю. Розчарування!
Хочу все змінити, але розумію що чоловік в плані роботи не підтримає і будемо сваритися. Я відчуваю, що у мене багато енергії на щось, а на що я сама не знаю. Тяжко, що не розуміє сама близька людина.
Тепер мені погано останнім часом, дивлюся на це життя як на пусте місце. День від дня.

У кого таке було? Що робили? Чи що можливо зробити? Як правильно? Порадьте, будьласка щось
Болтушка Му• 11 сентября 2022
Ответ дляУма Палата
Та ні, часом також не вистачає грошей і мушу собі відмовляти.
Ось потрібно пофарбувати волосся, а чоловік говорить - немає грошей на таке витрачати. Хоча сам собі ні в чому не відмовляє.
Я зараз взагалі не маю роботи і особистих коштів. Краще б я працювала
КАк я Вас понимаю. Вы как меня описали. Единственное что я сделала, это пошла в спорт зал. И нахожусь там часа 2.
Есть двое детей, Вроде и живем не скандалим но все равно не то. Я понимаю, чти моей большой ошибкой было согласие сидеть дома и создавать уют. Я себя потеряла совсем. На себе вечно экономлю. Маникюр сама, педикюр сама. Все детям, да ему. О себе вообще забыла. Сейчас прохожу разные курсы, начинаю с бесплатных, смотрю что понравится и буду себя искать. Рано себя хоронить в 42, Жить только начинается. Надо в себя верить и искать.
Мужу не говорю нечего, просто молча ищу чем заняться. Что б были свои доходы.

И Вам того же желаю. Ищите себя, не замыкайтесь.
былоИпрошло• 11 сентября 2022
Ответ дляШвабристка
В тому то і сроава що дуже хочу, от дуже дуже
Час від часу збираюся з силами і відправляю резюме, але саме там куди відправляю( враховуючи свій досвід і сили) , немає ніякого відгуку.
Мабуть моя перерва в роботі лякає, чи ще щось.
В моєму резюме не лише це відштовхує (
Сама б 10 років тому не повірила що таке буває, але дійсно буває
Аби було кому ще підтримати, допомогти,то думаю все було б швидше, але я сама, повністю знесилена морально і фізично, мені майже все здається неосяжним (
А ви розмістили своє резюме?
Швабристка• 11 сентября 2022
Ответ дляУма Палата
Хай все у нас наладиться. Я в це вірю, і відчуваю що скоро найдете роботу.
Дякую, я працюю над собою.
І Ви більше думайте про себе
Швабристка• 11 сентября 2022
Ответ длябылоИпрошло
А ви розмістили своє резюме?
Висіло кілька років, потім вимкнула, тепер тільки сама відправляю.
Самая СоветЧиваЯ• 11 сентября 2022
Ответ дляУма Палата
Я коли з ним, також затуркана. Навіть в туалет в чужій країні боялася піти самостійно. ( Тобто дійти до нього через вулицю) чи в магазин.
А коли без нього я зовсім інша, не боюся говорити, питати, цікавитися. Відчуваю себе впевненіше.
Інколи і колі друзів, коли ми сперечаємося всі про щось, він не полюбляє коли я його поправляю. Він не визнає своєї помилки.

А по життєвих силах, так вони дійсно з часом згасають і стає поступово все одно. Тоді пливеш просто по течії і не намагайтеся сперечатися.

Я хочу щось і все. Я відчуваю що справлюсь, зроблю все як потрібно.
У нас в районі наприклад ж один секонд хенд, там завжди купа людей. Пропонувала взяти в оренду приміщення і закупити речі. Воно дійсно було б прибутково.
Хотіла вирощувати квіти ( тюльпани і петуніх) до 8 березня - також не сподобалося. Все відшив.
Зелень - також не підходить.
Він аб´юзер звичайний! Тут або йти від нього, або терпіти далі, він не зміниться
Самая СоветЧиваЯ• 11 сентября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Це погано. Міняйте своє життя. Виривайтесь, він вас душить морально
Вірно, моральний гвалтівник, або аб´юзер, модне слово нашого сьогодення
Тантрический кекс• 11 сентября 2022
Ответ дляУма Палата
Ловлю на думці - що інколи боюсь цих скандалів та сварок. Боюсь його злим.
Він абьюзер
былоИпрошло• 12 сентября 2022
Ответ дляШвабристка
Мені порекомендували колись виставити своє, звичайно, оновлювати, кожен день (як на работа юа) Це більш дієво, чим сидіти розсилати своє резюме, По різному бувало, то тиждень тиша, то багато запрошень. Особливо зараз треба запастись терпінням. Вам удачі!
Швабристка• 12 сентября 2022
Ответ длябылоИпрошло
Дякую