Даю справку• 12 сентября 2022

Є допомога міжнародна

Дівчатка знаю що вже були такі питання , але запитаю хто оформлював ЄДопомога Міжнародна через сайт
На пенсіонерів з інвалідністю
Чи прийшли гроші?
І якщо так через який термін?

Наперед буду вдячна за відповіді
Контрольница• 12 сентября 2022
Мамі прийшли через місяць,тату ні, пройшло вже десь 3 місяці
Контрольница• 12 сентября 2022
Обоє з групою інвалідності
АлывердЫ• 12 сентября 2022
мені не прийшла-а от дитині інваліду 6660
бювет_в_обед• 12 сентября 2022
Ответ дляКонтрольница
А яка сумма прийшла?
Рогнеда Карповна• 12 сентября 2022
Статус змінився (верифіковано та передано....) ще в серпні. Грошей немає.
Козяка-маляка• 12 сентября 2022
ой, а можна якесь посилання, як реєструвалися там?
Да будет так• 12 сентября 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
И у мамы такой статус, наверное месяц, денег нет(
Домовенок Кузя• 12 сентября 2022
И мама с оккупир тер. подавала с ребёнком инвалидом, ни я , не получили , с конца мая ждём, хотя заявка принята ещё с июля , придется переоформлять
Ацетилсалициловая кислота• 14 сентября 2022
А підкажіть будь ласка, вони дзвонять, чи що? Бо оформили ще в березні, нічого не отримали, а сьогодні подзвонили типу з приватбанку, спитались, чи оформлювали допомогу, та я з переляку сказала ні. Вони: бажаєте офрмити. Я теж сказала ні. Мені здалось що це мошенніки.
Швабристка• 16 сентября 2022
Ответ дляКонтрольница
Ваші батьки проживають на території де ведуться бойові дії чи у спокійній області?
Ніна-2979• 29 сентября 2022
А взагалі хтось отримував я подавала на себе і дітей як впо но заявка прийнята виплат ще не було