Божья коровка• 12 сентября 2022
Apple підтримає роботу Iphone 14 в Росії, які будуть завезені туди по паралельному імпорту.
Див скріншоти, ще туди увійшов додатково Айфон 12. Посилання на офіційний ресурс: Теперь русаки зможуть вбивати українців та перемовлятися по айфону одночасно, як зручно для них, ви не находите?
Божья коровка
• 12 сентября 2022
Ответ дляБурундучиха
Претензии к эплу предьявите, мы тут причем?
ні до чого тільки цигани, бо вони кочевий народ при народженні, ви циган?
Вакцениро Вона• 12 сентября 2022
Да, они вовсю покупают Iphone 14. Блогеры то и дело хвастаются. По ним вообще не скажешь, что жизнь изменилась в худшую сторону
Дайте подумать• 12 сентября 2022
Так вы сразу давайте список тех, кто не ушел с рынка росиси и отлично торгует и там. И у нас.
Божья коровка
• 12 сентября 2022
Ответ дляВакцениро Вона
купити то одне, а щоб він не лежав бруківкою яку не підтримує оператор та виробник, це вже інше, мабуть Епл не хоче щоб російські солдати мародерили в Україні Айфони як в Бучі, а потім висилали на росію, і вони там переставали б працювати, обідно їм за руснявих стало, жаль мародьорщиків та дітовбивць
Божья коровка
• 12 сентября 2022
Ответ дляДайте подумать
платить мені гроші, дам вам список, безоплатно тільки цей
Дайте подумать• 12 сентября 2022
Ответ дляБожья коровка
Вам платить? С фига ли? Патриотизм за деньги?
Как нефиг делать• 12 сентября 2022
Ответ дляВакцениро Вона
По обычным тоже не скажешь 🤷🏻♀️
Засомневаю• 12 сентября 2022
Ответ дляБожья коровка

За что вам деньги платить? Такого я здесь еще не читала.
Божья коровка
• 12 сентября 2022
Ответ дляЗасомневаю

так а що тут такого? людині треба, вона навіть вимагає ті списки - ну я рада допомогти, але не безоплатно, їй треба, не мені, я знаю і так для себе, а якщо вона тупенька і не може сама знайти то хай платить гроші
Божья коровка
• 12 сентября 2022
Ответ дляДайте подумать
що тут такого, чи ви робите за безоплатно всім хто захоче щось від вас? скільки разів заміж були заради цікавості, чи давали просто так, хто просто до вас підходив та говорив: ’дай мені!’ ??? До чого тут патріотизм приплели? Чи так ненавідите Україну що вже і патріотизм ладні забруднити своїм брудом?