Та легко!• 13 сентября 2022

У кого дети учатся в Богомольця

Хотела узнать про сложности с которыми вы и ваши дети сталкивались при обучении.
Гл. Амурная• 13 сентября 2022
Дуже важко вчитись.
СпайдерВумен• 13 сентября 2022
Вуз или колледж Вас интересует?.
ПотеряласЯ Я...• 13 сентября 2022
Брат учился, от книг не отходил, все сдавал сам без взяток. У них все в группе мотивированные были.
Кнопус• 13 сентября 2022
Навчання в університеті ім. Богомольця не легке. Все потрібно вчити самостійно. Багато конспектувати, багато нової інформації, яку студенти вивчають самостійно. Викладачі дуже вимогливі, навіть на дистанційному навчанні. Наприклад є викладач, який вимагає щоб студент, відповідаючи на заліку дистанційно, сидів з піднятими руками, щоб видно було, що не шукає відповіді паралельно )
З першого вересня, першого курсу, вже потрібно йти на заняття підготовленим, у студентів меду перше вересня стресс ))
Далі тестування КРОК, англійською, почитайте що це )
Щоб навчатися в Богомольця, потрібно дуже цього хотіти, вміти заучувати інормацію і викручуватись )
Але, все можливо.
Просто Мария• 13 сентября 2022
Ну, 9 лет будете содержать, учиться тяжело, предметов много, итог- зарплата 100 евро
Разачаровусь_очень_быстро• 13 сентября 2022
Закінчувала у 2016-му, мабуть,багато що змінилось)
Гидроусилитель руля• 13 сентября 2022
Ответ дляСпайдерВумен
Вуз или колледж Вас интересует?.
Какой ещё колледж Богомольца?
автор Та легко! • 14 сентября 2022
Всім дякую за відгуки 💙💛