Strelka_007• 13 сентября 2022

Пошукаємо "логіку" рос пропаганди?

Привіт, дівчата.
Зразу скажу, команда тієї кози мене забанила з третього повідомлення (культурного), тому тут озвучу думку.
Де ´логіка´ рос.пропагандистів накшталт симонянші, які з піною і злістю скаженої собаки закликають вбивати-нищіти-грабувати сусідів за будь-яку ціну і тут же в своїй патріотичній салатниці репостять збори на лікування рос. дітей?! Це дебют шизофренії? Біполярний розлад, в нас є психіатри?
Адже очевидне питання адекватного руського (якби такий трапився), а нащо ми стільки витрачаємо на війну і вбивства, коли в нас нема грошей вилікувати всіх своїх онкологічно хворих ДІТЕЙ?! І на це збираємо смс-ками, поки бюджетні мільярди ллються в смерть і знищення сусідів, які нас навіть не чіпали?
Зрозуміло, питання риторичне. Нас ненавидять, але невже бюджетних грошей не шкода на ракети? За ці гроші, витрачені з початку війни вони могли в себе розбудувати найсучаснішу медицину, і на кожного олєнєвода на далеких болотах ставало б грошей. Можна було для СВОЇХ людей зробити стільки хорошого.
Те саме про забезпечення ´другої армії´ - купа зборів на екіп, броніки для орчої армії. Тобто, навіть гопоту свою екіпірувати зайвий раз гідно не хочуть.
Це хвороба, масовий психоз? Вони переклали функцію думати і аналізувати на ´лідєрів мнєній´? Невже навіть своє власне не болить?!

І ці блазні готові дупу заносити своєму фюреру попри логіку і купу внутрішніх проблем.
голик82• 13 сентября 2022
Який зміст шукати логіку там де її в принципі нема? За парєбріком думати -:це для слабаків, нащо щось аналізувати якщо тобі зі всіх утюгОв кричать що українці - нацики, що вони такі сякі сволочі хочуть нас всіх зничтожити. Вчора слухала кусок їх програми, після виступу Зеленського ’ без вас’ , то навіть не то що кончене, то їб...нуте на всю голову. Правда риторика їх після звільнення наших територій змінюється, тепер це не спецоперація, а вони захищаються, бо ми хочемо їх знищити, бо всі ми прихильники США. А Штати як ’всім’ відомо хочуть знищити рашку
-Инга-• 13 сентября 2022
у вас железные нервы продолжать копаться в этих сортах г*а.
Зачем пытаться искать причину почему урод урод?
И еще - отдавайте себе отчет, достаточно большой процент людей просто принял для себя решение ’моя хата с краю’. Они все понимают, осознают последствия малейших выступлений против, вы никогда не увидите их комментариев под подобными постами, они не отсвечивают... Им есть что терять, а Украина она где-то там, далеко, мы ничего не решаем.....
голик82• 13 сентября 2022
Хоча в нас таких тугодумних теж хватає, як після приїзду польського представництв було заявлено що будуть відкриті кордони між Польщею і Україною, то наше ’населення’ почало вищати що хочуть віддати захід України Польщі, це ж пиз...ець. А уявіть якби таке говорили зі всіх каналів, ми б поляків ненавиділи лютою люттю.
автор Strelka_007 • 13 сентября 2022
Ответ дляголик82
Так, риторика потроху змінюється, хоча дуже повільно. Питання простої логіки: є купа болючих внутрішніх проблем. Є величезні ресурси, які спалюють за якісь ідеї сторічної давнини, що мало хто взагалі розуміє. Ніхто не питає в політиків: а який має бути результат того ´сво´? А як зміниться життя рядового громадянина в раші після ´досягнкння цілей´ того цирку?
Вони, я бачу, взагалі вже не задають питань, там навіть своїх ´незручних´ в каментах готові копитами втрати в землю. Хворі люди.(((
голик82• 13 сентября 2022
Ответ для-Инга-
Власне так, в мене в знайомої сестра в Росії, живе в селі під Читою, газу нема, туалет типу сортір, ну вона і каже ми все розумієм, но что же ми можем подєлать.
голик82• 13 сентября 2022
Ответ дляStrelka_007
В них один аргумент на всі питання - а вот у вас, по будь-якому запитанню. Типу - в вас не газифіковані міста при кучі газу, чому? І відповідь -:а вот у вас еврей президент, ніяких логічних зв´язків не обнаружено)
автор Strelka_007 • 13 сентября 2022
Ответ для-Инга-
Я помітила за пару днів, поки могла читати там коменти, що вони і своїх банять на корню, тих хто ´нє в ногу´. І тут же звертаються до тієї відьми, типу, попросіть там царя-батюшку бути щирим з народом (після наступу ВСУ). Як так? Це ж не логічно, вони ж і не готові до правди, вона їм не потрібна, якщо вони будь який натяк на аналіз самі топлять одразу.
голик82• 13 сентября 2022
Ответ дляStrelka_007
Так вони чекають що хуйло їм скаже - всьо ідьот по плану, на..уй але стабільно по плану
-Инга-• 13 сентября 2022
Ответ дляStrelka_007
только что лента принесла раша-шоу про Елизавету: сдохла-тварь-туда-ей-и-дорога.. Это с первых каналов страны...
Господи, за что нам такой сосед. Забор, забор, и море бетона
голик82• 13 сентября 2022
Ответ для-Инга-
Ну так, хуйло ж в прольоті, не запрошений на похорон, а як то притирошне Соловйов кричало про Шольца і порівнювало його з фашистами. Я навіть не знаю скільки б мені мали заплатити щоб таку ахінею нести на всі 140 млн народу. Але видно дуже добре платять, ну не вірю я що це власний патріотизм, проплачені шавки.
автор Strelka_007 • 13 сентября 2022
Ответ для-Инга-
Ага, і сімонянша те саме в себе пише: годі новин про королеву, типу, забагато честі. Вони якось антенами там синхронізуються с соловьом і компанією. Щоб єдиний фон створювати, щоб зранечку вже громадяни знали що їм думати, що писати, а про що мовчати. Треш.
trial80• 13 сентября 2022
Мене більше здивував коментар на тому ж каналі про собори коштів типу - зачєм на больнова рєбьонка сабірать, лучше еті деньгі на вооруженіє потратіть, больше децкіх жизнєй сахранім. Дно було пробито, але знизу постукали...
автор Strelka_007 • 13 сентября 2022
Ответ дляtrial80

Хворі, палата #6. Їм залили у вуха пропагандисти що тут ´нацисти´ вбивають людей і їм зручно і трендово зараз в цю казочку вірити.
trial80• 13 сентября 2022
Ответ дляStrelka_007

Це цілковита психлікарня. Я вчора набралася мужності перечитати майже 800 коментарів((( Колись на цьому хтось афігєнную дисертацію захистить!!! Але багато коментаторів починають радувати)))) шеф, фсьо пропало!
Mammoth• 13 сентября 2022
’Логіку шукать’ 😂 Почуття гумору у вас дай Боже)