побольшомусекретику• 13 сентября 2022
Як звали вашу пробабцю?
Цікаво послухати які раніше були імена
Смурфик• 13 сентября 2022
Ответ дляРа ру ра ру ра
У нас була сусідка баба Саня, я років у 30 зрозуміла, що вона Олексанрою була
А у мене була рідна бабуся Олександра,всі називали Саша. А була родичка,теж бабуся, Сандра звали. Я лише в дорослому віці дізналась,що вона теж Олександра,але всі називали ї виключно Сандра) в ті часи,та ще і для села, це було так незвично)
Анти-аноним• 13 сентября 2022
Одну Етелла, іншу нажаль не знаю, мама про свою розповіла, а зі сторони батька нажаль не знаю, потрібно буде запитати.. Бачу Меланія раніше поширене було, в мене подруга дитину так назвала, гарне ім´я, мені подобається
Накладная• 13 сентября 2022
Ліза, Анна, Марія, Павліна
А прадідів Тарас, Тихон, Петро, Степан
Всі українці
А прадідів Тарас, Тихон, Петро, Степан
Всі українці
КротоТо• 13 сентября 2022
Арина, Мария, Марфа, Аграфена. А нянюшку мою звали Агафья, я называла ее баб Гаша
Вишневий цвіт• 13 сентября 2022
Наталія, Ядвига, Надія і до мого стида ніяк не згадаю четветої бабці імя
Роза завяла• 13 сентября 2022
Ответ дляСтетоскопуло
Єва, була полькою
Мой дедушка из Польши, Адам.
Ра ру ра ру ра• 13 сентября 2022
Ответ дляСмурфик
Так скорочували, воно і логічно : Олек - сандра