Интимная• 13 сентября 2022
Постійно кричу на дітей, чоловіка, все дратує… може я психічно хвора
Мені 42, є чоловік, 3 дітей маленьких. Останні півроку постійно дуууже сильно кричу на дітей, чоловіка. Можу кричати просто ні з чого. Діти не можуть щось поділити чи домовитися, я просто починаю орати. Що мене так все задовбало, ці крики дітей. А ще на чоловіка почала орати. Він то і є основною причиною як мені здається. Він ніколи не скаже мені доброго слова, не оцінить, що я роблю по дому, займаюся вихованням дітей. Він нестриманмй, часто підвищує голос на мене ( не б‘є). Мені так чоловік задовбав в останній час, що просто бачити його не можу. І наші сварки з кожним разом все надовше та все більш болісні. Я енергетично подавлена чоловіком, таке відчуття, що він просто п‘є кров. Може я психічно хвора? Чи у мене біполярна хвороба. Не можу тримати свій гнів, кожна дрібничка, шум дітей, починає бісити. Чоловік бісить, що ніколи не втручається у мої суперечки з дітьми. Ніколи не пробує розібратися, поговорити з дітьми і зі мною. Він завжди хороший тато, а я злюща презлюща мама. Просто собака для своїх дітей. Коли діти виростуть, що вони зможуть хорошого згадати з дитинства. Нічого. Маму, яка постійно кричала. Не знаю, як вирватися з цього кругу. Розлучитися з чоловіком? Не знаю, чи зможу сама впоратися з дітьми, школа, садок, секції, сама всіх розвести, забрати. Важко. Пійти к психологу, попрацювати над проблемами? Що ви мені порадите?
вентиляторная• 13 сентября 2022
Ответ дляГигиенишвили
Сколько лет детям?
Идите на работу и позвольте им самим за собой ухаживать. Постель заправлять, уроки учить, трусы свои за собой стирать. .. И не вмешивайтесь, поживите спокойно для себя, а не вечной нянькой, уборщицей, поварихой и контралером . Дети учатся плохо? Вперёд папу в школу, пусть он выслушивает, потом участвовать начнёт
Я вот себе позволила - у меня такой бардак в квартире, а завтра придет хозяйка квартиры!!
Блин, я ржу!))) Пожила для себя - всю ночь буду убирать и полы мыть.
Алина-1240• 13 сентября 2022
Вы просто не имеете личного пространства и своей личной части жизни.лишь быт,муж и мелкие дети.нервное истощение это
Гигиенишвили• 13 сентября 2022
Ответ длявентиляторная
Пусть убирают те, кто натворил. Не будьте лошадью!
Никто не оценит. Я это только недавно поняла (
Asteroidea• 13 сентября 2022
Ви втомилися
У вас (можливо) підкрадається клімакс
У вас (можливо) дефіцит вітаміну Д
Ваш чоловік (можливо) дійсно на вас погано впливає
Тому раджу
Не взвалювати на себе все, не завищувати планку супермами
Частину обов‘язків делегувати чоловіку
Виділити час на себе, наприклад по суботах 2-3 години на фітнес/спа/прогулянки/зустріч з подругами
Здати кров на вит Д
У вас (можливо) підкрадається клімакс
У вас (можливо) дефіцит вітаміну Д
Тому раджу
Частину обов‘язків делегувати чоловіку
Здати кров на вит Д
НуПогоди!• 13 сентября 2022
Ответ дляИнтимная
9,7,3.
Ойой. Вот это вы нарожали подряд и поздно то так. Смысла орать, терпите. Просто мне 41. И детям 19 и 12
Asteroidea• 13 сентября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Согласна. И магния пропить курсом
Мені допомогли великі дози віт Д та магній. Без віт Д магній не допомагал
Интимная
• 13 сентября 2022
Ответ дляГигиенишвили
Сколько лет детям?
Я так не можу. Я з ними сама вчу всі уроки, прямо сиджу поряд. Контролюю кожне слово як написане. Маю обов’язково помити підлогу та витерти пил кожного дня. Покарати, попрасувати, приготовити іжу. Я це роблю сама. Це в мене синдром відмінниці. Так мені легше, коли чисто то й дишати легше.
Глас_Народа• 13 сентября 2022
Ответ дляНуПогоди!
42. А детям сколько? И зачем их аж трое то?
Фу какой мерзкий вопрос уровня примитивных бабак на лавках.
Губки-уточкой• 13 сентября 2022
я зараз запостіла пораду Безкоштовні тренінги з релаксації «М’які навички для жорсткої реальності» https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/2079820#sove... вам зайвим не буде
Гигиенишвили• 13 сентября 2022
Ответ дляИнтимная
Вы работаете на них
А себя вы любите? Открывайте вино и выдохните
вентиляторная• 13 сентября 2022
Ответ дляГигиенишвили
Если бы все было просто. Я на работе работаю и что? Тоже не отдыхаю там, а после работы дома вторая работа - пару дней пофилонил и уже не выгребешь. Ребенок 7 лет полы не будет мыть и посуду. Муж тоже работает, помогает, будем вместе убираться.
НуПогоди!• 13 сентября 2022
Ответ дляГлас_Народа
Прям фу. Дети не игрушка. И навсегда. Думать надо
Интимная
• 13 сентября 2022
Ответ дляМама Чели
Когда вы кончали в последний раз ?
Зараз навіть не хочеться, ну вот абсолютно. А як гляну на чоловіка, так аж мука мені…
Asteroidea• 13 сентября 2022
Ответ дляЧто-то не спится
Ничего не оправдывает крик и ор. Контролируйте себя и не делайте своих домочадцев несчастливыми. Моя мама орала на нас всех..ничего хорошего.
Ніхто не каже про оправдання. Автор питає що з нею і як цьому зарадити. Якщо ваша мама орала то не означає, що вона просто так це робила, можливо вона теж потребувала допомоги, в тому числі медикаментозної
Глас_Народа• 13 сентября 2022
Ответ дляНуПогоди!
Какое ваше дело когда кому и сколько рожать? Суть вопроса автора не в этом. Можно детей не иметь вообще и быть истеричкой
НуПогоди!• 13 сентября 2022
Ответ дляГлас_Народа
А можно задрать ноги и наслаждаться жизнью. Правда, в 42 года.
Усталость обычная у автора. Быт заел
Asteroidea• 13 сентября 2022
Ответ длявентиляторная
А чоловік що буде робити? Спати?
Разом прибирайте, нехай він підлогу миє
Asteroidea• 13 сентября 2022
Ответ дляНуПогоди!
Нормально автор народила. Вік тут ні до чого. Терпіти не треба, треба знайти варіанти для полегшення
Глас_Народа• 13 сентября 2022
Ответ дляНуПогоди!
Усталость обычная у автора. Быт заел
Быд заедает всех, не важно есть ли дети, сколько их. Проблемы для истерик могут быть у всех и всегда.
Покорительная• 13 сентября 2022
Ответ длялаМпочка
Потому у меня один ребёнок и хватит.
Я как истеричка стала. Особенно с этой школой и ее уроками.
Было бы у меня трое маленьких детей, я бы вышла в окно
Нас у мами було троє.І господарство і городи ,і не дуже легко жилося.Але ніколи моя мамуся не кричала на нас.
Від чого ви так стомлюєтеся?
вентиляторная• 13 сентября 2022
Ответ дляAsteroidea
А чоловік що буде робити? Спати?
Разом прибирайте, нехай він підлогу миє
Та муж будет помогать, у него проблем хватает - у мамы рак - завтра операция
Чупокабра• 13 сентября 2022
Ответ дляИнтимная
Тогда Вы действительно психически больны
НуПогоди!• 13 сентября 2022
Ответ дляГлас_Народа
Незнаю. Лично у меня нет повода орать.
вентиляторная• 13 сентября 2022
Ответ дляПокорительная
Від чого ви так стомлюєтеся?
Зависит от женщины-матери и детей, их характера, уклада жизни, быта - там комплекс всего на самом деле, плюс у детей разная нервная система, у автора как минимум у одного недозревшая нервная система, а еще средний - младший школьник - там тоже не все стабильно - автору сочувствую очень - тяжело ей.
Asteroidea• 13 сентября 2022
Ответ дляИнтимная
Де ж то легше? Вам насправді від цього погано, бо ви самі собі створюєте труднощі. Нащо сидіти над дитиною. Напише математику - ви перевірите, потім дитина сама виправляє помилки. Прасувати може чоловік. Повірте, у них гарно виходить. Мій включає фільм, вдягає навушники і прасує. Тільки не чекайте, що він сам згадає, що треба прасувати. Ні! Їм треба нагадувати
Чучело-Мяучело• 13 сентября 2022
Ответ дляИнтимная
Тю, уроки на продленке и зачем каждый день пол мыть и пыль протирать? Вы сами себе дел навешали. Я детей в школу оправила и в постель лежать, читать, кофе пить, потом поработаю, приготовлю что-то. Поубираю, но без фанатизма. В пятницу вино, креветки, фильмы по любому. В субботу встаю к обеду, детям оставляю йогурты или сырки, перекусил и в комнату к себе шмыгнули, как мышки, бо мама спит. А вообще щитовидку проверьте, как выше уже писали.
Девушка Прасковья• 13 сентября 2022
Ответ дляНуПогоди!
У моей матери четверо детей. Самого младшего из них она родила в 42 года. Мне в то время было 19 лет, братьям - 10 и 7 лет
Чучело-Мяучело• 13 сентября 2022
Ответ дляДевушка Прасковья
Класс)))