Интимная• 13 сентября 2022

Постійно кричу на дітей, чоловіка, все дратує… може я психічно хвора

Мені 42, є чоловік, 3 дітей маленьких. Останні півроку постійно дуууже сильно кричу на дітей, чоловіка. Можу кричати просто ні з чого. Діти не можуть щось поділити чи домовитися, я просто починаю орати. Що мене так все задовбало, ці крики дітей. А ще на чоловіка почала орати. Він то і є основною причиною як мені здається. Він ніколи не скаже мені доброго слова, не оцінить, що я роблю по дому, займаюся вихованням дітей. Він нестриманмй, часто підвищує голос на мене ( не б‘є). Мені так чоловік задовбав в останній час, що просто бачити його не можу. І наші сварки з кожним разом все надовше та все більш болісні. Я енергетично подавлена чоловіком, таке відчуття, що він просто п‘є кров. Може я психічно хвора? Чи у мене біполярна хвороба. Не можу тримати свій гнів, кожна дрібничка, шум дітей, починає бісити. Чоловік бісить, що ніколи не втручається у мої суперечки з дітьми. Ніколи не пробує розібратися, поговорити з дітьми і зі мною. Він завжди хороший тато, а я злюща презлюща мама. Просто собака для своїх дітей. Коли діти виростуть, що вони зможуть хорошого згадати з дитинства. Нічого. Маму, яка постійно кричала. Не знаю, як вирватися з цього кругу. Розлучитися з чоловіком? Не знаю, чи зможу сама впоратися з дітьми, школа, садок, секції, сама всіх розвести, забрати. Важко. Пійти к психологу, попрацювати над проблемами? Що ви мені порадите?
автор Интимная • 14 сентября 2022
Всім дякую за поради. Буду над собою працювати.