Интимная• 13 сентября 2022
Постійно кричу на дітей, чоловіка, все дратує… може я психічно хвора
Мені 42, є чоловік, 3 дітей маленьких. Останні півроку постійно дуууже сильно кричу на дітей, чоловіка. Можу кричати просто ні з чого. Діти не можуть щось поділити чи домовитися, я просто починаю орати. Що мене так все задовбало, ці крики дітей. А ще на чоловіка почала орати. Він то і є основною причиною як мені здається. Він ніколи не скаже мені доброго слова, не оцінить, що я роблю по дому, займаюся вихованням дітей. Він нестриманмй, часто підвищує голос на мене ( не б‘є). Мені так чоловік задовбав в останній час, що просто бачити його не можу. І наші сварки з кожним разом все надовше та все більш болісні. Я енергетично подавлена чоловіком, таке відчуття, що він просто п‘є кров. Може я психічно хвора? Чи у мене біполярна хвороба. Не можу тримати свій гнів, кожна дрібничка, шум дітей, починає бісити. Чоловік бісить, що ніколи не втручається у мої суперечки з дітьми. Ніколи не пробує розібратися, поговорити з дітьми і зі мною. Він завжди хороший тато, а я злюща презлюща мама. Просто собака для своїх дітей. Коли діти виростуть, що вони зможуть хорошого згадати з дитинства. Нічого. Маму, яка постійно кричала. Не знаю, як вирватися з цього кругу. Розлучитися з чоловіком? Не знаю, чи зможу сама впоратися з дітьми, школа, садок, секції, сама всіх розвести, забрати. Важко. Пійти к психологу, попрацювати над проблемами? Що ви мені порадите?
Глас_Народа• 13 сентября 2022
Ответ дляНуПогоди!
Незнаю. Лично у меня нет повода орать.
При чём здесь вы? Вы настолько примитивны что не понимаете что есть разные обстоятельства, темперамент, характер и прочее?
Не зарекайтесь, кстати, это очень плохая примета.
Артура Пирожкова• 13 сентября 2022
Ответ дляЯ натуралка
+1 до поради перевірити щитовидку
А що саме перевіряти? Узі, аналізи?
Неновая почта• 13 сентября 2022
Ответ дляМама Чели
Ну незнаю у меня малой год , сейчас зубы лезут 6 ! Вместе ! Бабушка забрала на ночь , мы с мужем так зажгли как никогда я чувствую прилив жизненных сил
Контрольна фраза ’бабушка забрала’ не в усіх є бабушки які забирають. Ви просто переключилися. А ви уявіть мама 3х дітей вложила спати, портфелі штани на насиупний день наглалила,купу спав ша перереробила і така давай егегей тра...сь 😂от чесно автора розумію, сьогодні плакала від втоми. А тільки 2 тиждень забігу школа/садік/робота/дім. Зараз сиджу тримаю молодшу,, не може заснути, бо вона вже сопляки принесла, те шо в мене буде оргазм вночі точно врятує завтрашній день 🥺
НуПогоди!• 13 сентября 2022
Ответ дляГлас_Народа
В приметы не верю. Так что спокойно лежу с котом
Неновая почта• 13 сентября 2022
Ответ дляAsteroidea
Ви втомилися
У вас (можливо) підкрадається клімакс
У вас (можливо) дефіцит вітаміну Д
Ваш чоловік (можливо) дійсно на вас погано впливає
Тому раджу
Не взвалювати на себе все, не завищувати планку супермами
Частину обов‘язків делегувати чоловіку
Виділити час на себе, наприклад по суботах 2-3 години на фітнес/спа/прогулянки/зустріч з подругами
Здати кров на вит Д
У вас (можливо) підкрадається клімакс
У вас (можливо) дефіцит вітаміну Д
Тому раджу
Частину обов‘язків делегувати чоловіку
Здати кров на вит Д
Плюс залізо (феритин)
Дружная семейка• 13 сентября 2022
Тримайтесь, таке і в мене було. Пила магній, на ніч курсом гідозепам. Чоловік тут не при чому. Ви кричите, він кричить. Ви сильно втомились. Тримайтеся, виростуть буде трохи легше.
Кривая спроса• 13 сентября 2022
Ответ длявентиляторная
Думаете это как-то улучшит ситуацию автора?
Вмешаюсь со своим комментарием. Скандал, крики - это извращённая форма секса. Нехватка последнего и есть корнем проблемы автора. А с детьми происходит ’перенос’.
Я натуралка• 13 сентября 2022
Ответ дляАртура Пирожкова
А що саме перевіряти? Узі, аналізи?
Так, узі і т3, т4, ттг. Подразнення втома, набір ваги, випадіння волосся - це все вказує на гіпотеріоз. Якщо його компенсувати, то стан стабілізується
Неновая почта• 13 сентября 2022
Автор просто підтримаю вас. Ви не одна така. Я вже також думала, може це до психіатра, щоб щось виписав, на мене навіть гіпозепам не діє 🥺 але в мене реальна втома, я з ними 24/7 уже 4 місяць 🥺чоловік не в дома, з ним би було легше в рази.
Дівчата, всі ми різні з різними тараканами і темпераментами. Не засуджуйте!
Глас_Народа• 13 сентября 2022
Ответ дляНуПогоди!
Вы ещё примитивней, поэтому не догнали, что слово примета было сказано иносказательно.
У меня жизнь очень отвечается от жищни автора, но я не пытаюсь поучать автора как она не правильно живёт. Что с вами не так, что вы делаете это? Какие комплексы?
Малявка-козявка• 13 сентября 2022
Ответ дляКривая спроса
У меня секса хватало, а на детей я орала часто. Сейчас секса нет, с мужем расстались и орать я на детей перестала. Да, тяжелее финансово и физически без мужа, но когда тебе никто мозги не сексит, то и отсутствие секса не мешает быть более сдержанной.
Артура Пирожкова• 13 сентября 2022
Ответ дляЯ натуралка
Дякую, в мене все крім ваги, я худюща))
Я натуралка• 13 сентября 2022
Ответ дляАртура Пирожкова
Дякую, в мене все крім ваги, я худюща))
Хех, я теж була років 20 50- 53 кг, зараз вже хоч би 60 мати, і це на гормонах...треба дозу міняти, схоже.
А ви не нехтуйте здоров´ям, зробіть аналізи, може все і в порядку
Глас_Народа• 13 сентября 2022
Ответ дляКривая спроса
Можно трахаться качественно каждый день и истерить.
Грабля• 13 сентября 2022
Я уже полгода сама с двумя детсадовцами, которые, Слава Богу, в садике адаптировались. Так вот практически каждый вечер наливаю себе 100 гр вина, сырок, и выхожу на 15 минут на балкон любоваться на горы. Они пусть хоть двери вырывают, не впускаю. На выходных могу начать с обеда. И пусть весь мир подождёт! Вам отдохнуть надо и снять с себя обязанностей. Или детей с папой, а самой спортом заниматься. В общем найдите занятие по душе, и вне дома, где Вы сможете расслабиться
Аристократка-тунеядка• 13 сентября 2022
Ответ дляИнтимная
Я так не можу. Я з ними сама вчу всі уроки, прямо сиджу поряд. Контролюю кожне слово як написане. Маю обов’язково помити підлогу та витерти пил кожного дня. Покарати, попрасувати, приготовити іжу. Я це роблю сама. Це в мене синдром відмінниці. Так мені легше, коли чисто то й дишати легше.
А ви ж насправді це робите, щоб показати чоловікові, яка ви гарна хазяйка та мати. А він не цінує цього, і я вам скажу чому
тому що хоче в першу чергу бачити в вас жінку, свою дружину
А вас бісить, що не цінує, от вам і результат
Пріоритети поміняйте:
Я сама для себе
Мій чоловік
Діти
Пріоритети поміняйте:
Я сама для себе
Мій чоловік
Діти
Артура Пирожкова• 13 сентября 2022
Ответ дляЯ натуралка
Я 47 кг. До лікаря ніяк не дійду, ще б нормального знайти. Дякую)
Снежнакомка• 13 сентября 2022
таблетки пьете постоянно?
Я бы рекомендовала посетить психиатра для коррекции назначений. Полгода назад - это как раз начало с войной.
Возможно у вас усиление депрессии произошло.
Снежнакомка• 13 сентября 2022
Ответ дляИнтимная
биполярка это работа с псхиатром и психологом потом.
Контролировать надо меньше.)
Снежнакомка• 13 сентября 2022
Ответ дляВапщета
Автор, це перевтома. Хочу обійняти вас!
Вам потрібно щось для себе робити, виділити час для себе одної. Якщо не впораєтеся самостійно, йдіть до психолога!
биполярка - это постоянный прем препаратов лития, т.е сначала психиатр, если ухудшение и потом психолог.
Неместная Я• 13 сентября 2022
І підсідайте на турецькі фільми- щоб, зрозуміти секрет сімейного щастя. Не потрібно бути красунею або успішною- а потрібно бути мудрою.
Вапщета• 13 сентября 2022
Ответ дляСнежнакомка
Не всегда так. У меня тоже такое было от усталости. Когда недосып, дети сильно болеют, сама себе не принадлежишь, даже в туалет, простите, без «мааам» не можешь сходить, нет помощи и поддержки мужа - начинаются срывы. Можно и без препаратов выйти на состояние без ора и срывов.
Снежнакомка• 13 сентября 2022
Ответ дляВапщета
У автора биполярка. Знаете, что это за болезнь? Это постоянный прием прераратов.
То , что вы описываете может быть эмоциональным выгоранием и тогда это пройдет, если отдохнешь, если будет помощь.
Биполярка - это чередование депрессий и маний.
Можно вести обычную жизнь. но на фоне препаратов, и желательно психолога.
Вапщета• 13 сентября 2022
Ответ дляСнежнакомка
Нет, слава Богу! У меня была повышенная тревожность из-за сильных серьёзных болезней детей и недосып. Тоже орала как неадекват.
Как по описанию определить есть ли депрессия у человека? Мне 3 невролога не могли по внешнему виду и разговору определить, а вы по описанию
ну и мания - это что такое за зверь?
Снежнакомка• 13 сентября 2022
Ответ дляВапщета
ну и мания - это что такое за зверь?
Автор написала в старпосте ’Чи у мене біполярна хвороба.’
Я не буду здесь спрашивать почему она так считает, и откуда это знает.
Это проверяют у психиатра. И если этот диагноз, то это только прием лития.
У Вас , по описание это вообще могла не быть депрессия. Поэтому сложности диагностики.
Мания - один из симптомов биполярки.
лаМпочка• 13 сентября 2022
Ответ дляПокорительная
Нас у мами було троє.І господарство і городи ,і не дуже легко жилося.Але ніколи моя мамуся не кричала на нас.
Від чого ви так стомлюєтеся?
А почему вы себя в пример не привели? Или вы такая же истеричка выросли у спокойной мамы?
Вапщета• 13 сентября 2022
Ответ дляСнежнакомка
Мания - один из симптомов биполярки.
Перечитала ещё раз, точно, написано. Видимо одну строчку я таки пропустила. А читая текст, просто представила себя орущей, и думаю чего сразу диагноз такой ужасный?! Ясно теперь откуда это.
Снежнакомка• 13 сентября 2022
Ответ дляВапщета
Там много написано - не мудрено.))