Уси-пуськи• 14 сентября 2022

Дівчата,а що можете сказати по фото про хлопця?

Скільки йому років,чим займається і т.д,взагалі у вас є якась картина про людину,яку бачите перший раз?що спадає на думку?
delphoto
БЦАшка• 14 сентября 2022
Із західної частини України, звати Василь або Сергій, пов‘язаний з автомобілями, у жінки під каблуком. Кажіть, чи вгадала поки тему не знесли
Указка• 14 сентября 2022
Он учился со мной в школе. Только не помню в какой 😆 у меня их 3 было.
Я Главная• 14 сентября 2022
Мужик як мужик,таких тисячі...
Козачка• 14 сентября 2022
Здається має дитину/дітей, і ходить з ними до зоопарку . В нього дружина с дітьми поїхала закордон? А ви його пригріли?
черная мамба• 14 сентября 2022
Любитель слабоалкоголки, вечный страдалец.
Вообще не воспринимаю людей с опущенными уголками глаз. Эта мимика ,страдания, и уныния вырабатывалась годами.
Я такая - жду трамвая• 14 сентября 2022
Нормальний чоловік, який мав розчарування в житті і не дасть влізти на голову. Можливо трохи егоїстичний і уникає серйозних чтосунків
Вік десь 32-42
Має невеликий бізнес типу кількох точок на базарі
Схоже, що має дітей та жінку, можливо, розведений
куркулиха• 14 сентября 2022
Ответ дляБЦАшка
А мені геть Микола))
Бамбарбия! Кергуду.• 14 сентября 2022
Ответ дляБЦАшка
Он явно не Василий и не Сергей. Тимур, Давид, Гамлет. Ну, или турок
автор Уси-пуськи • 14 сентября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Турок ?)
Ні
Мне без сахара• 14 сентября 2022
кавказец
автор Уси-пуськи • 14 сентября 2022
Ответ дляБЦАшка
Ні,зовсім не вгадали
Самая СоветЧиваЯ• 14 сентября 2022
Родился в провинции (смт, пгт). Любит пивко. Имеет 2 детей. Иногда пытается понтоваться. Автор, но вы нам потом напишете что мы угадали, а что нет? А то мы распинаемся, а вы молчите, так ведь не интересно
Все возможно• 14 сентября 2022
Скромный, стеснительный, денег мало, по жизни работягя, беж жилки бизнесмена
КаваЗМолоком• 14 сентября 2022
Ответ дляБла бла бла
Високий голос.
Дуже шумний і галасливий.
Любить компанії, співати, випивати.
Дуже хитрий, всюди пролізе.
Досить лінивий.
Гуляка і зрадник.
Хитрий + всюди пролізе, але лінивий. Так буває?
АяВсёЗнаю• 14 сентября 2022
Не плохой человек. Несмотря на внешность. Есть в нем хорошее и хорошего больше. Не предатель. Внешность не всегда показывает внутреннюю сторону. Но сексуальным его не назовёшь. Первая фраза в голове: не такой плохой как кажется.
Марфушечка душечка• 14 сентября 2022
Ответ дляКаваЗМолоком
Конечно. Работать не любит, вот и хитрит.
Бла бла бла• 14 сентября 2022
Ответ дляКаваЗМолоком
Звичайно.
Хитрий, але до роботи лінивий. З тих, хто стоїть співає, поки решта щось роблять)
Марфушечка душечка• 14 сентября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Он, конечно, не плохой, только ссытся, и глухой извините, вспомнилось)
Детсадовский полицейский• 14 сентября 2022
Брови характерні для людини яка має свої погляди найважливішими, інші не враховуються
Вузькі губи мають люди зі взривним характером, прояви агресії
Кажіть , хто вгадав
Называйте меня Повелитель• 14 сентября 2022
Хитрый селюк.
Скользкий и неприятный выпендрежник
Таких в жизни обхожу стороной.
автор Уси-пуськи • 14 сентября 2022
Ответ дляДетсадовский полицейский
Вгадали
автор Уси-пуськи • 14 сентября 2022
Всім дякую!Закриваю тему
Дедуськина бабуська• 14 сентября 2022
Ответ дляКокошинЭль
Ненависний
Заздрісний
Ледачий
Жадібний
Зрадник
Брехливий
Поросячий
Свинячий
Цюця
Паця
Тютя
Матютя.
Поки все.
😆
Дедуськина бабуська• 14 сентября 2022
Ответ дляРазумная Губка
Что вы нарушаете правила советчицы!
Жалоба!
Поддерживаю.
автор Уси-пуськи • 14 сентября 2022
Ответ дляДедуськина бабуська
Поддерживаю.
Да,мені неприємно,дійсно виставляти фото людини
автор Уси-пуськи • 14 сентября 2022
Не можу закрити тему(((
Директриссимо• 14 сентября 2022
Любить анальний секс. Має претензії на понти,обвішався сріблом товстими цепурами. Далеко не дурний,хоча виглядає недалеким западянчиком.
БЦАшка• 14 сентября 2022
Ответ дляУси-пуськи
Ні,зовсім не вгадали
А що ж вгадали? Напишіть, ми тут дарма вам написували чи що?
автор Уси-пуськи • 14 сентября 2022
Ответ дляБЦАшка
Не з західної,взагалі єврей з Ізраїлю,до автомобіля справи не має взагалі,не водій навіть,з його характером-навпаки він над жінкою,думаю ви розумієте