Я вся ваша• 14 сентября 2022
Чи є у вас кулінарний форум, на якому частіше всього берете рецепти?
У мене це був 7сей ,зараз не грузиться толком. Чи є у вас такий форум,що завжди щось хочеться з нього приготувати ?
Аноним_Русалка• 14 сентября 2022
сей 7 самий перевірений. в різних провайдерів по різному грузиться, в мене добре грузиться на роботі, на мобільному інтернеті не грузиться.
Кукарикуууууу• 14 сентября 2022
’поваренок’, тоже еле еле тянет( впн установите, выхода нет. хороших украинских сайтов с рецептами, интерьерами, и тд мало. (сейчас меня заклюют)
Аноним_Русалка• 14 сентября 2022
Ответ дляКукарикуууууу
і фільмів і музики, нажаль теж:(
осень_осень_харашо• 14 сентября 2022
Из наших, украинских:
dreamfood (форум) - много всего. Есть интересная выпечка, пляцки и т.д. Есть интересная консервация. В общем, можно покопаться.
picantecooking - тут есть и с подвывертом рецепты, много украинской кухни, много интересных рецептов так сказать ’кухни народов мира’. Тесто на вареники отсюда, паска и имбирный соус - любовь навеки!
В инсте много можно найти рецептов! И интересных, и доступных и каких хотите))
На ютубе тоже полно. Например, девочка из Харькова - Alina FooDee, еще нежно люблю каналы Голодный мужчина, Кухня с акцентом, First Culinary Ukraine, Рецепты Бабушки Эммы...
В телеграме - Из Одессы с морковью. Он же и в ЖЖ есть.
Техпаспорт на медузу• 14 сентября 2022
Ответ дляАноним_Русалка
і фільмів і музики, нажаль теж:(
Як це немає?
Ви просто не знаєте де шукати ті фільми або і не намагаєтесь
Про музику взагалі мовчу, останнім часом української музики стало набагато більше і вона значно якісніша
Навіть я слухаю,хоча ніколи не подобались пісні українських авторів
Техпаспорт на медузу• 14 сентября 2022
А по темі - я не шукаю так рецепти по форуму чи по сайту
Забиваю в гугл інгрідієнт, з якого мені потрібен рецепт, і тоді вже по результатам дивлюсь
Аноним_Русалка• 14 сентября 2022
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Як це немає?
я тільки ОЕ можу слухати (але вони так рідко випускають нові пісні) інше не заходить, хоть ти трісни. А зараз радіо вмикаю і вимикаю... Навіть на роботі хлопці намагалися себе заставить слухати укр радіо,різні хвилі. Послухали годину і вимкнули, кажуть ’ ну ми ознайомилися з сучасним, на цьому досить’.
Украінські фільми так само, шлак, що знімали телеканали стб та україна під себе - то ще гірше рашистських ’улицы разбитых фонарей’, а нормальних фільмів скільки відзняли за 10 років? хоч десяток є?
Аноним_Русалка• 14 сентября 2022
Ответ дляТехпаспорт на медузу
в інтернеті багато невдалих рецептів і можна просто перевести продукти, особливо це стосується випічки, а є перевірені повари, коли пробуєш щось нове і вже точно знаєш, що воно вийде 100%.
Техпаспорт на медузу• 14 сентября 2022
Ответ дляАноним_Русалка
А,ви маєте на увазі саме українського виробництва..тоді погоджусь,що мало достойних є. Але маю надію,що це зміниться після перемоги.
Все ж таки наша індустрія кіно була дуже залежна від Росії і більшість фільмів/серіалів знімались саме на їх замовлення
НЛОша• 14 сентября 2022
Ответ дляКукарикуууууу
Недолугих навіщо клювати? )