Настоящий президент!!! Настоящей страны!
В истории было такое что бы президенты приезжали к своим солдатам туда где убить могут ? Я понимаю что территорию уже зачистили, но мало ли ДРГ или ракетный обстрел.. Зеленский реально бесстрашный.
Горжусь президентом. Горжусь армией.
Все будет Украина!
Горжусь президентом. Горжусь армией.
Все будет Украина!
драконовна• 14 сентября 2022
Ответ дляЗлюченька
Если бы нужно было, его бы давно убрали.
да подебилам вообще не понятно, что нужно...
то нужно взять киев, то уже не нужно, то нужны были сумская и харьковская область, то уже не нужны...
черт их разберет

Ответ дляclernikol
Та якби не він, його рішучість, сміливість та сила волі, України б вже не було. Пам´ятаю виступ Байдена після вторження. Я зрозуміла, що все, нас злили. Але наш Президент не втік, не здався, а почав організовувати оборону.
Я не буду сперечатися. Те, що він не втік - молодець. Але вихваляти його, як автор це робить - це вже занадто.
І сприводу рішучості і сміливості, то не було б вже України, якби не наші хлопці. Ви пишете почав організовувати оборону, а чого він раніше цього не зробив? Знаєте хто, наприклад, захищав Ірпінь? Звичайні чоловіки самоорганізувались, пішли взяли зброю і тримали оборону.
Хлопці, які виходили назустріч танкам в Херсоні з пляшками молотова, це вони герої для мене, а не Зеленський. Так що вибачте.
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
Це ж Ви про путлєра все, правда? До спецоперації хуйла ніхто країну в крові не потопляв, мирне населення не обстрілював. Ви про що зараз? Яник не пішов по силовому сценарію? Якби він залишився, зараз би рашка обстрілювала Польщу, Литву, Чехію... і наші чоловіки як м´ясо боювали за імперські амбіції ліліпута, як відбувається на окупованих територіях
Ответ дляMarta
Ви мабуть зовсім не розумієте системи оборони країни. Якби не було вольового рішення президента, то не було б і дій армії. Наші воїни без сумніву герої, але без політичної волі нічого б не було.
Ответ дляAHetfield
Метою прибуття Зеленського в Ізюм стало тестування технологій обігріву східних теренів України шляхом понаднормового прогріву ректальних турбін окупантів.
Пукани русні так запалали від шоку, що можливо зима буде теплішою на 2-3 градуси цельсію.
Характерно, що деякі кадрові службовці ВС РФ у такому шоці, що про візит Зеленського навіть пишуть без матюків.
У них просто ступор. На фоні хованок кремлівського карлика візит Зеленського - це такий ляпас росіянам, що вони навіть не знаходять сил матюкатися.
Чисте підгорання.
Євген Карась (с)
Чисте підгорання.
Євген Карась (с)
И бульбофюррер в шоке...для них президент, не боящийся своей армии, нонсенс...
kudrevich_julia• 14 сентября 2022
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
Боже,яка ви дурна ...пробачьте .у вас причинно следственные связи отсутствуют? Янык вас бы быстро под рашку подмял ,если бы люди не начали протестовать . Янык,янык - я думала люди прозреют ,ан нет ,некоторым видно не суждено.
Ответ дляnova_mama
Яник якраз цю війну і розпочав.
Студентів розігнав, кіпіш розпочався, а він і втік.
Порошенко і Зеленський вже розгрібали і розгрібають те, що залишив Яник.
І те, що Порошенко і Зеленський на час війни відклали своє протистояння - великий і важкий крок для них обох. Вони обоє зараз працюють на перемогу України.
Зеленський використовує технології, які починали втілювати ще за Порошенка і на деякий час були відкладені - це Зеленському теж не так просто було, визнати свої помилки.
Хоч і як я не люблю Зеленського, але зараз видно, що він зробив висновки і на нашому боці.
Удалено администрацией...
Ответ дляMarta
+100
Оксана-004e• 14 сентября 2022
Ответ дляclernikol
А почему не было воли президента укрепить и не разминировать юг? Очень бы хотелось, что бы такие территории не были захваченных и столько мирных остались живы. Почему он свою волю проявил только тогда, когда народ сам поднялся на защиту?
Оксана-004e• 14 сентября 2022
Ответ дляna-sha
Автор,я також пишаюся Нашим президентом!
В нас такого не було і не буде..Це наш шанс на світле майбутнє!І хай хто ,що не каже...Але ним захоплюється весь світ!!!
А помните как ’хорошо’ мы жили до войны? Коммуналка взлетела, цены, фопов щимить и прочие прелести? Ну чудо же как классно было!
Оксана-004e• 14 сентября 2022
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
Мне кажется в теме 3 нормальных и остальные боты. Ну не может быть столько блаженных
Ответ дляkpss2017
Как минимум как было до 24.02.22
Т.е. до 24.02 все было ОК, а потом фашист Зеленский начал расстреливать украинские города? Я правильно поняла вас? Сорвался с цепи…ну нацики конечно в сценарии, куда ж без них, не сам же он по Харькову и Ко лупит ежедневно, это его нацистские пешки (со свастикой которые и которые в Буче постановку устроили).
Вам сильно страшно с ним в одном городе находиться?