Настоящий президент!!! Настоящей страны!
В истории было такое что бы президенты приезжали к своим солдатам туда где убить могут ? Я понимаю что территорию уже зачистили, но мало ли ДРГ или ракетный обстрел.. Зеленский реально бесстрашный.
Горжусь президентом. Горжусь армией.
Все будет Украина!
Горжусь президентом. Горжусь армией.
Все будет Украина!
Алина -a577• 14 сентября 2022
Ответ дляЛЮБА
Уже на болотах истерика насчёт поездки Зеленского, прям заквакались от гнева !!!прям радует такая реакция !
Даа, это радует .
Mira29-c3c3• 14 сентября 2022
Ответ дляclernikol
А ніхто і не принижує заслуги ЩСК. Але без політичної волі нічого б не було, це треба розуміти
Ну ви чомусь у тому пості згадали тільки Зеленського .Про звичайних солдат ви і словом не обмовилися.Чому?
Ответ дляGvenna
Вряд ли армия, как и главнокомандующий, отчитываются вам лично.
Мне нет. Но механизм их взаимодействия я очень хорошо знаю) И если бы Президент, выехал, как ему советовали, то Украины бы не было, и не было слаженного взаимодействия в структуре ЗСУ, и не было бы помощи из вне.
Оксана-004e• 14 сентября 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
Да, как то сложно осмыслить во время войны, что ваши причитания относятся к тому, что было до.
Ну странно, что до войны было куча антинародных законов, потом слив юга, а теперь вдруг герой. На основании того, что не убежал?
Allka- skakalka• 14 сентября 2022
Ответ дляMarta
Класс! Т.е., как минимум разминирование границ и вследствие кучу жертв, уже все забыли?
А он лично разминировал ? Или предатели получили от рашки свои миллиарды за это ?
Ответ дляMira29-c3c3
Я відповідала в контексті того повідомлення, на яке висловлювала свою думку. Не має окремо Президента, окремо ЗСУ, це все командна робота.
Алина -a577• 14 сентября 2022
Ответ дляAllka- skakalka
Но что то никто не чешеться это выяснить, правда?
И награждают на реальных героев а клоунов.
Оксана-004e• 14 сентября 2022
Ответ дляAllka- skakalka
Он курировал, лично, разминирование
Allka- skakalka• 14 сентября 2022
Ответ дляОксана-004e
Он курировал, лично, разминирование
Не несите ерунды !
Mira29-c3c3• 14 сентября 2022
Ответ дляksena555
всі такі раді безмежно, тільки звідки тоді щодня купа тем- як вижити, що робити далі, не бачу майбутнього, щоб існувати, депресії від розбомблених домівок т.д.?????
Ви мене випередили.
І на порадниці сто тем в день про в/о жінок.І як чоловіка вивести з України?
Ответ дляkpss2017
И? Флот и до этого там стоял и ещё бы 100 лет стояли никого не трогал
Есть очень старые видео в сети. Примерно от 2004 года. В них уже говорилось о планах отнять Крым. Видео Дудаева посмотрите, кажется 1998 год, где он прогнозирует войну россии с Украиной. Если вы чего-то не знаете, то это не значит, что этого не существует.
Ответ дляclernikol
У мене були такі ж враження, що умовний захід нас злив. Згадати перші тиждні… глибоке занепокоєння. Я не фанат Зеленського. І насамперед наші воїни своєю боротьбою довели всьому світові, що за Україну треба боротися так само віддано, як вони. Але без політики чи був би можливий той обсяг зброї? Ні. Чи були б можливі такі санкції. Ні. Нажаль так це не працює. Згадайте, як Борель вже після 2го пакету санкцій казав, що їх більше не буде, мовляв, немає вде куди вводити. Це було ще в березні.
Не треба робити з Зеленського кумира. Але й ху***сити його так завзято, як дехто робить, також.
Ответ дляMarta
Я не буду сперечатися. Те, що він не втік - молодець. Але вихваляти його, як автор це робить - це вже занадто.
І сприводу рішучості і сміливості, то не було б вже України, якби не наші хлопці. Ви пишете почав організовувати оборону, а чого він раніше цього не зробив? Знаєте хто, наприклад, захищав Ірпінь? Звичайні чоловіки самоорганізувались, пішли взяли зброю і тримали оборону.
Хлопці, які виходили назустріч танкам в Херсоні з пляшками молотова, це вони герої для мене, а не Зеленський. Так що вибачте.
в смысле, пошли взяли оружие? где взяли? куда пошли?
Ответ дляAHetfield
Так, саме так і я думала. І після виступ Байдена була просто у розпачі. Так, це ціла система дій всіх ланок, і Президен одна з них, чи не головна
Ответ дляclernikol
Я слідкувала за виступами Байдена ще з минулої весни, коли вперше були стягнуті війська до наших кордонів. Після зустрічі Байдена та путіна в Женеві, його риторика також була м’яко кажучи не за Україну