Настоящий президент!!! Настоящей страны!
В истории было такое что бы президенты приезжали к своим солдатам туда где убить могут ? Я понимаю что территорию уже зачистили, но мало ли ДРГ или ракетный обстрел.. Зеленский реально бесстрашный.
Горжусь президентом. Горжусь армией.
Все будет Украина!
Горжусь президентом. Горжусь армией.
Все будет Украина!
Ответ дляАквис
«Он под американской наркотой, которая подавляет базовые эмоции».
Вы что не в курсе? А армия наша такие же бесстрашные обдолбыши, американцы не скупятся.
То ли еще будет при ленд-лизе.
Рашня, пиZда вам, короче.
То ли еще будет при ленд-лизе.
Рашня, пиZда вам, короче.
До речі я спитала чоловіка, що за стьоб, в рузосмі за те що не білолиці звільняють Харківщину, тіпа афроамериканці. Він аж розсміявся: так маскувальна розкраска на лицях захисників має бути, звичайно лиця темні від спеціальної фарби
Анфиска_123• 14 сентября 2022
Ответ дляЗлюченька
А че он а Мариуполь не приезжал?
В изюме сейчас не страшно.
А когда было страшно, чего-то его тут не было.
В изюме сейчас не страшно.
Так и в Киеве было страшно вначале войны,когда бомбили и перестрелки были в центре города и НАШ президент оставался в городе 😉
Mira29-c3c3• 14 сентября 2022
Ответ дляclernikol
Та якби не він, його рішучість, сміливість та сила волі, України б вже не було. Пам´ятаю виступ Байдена після вторження. Я зрозуміла, що все, нас злили. Але наш Президент не втік, не здався, а почав організовувати оборону.
Ви таки добряче перегнули палицю .
Ответ дляok1904
Там весь кагал починаючи з лаврухи до параду в нашій столиці готувалися (гнали техніку Чернігівщиною, минаючи села, щоб не спізнитися на київський парад), а не до війни, зайві вилазки з бункера можуть бути ’нє по плану’.
Та да и в гаражах склады своего трепья делали … нравится им эти хованки в любом виде бункеров …
драконовна• 14 сентября 2022
Ответ дляkpss2017
Вот почему все любители Зе хамки? )
где хамки? :О
все по фактам: хуйло - официальный титул ботоксной гниды, параша - официальное название фашистской страны, биомусор - официальное название ее мразотного населения
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
Яник якраз цю війну і розпочав.
Студентів розігнав, кіпіш розпочався, а він і втік.
Порошенко і Зеленський вже розгрібали і розгрібають те, що залишив Яник.
І те, що Порошенко і Зеленський на час війни відклали своє протистояння - великий і важкий крок для них обох. Вони обоє зараз працюють на перемогу України.
Зеленський використовує технології, які починали втілювати ще за Порошенка і на деякий час були відкладені - це Зеленському теж не так просто було, визнати свої помилки.
Хоч і як я не люблю Зеленського, але зараз видно, що він зробив висновки і на нашому боці.