Весотехник• 14 сентября 2022
Знайшла старовинну монету. Цінна?
Прибирала і знайшла от таку монетку з куркою. Її можна продати? За скільки?
Весотехник
• 14 сентября 2022
Ой, сфоткала так, що заодно можна просити погадати по руці. )))
Весотехник
• 14 сентября 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Нет. Мой муж увлекается. Не редкостная и сохран плохой
Та звісно поганий. Вона ж валялася бозна скільки років. Думала може хоч чогось варта.
Боюсь признаться• 14 сентября 2022
Ответ дляВесотехник
Насправді, старовинна і цінна, тільки питання ціни стає. Це вам на форум спеціальний потрібно, а не тут питати. Бо скажуть не цінна, а розуміння скільки вона коштує не має, а для вас можливо це гроші
Весотехник
• 14 сентября 2022
Ответ дляБоюсь признаться
Дякую. Пошукаю форум, але не зовсім розумію який. Звикла всю інформацію тут черпати.
Боюсь признаться• 14 сентября 2022
Ответ дляВесотехник
Забийте в Гугл купити 5 копійок 1920 р наприклад
Весотехник
• 14 сентября 2022
Ответ дляФорс мажор
Продайте)мне за 1000
За тисячу чого? )))) Ні, вибачте. Я спочатку з´ясую реальну цінність. Може мені вигідніше її дітям залишити, я ж з голоду не помираю.
Боюсь признаться• 14 сентября 2022
Ответ дляВесотехник
Автор, ідіть у Гугл я так і писала - 5 коп 1837 р куча інфо є, і ціна різна, до 10000 грн знайшла
Коко На Страже• 14 сентября 2022
Колись скачувала собі додаток, який визначає монету, її цінність і її вартість. Подивіться в гугл плеї.
Вообще не факт• 14 сентября 2022
Есть Виолити, спросите там. Уж точно больше понимают чем здесь. Есть форум нумизматов, тоже могут помочь. Она явно не сто гривен стоит судя по году выпуска. И не чистьте сами. Вам там подскажут как правильно чтобы не повредить.
Басноплетка• 14 сентября 2022
Губка Боб• 14 сентября 2022
Ответ дляВесотехник
Зайдіть на віоліті, там за 1200 грн продають таку монету
КликОЛЬКА• 14 сентября 2022
До 50 грн. Якщо хтось дасть, то беріть і тікайте.
Я колекціоную монети
КликОЛЬКА• 14 сентября 2022
Ответ дляГубка Боб
Таку, та не таку :)
Чомусь в нас думають як монета 1700-1800х то й коштує від 1500 грн
Боюсь признаться• 14 сентября 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
Я колекціоную монети
Покажіть колекцію
черная мамба• 14 сентября 2022
Ответ дляпАлАвинкА
У мене є монети, зараз покажу.
І карту принесіть, будь ласка)
пАлАвинкА• 14 сентября 2022
Ответ дляБоюсь признаться
Клас
то ви початківець?
Це мати мені дала, щоб я щось дізналась про них.
КликОЛЬКА• 14 сентября 2022
Ответ дляБоюсь признаться
Покажіть колекцію
Один час мені були цікаві римські динарії, збирала по імператорах, в колекції було понад 1000 монет. Царська мідь як мене це сфера колекціонування більш для кацапів, після 2014го продала всю колекцію, з´явилася відраза до всього московського, таке вдома гидко тримати.
Є середньовічне срібло, подобаються таллери, красиві монети! Дуже подобаються золоті монети США. Їх срібні долари та старі халфи.
Монети в сейфі, бо зараз лишилися лише цінні екземпляри. Ось кілька фото з телефону
Весотехник
• 14 сентября 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
Таку, та не таку :)
О,то Ви розумієтеся. Покажу інших, разом лежали. Але в стартопіку сфоткала найбільшу і найстарішу ( на мій погляд)
Боюсь признаться• 14 сентября 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
Гарні, я люблю золото, от золоті б я теж позбирала