aleksa_petrova• 14 сентября 2022

Що я тільки що прочитала?

Знайшла петицію, де пропонують зробити військовозобов´язаними жінок, непридатних (нездатних) до народження дітей. Мовляв, то ж головна відмінність жінок від чоловіків. Ви теж так вважаєте?
Результат:
вже голосів: 233
191 (81.97%) Не поділяю, не підтримую
42 (18.03%) Так, доля жінки - народити
Avo_cat• 14 сентября 2022
Ответ дляpanor
А что вас удивило? Лучше пусть такая идет, чем та, у которой дети могут оказаться сиротами
Т.е вы считаете, что важна не сама женщина, ее жизнь, здоровье, а наличие детей определяет ценность женщины?
Бесплодие - это страшное испытание, таким женщинам и так не легко. Давайте теперь их дискриминировать
Мир сошел с ума
P.s дети у меня есть

Jsolo• 14 сентября 2022
Ответ дляpanor
Какая такая?
mmi583@mail.ru• 14 сентября 2022
Ответ дляaleksa_petrova
а ще можна петицію придумать для жінок, які їсти не готують чи губи не фарбують
Можна і для цих. Ще багато чого можна.
svetlapanna• 14 сентября 2022
При Союзі був податок на бездітність..це так ж маячня
Квітана• 14 сентября 2022
Ответ дляЕлена1265
Ну да, дискриминация по здоровью, а что потом придумаем?
По какому здоровью? Что вы несете? Это как не призывают мужчин с 3 детьми, или пусть их призывают тоже, пусть 3 детей сиротами будут, главное бездетых не трогать?
Jsolo• 14 сентября 2022
Ответ дляaleksa_petrova
там ще пропонують студентів призивать, у яких погані оцінки...
Короче, понятно. Муть всякую читаете и решили сюда притягуть
svetlapanna• 14 сентября 2022
Ответ дляAvo_cat
Мир сошел с ума
P.s дети у меня есть
Подпишусь под каждьім словом

Mrs.Ochmonek• 14 сентября 2022
Ответ дляaleksa_petrova
мене цікавила суспільна думка))
якщо за місяць три підписи, то суспільна думка зрозуміла)
ТриАна• 14 сентября 2022
Ответ дляpanor
Значить батьки які мають одну чи дві дитини не так важливі?
Ви не адеват, то таким як ви і народжувати не треба((
автор aleksa_petrova • 14 сентября 2022
Ответ дляsvetlapanna
до речі, у Німеччині бездітні платять трохи вищий податок на страховку по догляду на старості. Та й звичайний податок із зп у бездітних вищий
Квітана• 14 сентября 2022
Ответ дляТриАна
.
svetlapanna• 14 сентября 2022
Ответ дляaleksa_petrova
Дискредитація. МДХН ))
mmi583@mail.ru• 14 сентября 2022
Ответ дляAvo_cat
Мир сошел с ума
P.s дети у меня есть
Сусідню тему жіночка створила що не любить свою дитину. І їй багато відписалось, що її розуміють.
Пропоную петицію віддавати таких дітей бездітним, які люблять дітей, а тим хто не любить замість бездітних ставати військозобовязанами.
Нє, ну чого, справедливо ж.
Елена1265• 14 сентября 2022
Ответ дляpanor
Н-да…
ТриАна• 14 сентября 2022
Ответ дляpanor
.
Ви вже наговорили стільки що в голову нормальній людині не прийде(((
Invictusgirl• 14 сентября 2022
Ответ дляaleksa_petrova
Или носят штаны / джинсы
автор aleksa_petrova • 14 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Или носят штаны / джинсы
і курять!
Invictusgirl• 14 сентября 2022
Ответ дляaleksa_petrova
Та Германия не сильно от совка и отличается
Хелицера• 14 сентября 2022
Никто не примет такую идиотскую петицию

Invictusgirl• 14 сентября 2022
Ответ дляaleksa_petrova
і курять!
И с короткими стрижками ходят
В общем все, что похоже с мужчинами )
Invictusgirl• 14 сентября 2022
Ответ дляХелицера
Никто не примет такую идиотскую петицию
Но какое-то недалекое ж склепало
Klodia• 14 сентября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Нє, ну чого, справедливо ж.
Нормально.
автор aleksa_petrova • 14 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Но какое-то недалекое ж склепало
ага, навіть тут 23 людини ЗА проголосували
katrusia-52• 14 сентября 2022
Ответ дляpanor
У такой, это у какой?

Алкашки и наркоманки в счет?

Или те, кто ради детских выплат рожает?
felina.nat• 14 сентября 2022
Ответ дляaleksa_petrova
не знаю, там три підписи з 15 серпня, посилання на цей маразм кидать не хочу
Идиот, кто такое предложил (сначала поняла, что депутатский проект, вообще в шоке была, но нет, петиция, и то хорошо))
Pole• 14 сентября 2022
Ответ дляПтица-синица
Маразм. Как женщина с ребенком говорю. Зачем разделять женщин по каким-то критериям, социальному статусу?
І за професією, дипломом...
Яка падлюка все це вигадала?
автор aleksa_petrova • 14 сентября 2022
Ответ дляfelina.nat
то не депутати, там будь-хто може подати
felina.nat• 14 сентября 2022
Ответ дляaleksa_petrova
Да, я уже поняла, отредактировала сообщение. Но у нас депутаты есть такие, что я в первый момент поверила, что и так может быть(
Lia K• 14 сентября 2022
Прям таки одно различие...я не могу иметь детей...психологически я бы не советовала себя на фронт или в армию. Заставить?...ХРЕН и так натерпелась по жизни.
Tammy21• 14 сентября 2022
Як можна підтримувати цю відприжку патріархату, для якого жінка, то матка на довгих ногах?
Оті ледве не 20 відсотків, які там про долю тапнули, дівчата, у вас проблеми, серйозні. За вашою логікою, після 40- ка всіх жінок треба ліквідувати як непридатних, а малолітніх років з 14-ти взаміж віддавати. Призначення ж. Доля