Радостина• 14 сентября 2022
720 грн. приём врача, не дохрена ли?
Что за цены , консультация гастроэнтеролога. Анализы и все обследование потом дополнительно. Как вообще жить ?
Хранительница чешки• 14 сентября 2022
Ответ дляМама девчонок
А тепер давайте аналогію з СТО. Коли Ви вперше туди звертаєтесь, ви не можете бути на 100% впевнені в результаті. Так і з медиками. Маєте право поскаржитись керівництву медичного закладу, вимагати компенсації і навіть судитись, якщо незадоволені. Це Ваше право. Але ціни на медичні послуги не можуть бути низькими.
Знаете, что я Вам скажу?
Что бессмысленно делать свою жизнь счастливой на несчастье других людей.
Хранительница чешки• 14 сентября 2022
Автор, до хренища! Вы правы.
Врачам наср*ть на здоровье людей.
Они не понимают, что на чужих проблемах счастья не построить.
Думаю, что они еще напорятся на свое же невежество.
Они ж не излечивают людей, а лечат. Всё лечат и лечат. Им не выгодно человека излечить.
Врачам наср*ть на здоровье людей.
Мама девчонок• 15 сентября 2022
Ответ дляХранительница чешки
Знаете, что я Вам скажу?
То що Ви пропонуєте лікарям? Спочатку витратити величезний шматок життя на навчання, а потім працювати на волонтерських засадах? Як з Вашої точки зору повинна відбуватись оплата праці медичних працівників?
Хранительница чешки• 15 сентября 2022
Ответ дляМама девчонок
Я вважаю, що якщо ти лікар, то будь лікарем, а не бізнесменом!
А інакше, в тебе совісті немає, раз наживаєшся на проблемах людей.
Тобто, зная всю систему, ти просто не йдеш вчитися на лікаря.
(ти - це не Вам конкретно).
Главный котик• 15 сентября 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Самое смешное,что диагноз он мне не ставил)
У меня был жировик который надо было вырезать,но консультация обязательная. Т.е. я ему сказала у меня жировик, хочу вырезать, он глянул и сказал - хорошо - 500 грн.
Він підтвердив Ваш діагноз, який Ви поставили собі самі. І несе відповідальність за це. Ставить свій підпис.
Мама девчонок• 15 сентября 2022
Ответ дляХранительница чешки
(ти - це не Вам конкретно).
З таким підходом ризикуємо не мати лікарів взагалі. Всі люди хочуть їсти, пити вдягатись і ростити дітей.
Хранительница чешки• 15 сентября 2022
Ответ дляМама девчонок
Ми не те, що ризикуємо, ми вже їх не маємо. Одні врачі (рвачі). Лікарів - одиниці.
Мама девчонок• 15 сентября 2022
Ответ дляХранительница чешки
У мене таке выраженная, що з Вашої точки зору ідеальний лікар - це такий собі голий, босий альтруїст-волонтер, який не має в житті нічого, крім роботи 🙂
Хранительница чешки• 15 сентября 2022
Ответ дляМама девчонок
Те, що точно не бізнесмен, то факт!
А Вас, я бачу, навіть не ’пробирає’ безглуздість такого бізнесу, так? Ви - врач?
Бабочки в моём животе• 15 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Этот диагноз я получила ещё на медкомиссии в универе, бесплатной, и чётко знала что у меня.
Это мой выбор ходить в частную клинику,платить согласно их прайса. Мой комментарий был для автора, что частная медицина не дёшево и это везде так, а не конкретно клиника оборзела+ привела пример где я заплатила за 5 минут поверхностного осмотра + удаление оплачивалось отдельно
Мама девчонок• 15 сентября 2022
Ответ дляХранительница чешки
Те, що точно не бізнесмен, то факт!
Ні, я не лікар. Колись була таким лікарем, про якого Ви мрієте. То ледь ноги не протягнула. Змушена була покинути спеціальність.
Хранительница чешки• 15 сентября 2022
Ответ дляМама девчонок
Ви помилились. Мої мрії обходять лікарів 150-ою дорогою.
А те, що Ви описали, мене зовсім не здивувало.
Мама девчонок• 15 сентября 2022
Ответ дляХранительница чешки
Що саме Вас не здивувало? Те, що я працюючи лікарем на зарплату не мала можливості себе утримувати?
Хранительница чешки• 15 сентября 2022
Ответ дляМама девчонок
Так, звичайно це.
Нічого дивного.
То це Ви - лікар, і не могли утримувати себе.
А скільки роботяг, які вкалують фізично зранку до смеркання, і не можуть утримувати себе, не говорячи вже про сім’ю.
Для такого суспільства то не є дивина....
’Справедливості немає, і не шукайте її’ - казав Жак Фреско.
Нічого дивного.