МойНеТакой• Изменено 14 сентября 2022
Дівчата, зі мною все ок? Не можу прийняти дещо в мужчині. Відвернуло
Прийшла повістка хорошому знайомому. Він почав нервувати. Я ж притримуюся того, що як має бути, то так і буде: Він казав, що взагалі він знятий з обліку, але проконсультувавшись з юристом, дізнався що це все не діє у воєнний час. Виявилось, що тільки медкомісія має вирішити. Мене вже тоді це почало бісити. Мої близькі люди загинули навесні від русні, а тут здоровий мужчина і просить тримати за нього кулачки. Тьху.....Сьогодні написав, що все порішав за грощі і про нього «забудуть». Сказала, що спілкуватися з ним більше не можу і не хочу. Він відповів, що я з «привітом».... От ви мені скажіть, може я дійсно різко себе поводжу ? Бо такий він мені після цього став бридкий і не чоловік, а баба!
Борщец• 14 сентября 2022
Ответ длязахідний_діалект
ні, з моєї сім´ї вже є одна людина на фронті і я, на відміну від вас не пропоную жінкам йти на фронт, тому що війна, справа чоловіків, жінки йдуть на фронт тільки на свій власний розсуд....
Ага. На пафос только и хватает таких как вы и автор. Вам, значит, ’на власний розсуд’, только почему-то вы иначе захотели. Нетушки, сегодня такие понты не катят. Предъявляете претензии к мужчинам - так и сами вперед, воюйте. Все возможности для вас.
ТочноБудет• 14 сентября 2022
Ответ дляБезникая
Автор, поддерживаю Вас!
У Вас нормальные человеческие ориентиры и нравственные опоры. Этот Ваш знакомый - хлюпик, трус и взяточник... Способствует коррупции... Не всем быть воинами, это факт, нужны люди и в тылу, но то как он это подаёт - мерзость. Вы не с приветом, с приветом все эти людишки, которые прячут своих додиков, увиливают, врут...
Удалено администрацией...
Безникая• 14 сентября 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Кому сказати?
Улыбнул Ваш ответ...)
Зря время потеряла на Вас...
ТочноБудет• 14 сентября 2022
Ответ длязахідний_діалект
серьозно?!)) багато бажаючих? А ви не бажаєте піти захищати свою країну, впевнена що ні. То чого ви думаєте, що комусь хочеться помирати? Ви навіть не хочете спілкуватись на мові країни в якой живите...
Удалено администрацией...
Безникая• 14 сентября 2022
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
Пока Вы новых нарожаете?
ТочноБудет• 14 сентября 2022
Ответ дляБезникая
Пока Вы новых нарожаете?
Удалено администрацией...
західний_діалект• 14 сентября 2022
Ответ дляБорщец
ви з раші пишите? бо нормальна людина таке писати не буде. Якщо ви в Україні і в безпечному регіоні, то ви ж розумієте, що це все завдяки тім чоловікам, що не ховались, а пішли з перших днів на війну. І якби пішли обороняти тільки у кого досвід був, чи кому дуже подобається перебувати під обстрілами, то ви зараз навіть не мали інтернет для спілкування...
12 галюцинаций• 14 сентября 2022
И я б честно говоря удивилась такому. Его призвали значит был нужен , образование или звание есть. Просто так на мясо не зовут. Возможно он и испугался и понять можно , но зачем вам показывать свою трусость ?? Автор я бы вас поддержала. И мне бы было бы не приятно оьщатьс с таким типо мужчиной (((
Моя специализация тоже есть в списке призыва женщин. И я не бегу сломя голову за границу , будет так как будет.
західний_діалект• 14 сентября 2022
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
зрозуміла, рашистка або тупа колоборантка....
ТочноБудет• 14 сентября 2022
Ответ длязахідний_діалект
Удалено администрацией...
Борщец• 14 сентября 2022
Ответ длязахідний_діалект
Это вы ненормальная. Прекрасно понимаю, благодаря кому. И не только мужчинам, но и женщинам, где вы находитесь, если не знаете и не видите - вот вопрос. Пафосу побольше, побольше, и про рашу не забыли, конечно же.
ПушАпница• 14 сентября 2022
З вами все ок , не можу сприймати чоловіків - трусів. Фізично . викликають огиду страшенну . а особливо це стосується тих, хто виїхав за кордон . всіма правдами і неправдами . чесно, пішла б сама воювати аж бігом, якщо б не була одна у своєї ще +- не дорослої дитини . Смерті не боюся абсолютно , боюся залишити дитину саму . Це все недомужчинки, по іншому не вважаю. Чим вони кращі синів, братів , чоловіків , жінок що зголосились на таке і чекають їх з війни ?? Чим вони кращі полеглих , що померли за кращу долю України ??????? Зневажаю !!!!
західний_діалект• 14 сентября 2022
Ответ дляБорщец
так ви ж і є представник раши, бо спілкуєтесь її мовою...
ПушАпница• 14 сентября 2022
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
Ага,пусть левые додики гибнут за вас , такая ваша логика ???
ТочноБудет• 14 сентября 2022
Ответ дляПушАпница
Удалено администрацией...
Безникая• 14 сентября 2022
Ответ дляПушАпница
Там не с кем вести диалог... Ущербная, не далёкая, забитая... Ни одного конструктивного поста от неё, одни грубые высеры, простите.
ПушАпница• 14 сентября 2022
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
На...уй пошла , курва російська!! Пральну машинку награбовану в Україні , у своїй халупі вже встановила, як пам´ятник ? Водопроводу в вашому мухосраньску ж не буде іще років з 50
ПушАпница• 14 сентября 2022
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
за меня, как и вас , как за ваших детей и родителей , пошло воевать много достойных людей , героев. но вам не понять.. держите штаны ближе, так спокойней .
Библиотекарь• 14 сентября 2022
я вас розумію .Не рватися добровільно це одне ,а вихвалятися ,що відкупився за гроші соромно .Якби всі такі були ,то ми зараз лапті вже плели
СпайдерВумен• 14 сентября 2022
Ответ дляВсех в сад
Идите и воюйте. Отомстите русне как полагается.
А вообще, кажется, к нам пожаловал тролль обычный, подвид - скучный)
Да ещё и упоротый
Совбез• 14 сентября 2022
Я такого же мнения. У меня почти все знакомые на фронте, под юбкой у жен никто не прячется. Такие слизни противны.
Трусиковед• 14 сентября 2022
Ответ дляМиззери
Ваши умерли и он должен? Тем более у него были какие-то причины раз был снят с учета
Идите вы добровольцем, женщины тоже служат
Он не должен, но и хвалиться тут нечем, промолчал бы и ладно.
А так поддерживаю автора, тоже б не стала общаться с таким
Без QR коду• 14 сентября 2022
Не засуджую нікого. Пройшов перший порив бігти і рвати тих кацапів , ту орду. Зараз у кожного в оточенні є загиблі, скалічені, зниклі, полонені. Є ті, хто на нулі. Всі знаюиь, що там, як там і що потім. Наш кращий друг загинув під Ізюмом ще в березні, інші зараз під Ніко і в Донецькій області на нулях, сусід поранений у шпиталі, другій сусід загинув от-от, двоє діток 4 рочкі залишилось.. Хлопці мене просто благають не пускати сина туди ( як не пустиш, як він вже на навчання рванув). Нема каажуть молодим пацанам 20-22 там чого робити.
Стільки дітей ще , просто дітей вже загинуло, що просто дорослі мужики плачуть. Там .опа і пекло. І цілком нормально людині боятися, боятися залишитись калікою на хрєн державі не потрібному, щоб прості люди на протези збирали, боятися через 2 тижні навчання бути кинутим на голий нуль без лопат і зброї укріплення робити, не хотіти воювати за це кодло, яке догралося та допригалося. Не всі люди готові вбивати. Мені хлопці розповідали, що з 10 3 людини просто автомата до рук не можуть узяти, трясе, нудить, обморок. І це кремезні мужикі на вигляд, а є ті, хто адреналінить так, що пробирає на відстані. Ви уявіть , людину виривають обставини з комфортного мирного життя, з чистої білої сорочки, теплої ковдри, ванни з гідромасажем, кави ранкової з кавомашини і з авто під домом у світ тьми, холодної, небезпечної, з ночівлями простонеба, туалетом, де прийдеться, простою їжею чи без неї. Це нормальна реакція людини. Ну не всі герої і не всі хлопці в нас загартовані військом. Тому самі армійці кажуть: не треба армія як покарання, не треба їм там тих, хто не має самосвідомості певної. Тому зараз в нас воїни світла всі, як один. І Слава їм і наша підтримка і аіра в них!
Чупокабра• 14 сентября 2022
Я вас понимаю. Если действительно непригоден, то конечно, война не место для людей с проблемным здоровьем и это даже не обсуждается. Помогать за деньги - вообще это уголовная статья. Как мы победим коррупцию если у нас все решается за деньги. А потом когда мы лично с этим встречаемся, плачем и жалуемся, что нет справедливости.