Котенок аки рысь• 15 сентября 2022
Ридаю. Без перестанку
Бог мене карає без перестанку. Просто без перестанку
Такого життя в мене ще не було в проблемах
Бідах
Сльозах
Скажіть чому воно таке важке доросле життя?(
Хочеться просто піти і пропасти
Так то все результат моїх неправильних рішень
Але щоб так жорстко було(
Мені так боляче
І я не маю з ким поговорити тільки плачу яа скотина від того болю (((((( може я на це заслуговую я не знаю
Але я зараз проживаю пекло
Бідах
Сльозах
Хочеться просто піти і пропасти
Але щоб так жорстко було(
Мені так боляче
Але я зараз проживаю пекло
Слоник-тоник• 15 сентября 2022
Ответ дляПьяная вишня
она не будет делать аборт подсознательно, потому что еще есть надежда что мудак увидит розовые пяточки и прилетит обратно, будет на руках носить
Она его еще вечером назад позовет
Папобус• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
дитина на руках плюс другу чекаю
яка ж я тварюка (
Сериал Монстр к просмотру рекомендую.
Далее будет только хуже, на что у Вас расчет?
Добротная• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
дитина на руках плюс другу чекаю
яка ж я тварюка (
Вас луплять, а ви з ним ще й чпокаєтесь?
Персонаж Аноним• 15 сентября 2022
Простите автор, но врезать бы Вам! Отдайте детей в детский дом, возможно, хоть у них жизнь будет нормальная. Пишу как ребенок отца-алкоголика и матери-жертвы (как Вы). После развода с отцом, мама нашла себе еще большее чудо. Помимо алкоголизма, который привел к эпилепсии и белочке, был еще абьюз ее и нас с сестрой! Нам нельзя было красить ногти в красный цвет!!!!! и еще очень много всего. Вишенкой стал ’незаметный’ интерес от ’папы’, к нам с сестрой. Прошло почти 15 лет, как я ушла из дома, а все свежо. И мама с ним до сих пор...пожалейте детей!
Безпринципная• 15 сентября 2022
Ответ дляФсеСама
А шо вы так за немцев переживаете ? Скажите почему эту женщину вам не жалко, а германию жалко? Где украинская солидарность? Где женская солидарность?
Ні, не шкода мені цієї жінки.
Я друга дитина такої ж самої мамусі як авторка.
І вона (99%) нікуди від свого ката не піде. Ну , хіба що він знайде собі іньшу.
Мочалкин блюз• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Він вже сам пішов з дому, тому мені немає чого йти.
Він повернеться, і ви його приймете
Безпринципная• 15 сентября 2022
Ответ дляПерсонаж Аноним
О, привіт, подруга по нещастью.
І я в 15 років , після 9 класу, поїхала у технікум в іньше місто. В гуртожитку, напівголодной мені було краще ніж з ними. Батько казився просто, що я втікла. Заборонив матері мені гроші давати і купувати одяг. Тітка і бабуся потроху допомогали, в 16 пішла працювати.
Сестра не вирвалася, була більш слухняна. Вони її в універі вивчили, на хорошу роботу влаштували, одягали-взували, але скалічили психіку.
Той, хто не був у цьому пеклі, не зрозуміє. Я дивлюся, тут багато хто авторці співчуває.
Мочалкин блюз• 15 сентября 2022
Не знаю як ви вагітніли, але одна моя знайома вагітніла другою дитиною одразу після того, як дізналась про серйозну зраду чоловіка. І ініціатором вона була, бо куди ж вона піде, старша дитина як буде без батька. Але той хоч не бив її, а морально принижував. До дітей ставиться нормально, але ж вони бачать його відношення до мами.
Хто був ініціатором другої вагітності? Буде маля і все налагодиться?
Пацелуйнитуда• 15 сентября 2022
Ось тут нададуть первинну допомогу
@Marshzhinok_bot
Це бот телеграм, а також там є гаряча лінія
Це фонд проти насильства Маші Єфросиніної
@Marshzhinok_bot
Не танцую- но пою• 15 сентября 2022
Ответ дляФсеСама
Куди будуть тікати люди з зон бойових дій, якщо всі нещасні виїдуть і сядуть рівно на Hartz 4?
Куратор дебошей• 15 сентября 2022
я была в подобной ситуации. знаете, что мне написал психолог ? сдайте своего ребенка в детдом, это лучше, чем видеть то, что он видит. это помогло мне собраться с силами. я бежала через границу, без уверенности, что его выпустят, с билетом в один конец, обратно вернуться не смогла бы уже. я выжила. сейчас я вдова, сама с двумя детьми.... и я опять выжила и выживу. всё, что нас не убивает, делает нас сильнее -а вот поднимающий на вас руку мужик убить может, даже не нарочно. что тогда почувствует ваш ребенок? насчет того, что ему насрать на вас, не обольщайтесь, он еще появится и будьте готовы не повернуть назад. удачи
Безникая• 15 сентября 2022
Ответ дляСладкий лимончик
А толку от этого вопроса? Ребенок уже есть, всё.
А толку тогда вообще от всего? А толку от нее? Если такая бестолковая, то также и третий появится и четвертый, а ее какой-нибудь мудачина прибьет в итоге. Толку что-то обсуждать если она тупая, это уже есть и этого не отнять, всё.
Персонаж Аноним• 15 сентября 2022
Ответ дляБезпринципная
О, привіт, подруга по нещастью.
Так, нажаль це можна зрозуміти тільки на власній шкурі! Я щіро дякую Богу, що є люди які виросли в нормальних родинах і просто не розуміють, як може бути по іншому. Вони співчувають, щось радять...але не розуміють. Авторка професійна жертва, їй це все подобається! Я дуже хочу помилятися і десь глибоко в душі вірю, що вона зможе/захоче взяти своє життя (а також життя своїх дітей) в свої руки і щось змінити...але.
Котенок аки рысь
• 15 сентября 2022
Ответ дляsur_sur
Ви помиляєтесь, таке небуває ’багато у кого’. Це ваша головна помилка.
Звідки така впевненість? Це у вашій сім,ї так було, у батьків? Ви себе запрограмували .
Так було. Тато маму теж бив вона терпіла
дамаАмстердама• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
дитина на руках плюс другу чекаю
яка ж я тварюка (
Все равно уходите, ищите выход, ищите помощь потихоньку от него, не говорите заранее ничего, потом просто исчезните
Ради себя и детей надо уходить
дамаАмстердама• 15 сентября 2022
Ответ дляЯ в дамках
Навіщо ви добиваєте словами?
Не добивает, мотивирует, и это правда чаще всего. Есть пример подруги- там и дети мечтали уехать от папы, и помощь была от родных и друзей - конкретные решения, но нет. Выбор
Анка-пулемётчица• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Я вагітна термін невеликий 11 тижнів
І ридаю ще більше бо не з-над як правильно народжувати чи ні
Бо старша вже очима кліпає дивно і дивно веде себе
Тому і ще більше плачу
Пишу, як дитина, що бачила таке відношення в родині і теж кліпала, сіпалася, по тілу постійно висипання були. Жах!!!
Через це ненавиділа маму. Лише нещодавно їй пробачила.
Нічого ге варте того, що відчуває дитина, коли це бачить. І не заслужила майбутня.
Візьміть себе в руки!
Хоча не вірю, що ви таки зважетеся.
Зневажаю тепер таких мам,як ви!
Візьміть себе в руки!
Хоча не вірю, що ви таки зважетеся.
Зневажаю тепер таких мам,як ви!
Синди Кроуфорд• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
скажіть як ваше життя склалось? бо в мене таке враження що та дитина стане ангелом і все життя мене буде переслідувати і питати мама за що
Это бред. Вас ваша уже существующая дочь спросит когда вырастет: за что мне такое ущербное детство, ма? Эмбрион никого преследовать не будет
Синди Кроуфорд• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
я знаю.всюди абортів багато.
але просто як жити після цього?я себе завжди дуже накручую
а ще мені як розказали тут за релігію і чим я захворію і як душа тої дитини буде просто літати і я все,я сходжу з розуму
Побольше слушайте фанатиков
Почемучка• 15 сентября 2022
Ответ дляБезпринципная
Німетчина тепер вже має усіх годувати
Багато дописувачок автору радять туди їхати.
що таке Німетчина?
Почемучка• 15 сентября 2022
Ответ дляДобротная
похоже там сильная зависимость от МПО
Штора с кисточкой• 15 сентября 2022
Зверніться в Місто добра, що в Чернівцях. Там нададуть житло та підтримку.
Редисочка• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Зійдіться з моїм колишнім, манера розмови однакова, може спільну мову знайдете
То местная звезда,не обращайте внимание.
Редисочка• 15 сентября 2022
Ответ дляПьяная вишня
Удалено администрацией...
правила ресурса не осилили?