ШобВам_КакНам• 15 сентября 2022
Виплати пенсіонерам від міжнародних організацій - хтось отримав?
Зареєструвала маму - вже майже 2 місяці, висить "заявка прийнята" - і все...
черная мамба• 15 сентября 2022
Ответ дляКукусики
Ви ВПО?
Ні, Миколаївська область, прифронтова зона. В середині серпня подала заявку, в кінці отримала 2220грн.
Сигарный шланг• 15 сентября 2022
Ответ длянеДоПриличий
Подскажите , пожалуйста, как ее оформлять ?
На сайте Едопомога
Отмотала своё• 15 сентября 2022
Ответ длячерная мамба
Якщо можна - напишіть, де приблизно ви знаходитесь. Бо я теж з Миколаївської.
Сигарный шланг• 15 сентября 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Запоріжжя. Мама подала заявку в липні, ще не отримала
Я ВПО с ребенком из ЗП. Тоже висит ’заявка принята’. Оформляла 02.06.
Отмотала своё• 15 сентября 2022
А якщо відмовляють в допомозі, про це пишуть в статусі? Чи так і висить ’ заявка прийнята’?
черная мамба• 15 сентября 2022
Ответ дляОтмотала своё
Воскресенська громада,Миколаївський район.
Отмотала своё• 15 сентября 2022
Ответ длячерная мамба
У вас там гаряче...
Дай Боже, щоб скоріше була перемога.
Статус Ква• 15 сентября 2022
Моя мама отримала, Луганська обл., окупована територія, пенсія до 3000. Протягом місяця прийшло відразу три виплати. Заявку відправляла в кінці червня.
черная мамба• 15 сентября 2022
Ответ дляОтмотала своё
У вас там гаряче...
Дай Боже, щоб скоріше була перемога.
Так чекаємо перемоги! І нехай наші захисники повернуться додому живими і здоровими!
ШобВам_КакНам
• 15 сентября 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Автор это на сайте статус висит или где смотреть?
Так, на сайті
перевіряєте статус заявки по ід.коду і паспорту - і дивитись