Купипупсичек• 15 сентября 2022

А есть те, кто не платили за фоп с марта месяца?

Вроде писали, что платить не обязательно. Кто знает что теперь делать?
НеГолосую• 15 сентября 2022
Якщо не сплачували ЄСВ, вам стаж не йшов за цей час
автор Купипупсичек • 15 сентября 2022
Ответ дляНеГолосую
А що тепер робити? Якщо на рахунок інколи приходили гроші?
ДА да да• 15 сентября 2022
Штрафи за несплату ЄСВ за себе не будуть нараховувати, просто ці місяці не ввійдуть в стаж. Далі, якщо є можливість, то сплачувати, якщо немає, то ні. Я також не сплатила за 2й квартал ЄСВ, за 3й буду сплачувати.
18 мнеУЖЕ• 15 сентября 2022
Есть, я, закрыть не могла, ждала копейки от магазинов. И платить налоги с них тоже не могла. На 2процента с...ки так и не перевели, хотя заявку приняли.
Мороженная курица• 15 сентября 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
А ви дізнавалися, чому не перевели?
Переводили всіх
Мороженная курица• 15 сентября 2022
Ответ дляКупипупсичек
По єсв нічого не буде. Не сплатили - немає стажу для пенсії.
А по ЄП можуть бути питання у податквої, якщо були доходи
18 мнеУЖЕ• 15 сентября 2022
Ответ дляМороженная курица
А ви дізнавалися, чому не перевели?
Переводили всіх
Нет, я в окупации, не было возможности тогда, сейчас не до этого, скоро выезжаю, буду уже потом разбираться.
Путающаяся• 15 сентября 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
То подайте ще раз ту заяву-зараз переводять на 2 % всіх без виключень з наступного дня
Дарьюшка555• 15 сентября 2022
Держите
Кому нужна помощь в ведении ФОП, пишите
Одна_на_всей_планете• 15 сентября 2022
чоловік - мобілізований ФОП, заплатив за перший квартал наперед, тепер ледве вмовила не платити, не знаю, що буде з переплатою..