Утренняя зорька• 14 сентября 2022
Бухгалтера, с 1 августа единый сделали обязательным?
С 1 августа налоговая таки сделала единый налог обязательным к уплате? Военный стан им ни по чем, им деньги надо?
Нет точного разъяснения. Формулировка « Таким чином, наявність податкового боргу, який виник в період з 24.02.2022 по 31.07.2022, не є підставою для анулювання реєстрації платника єдиного податку в період воєнного стану в Україні.».
«Хоча вже є розʼяснення ДПС, за яким наявність податкового боргу за період з 1 серпня 2022 року протягом 2 послідовних кварталів може призвести до анулювання реєстрації платника ЄП. Але в ньому не вказувалося про можливість несплати, тому досконало не можна сказати, чи відноситься воно до фізосіб-”єдинників” І та ІІ груп. Тож чекаємо на конкретніші пояснення.». Хитрожопые налоговики хотят «неможливість сплати податків» подвести под «Наказ Міністерства фінансів України від 29.07.2022 № 225 затверджено Порядок підтвердження можливості чи неможливості виконання платником податків обов´язків…» (опубліковано 6 вересня 2022 року.), где указаниперечень подтверждающих докуменов и условий ( зона боевых действий и тд).
Но Закон от 15 марта 22 г. №2120 об освобождении от уплаты ЕН фопами 1-2 групп на время военного стану никто не отменял .
Думаю, будут разъяснения.
Астановитесь• 14 сентября 2022
Так якщо ви працювали і не платили, то до вас і так питання будуть.
А якщо у вас все по 0, то можна і далі не платили
Астановитесь• 14 сентября 2022
Ответ дляNikosbud
Думаю, будут разъяснения.
Дивилася вебінар податкового консультанта по фоп.
Він чітко сказав, що неспроможність платити треба буде доводити згідно наведеного вами наказу, інакше штрафів не уникнути
Ответ дляАстановитесь
Я ж про це саме : підводять під «Порядок підтвердження можливості чи неможливості …
тянитолкайка• 14 сентября 2022
Им малый бизнес как кость в горле. То ковид, сидели закрытые, то сейчас, не знают как выдоить налоги. Вместо развития одна цель: закопать.
Астановитесь• 14 сентября 2022
Ответ длятянитолкайка
Тобто з вашої сторони це нормально - працювати і не платити податки?
Пацелуйнитуда• 14 сентября 2022
Ответ длятянитолкайка
Удалено администрацией...
Леди Г• 14 сентября 2022
Ответ дляПацелуйнитуда
Удалено администрацией...
тянитолкайка• 14 сентября 2022
Ответ дляАстановитесь
То есть, для Вас нормально, если резко упали доходы, платить всё равно? Я сама себя обеспечивала, сама кредит брала на оборудовании, налоги всегда платила. Закрыть бизнес? Да не вопрос.
тянитолкайка• 14 сентября 2022
Ответ дляПацелуйнитуда
Удалено администрацией...
Мне на ЗУ переезжать? Ну, сорян, там аренда как в Монако
Пацелуйнитуда• 14 сентября 2022
Ответ длятянитолкайка
Нет. Подтверждаете невозможность платить
Астановитесь• 14 сентября 2022
Ответ длятянитолкайка
Так якщо впали доходи, то і податки зменшилися.
Можна з 2 групи перейти на 2 % і якщо не матимете доходу в певному місяці, то і не платитимете нічого.
Ви не єдина, в кого впали доходи