Анонимчик• 15 сентября 2022

Новий будинок собі чи дочці?

Ви живете весь свій шлюб зі своїми батьками в старому будинку, діти підростають. Будинок ремонтуєте, робите там умови ( типу добудова санвузла), ремонт, меблюєте. Але старе є старе. Як його не підлампічуй, але цукерки з нього не зробиш. Навколо старі сараї, літня кухня, погріб, які, поки жива бабуся з дідом, навіть не думай валити. І от дочка закінчує школу, є молодший на 8 років від дочки син. На 3 курсі навчання дочка виходить заміж. До свекрухи йти не хоче. Окремого житла немає. І баььки тимчасом ось уже 5 рік будують новий будинок. Заклали красивий мололий сад, ландшафт біля дому, будинок на етапі чистових робіт заходь і живи.
І от питання ви б в новий будинок запустили молоду сім´ю чи пішли жити самі з сином молодшим, а молодих залишили зі старими дідусем і бабусею в старій хаті?
Коменти, типу хай так рано не одружуються, пропустимо. Є що є. Діти 6 років зустрічались і так вирішили. Їх ніхто не буде відмовляти.
Чисто ваша думка як би саме зі своїми дітьми вчинили, приміряйте ситуацію на себе
Результат:
вже голосів: 778
689 (88.56%) Батьки в новий будинок
89 (11.44%) Дочка в новий будинок
Кимберли-4fb3• 15 сентября 2022
автор дайте ребенку новый дом.молодой семье.у меня дети живут в новом!а сами сыну меньшему достройте на участке у себя.я бы в жизни ребенку ничего не жалела.и что за трындешь-мааладые заработаают.а хай на сьемное идут.в шоке просто от таких мамаш

куркулиха• 15 сентября 2022
Ответ длякультУра
А діти Вашого сина по якому газончику бігатимуть? Чи у Вас 2 будинки?
Тут часто пишуть, що в сім´ї з 2 дітьми люблять одного...в даному випадку одну )
Mira29-c3c3• 15 сентября 2022
Ответ дляКаяспер
Щось мені пазл не сходиться на рахунок «розумні»
Ви пожартували так?
культУра• 15 сентября 2022
Ответ дляКимберли-4fb3
А чим молодший гірший? Теж хоче гарну хатку, а не прибудову.
Кимберли-4fb3• 15 сентября 2022
Ответ длякультУра
дай бог и новое.
Шеллар• 15 сентября 2022
В якості профілактики і перевірки почутів молодят - їх на зйом, батьки в новий будинок, а діду з бабою - волю.
Мини-бикини• 15 сентября 2022
Ответ длякуркулиха
А може то приймак,..ой... хороший хлопчик підсуєтився?
Обоє рябоє, якщо дочка така розумниця і була б совісна ніколи б навіть питання не поставила що батьки далі залишаються в бабці з дідусем, а вони ,молоді, які ще нічого не заробили і не добилися , чешуть в готову батьківську хату і совість не пікне.Ладно ще зять, він їм чужа дитина , але чим думає дівчина?Заміж приспічило а самостійності 0,00% , і на молодшого брата пофіг - якщо батьки не думають чому він має бути обділений бо сестрі захотілось заміж , то вже і не дивно що таке питання постало впринципі.
Якби на мене - я б сказала , раз вам ,дорогі мої діточки ,так хочеться вже дорослого життя , сім´ї - будь ласка , справа ваша , але де будувати ту сім´ю теж вирішуйте самі як дорослі люди і сім´я , а не женилка виросла а ви ,батьки ,робіть нам умови.На оренду посильно я б допомогла але не більше.До речі ще далеко не факт скільки вони проживуть разом,зустрічатись це одне а жити разом , розділяти всі турботи непрості сімейного життя це інше.Хоча якщо батьки відвалять готовий будиночок і будуть їх опікати думаю зять постарається присосатись, та і дочці не буде чим паритись одні плюси - незаміжня ,живи з батьками і братом разом , заміжня - вся хата твоя з партнером , живи собі в задоволення , так можна бігти заміж, не те що виходити.

Кимберли-4fb3• 15 сентября 2022
автор на доченьку дарственную на дом новый или пусть на вас будет или на бабушке по докам
Морковна• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Ви так кажете ніби не знаєте сімей і дітей, яким батьки дали все готове?
Я знаю і дуже багато. І не можу сказати, що ті діти не вдячні. І батькам приємно, що діти змолоду можуть жити достойно. Одразу дітей народити в хорошому красивому домі, де дітки маленькі по газончику рівному бігають, а не спотикаються об старі доски між сараями
В чем ваш вопрос тогда? Отдайте все дочери и живите счастливо дальше, и да, начинайте строить дом для сына, ему 8, у вас лет 12 есть, потому что не факт что у его жены будут родители, которые подарят им дом;)
Миледи• 15 сентября 2022
Ответ дляРозавенная
Це гарний підхід. Але ж автор жила з батьками
В цьому нема нічого хорошого
Кимберли-4fb3• 15 сентября 2022
я в шоке с коментов.до какой степени скупые.хотят что б ребенок мучился полжизни по съемах.и на трех работах.и здоровью капец и нервы пока свое построишь или в кредиты влезешь
Ясамаякрасивая)• 15 сентября 2022
Ответ дляАкуна_Матата
А де варіант разом з молодою сім’єю в новий будинок? Я б обрала такий варіант, складно молодим буде жити з пенсіонерами і непотрібно це ні молодим ні бабі з дідом.
Або. Батькам з дідом і бабою у новий будинок, а молоді одні у старому.
Ух_ты_какая_я• 15 сентября 2022
Автор не вздумайте отдать новое жилье молодым!! Этим вы убьете их желание развиваться и чего то достичь. Парень пусть работает и снимает жильё раз женишка выросла.
Была в подобной обратной ситуации: когда брат решил женится и привести жену в родительский дом, меня вывезли к бабушке. Так он там и живет с женой и двумя детьми с родителями на шее у них.. потому что родителям тогда ещё надо было сказать хочешь жениться и плодиться, сначала реши где и в чем!
Розавенная• 15 сентября 2022
Ответ дляМиледи
В цьому нема нічого хорошого
Немає. Але може тепер її черга жити з дітьми? А батьки врешті видихнуть. Чи треба тільки їм? Їм допомогли, хотіли чи не хотіли. Їх черга.
Ясамаякрасивая)• 15 сентября 2022
Ответ дляРепетиторша
Вы так ненавидите своих детей?
До чого тут це. У молодих має бути стимул заробити на своє житло, а не на шиї батьків до пенсії сидіти.
Дюймовочка• 15 сентября 2022
Хай мужик сам заробляє на житло, а потім жениться, і батьки хай його думають, а то на готове прийти повно бажаючих🤯
Морковна• 15 сентября 2022
Ответ дляКимберли-4fb3
А я в шоке с таких, как вы! Если дофига имущества- пожалуйста , но автору самой негде жить , к 45 годам что то удалось построить. Так с хера ли нужно это все отдать, потому что молодые🤪 пусть идут и зарабатывают, будут ценить и откладывать! Сколько можно нянчиться?! Раз у семьи жениха и невесты родители имеют дома, пусть сбрасываются пополам и покупают им отдельное жильё, нет средств- помогают снимать квартиру.
Ясамаякрасивая)• 15 сентября 2022
Ответ дляРепетиторша
Да
Отдайте им новый дом
Ви багато будинків дітям пораздвали?
Самый умный• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Вони не проти. Взагалі, як і всі старі люди, бояться, що самі в домі лишабться. Бабуся любить онучку, вона добра і ласкава. Тому не проти.
Каже, хоч ти не покинь бабу
Тоді які можуть бути питання?
Я дуже любила свою бабусю, в такій ситуації однозначно би залишилася у старій хаті. Куми вже двадцять років живуть з бабусею, вона у них молодець, двох правнуків виховала, діти люблять її більше, ніж своїх молодих бабусь. Зараз переїжджають до нової квартири, бабусю беруть з собою.
Допоможете зі сватами зробити дітям пристойний ремонт, і всі залишаться задоволені.

Отвечаю всем• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
А квартиру хто буде платити? Діти підробляють, але гооовна їх задача закінчити навчання. Підробітків вистачає на вдягтися і поїсти
Ну так раньше нужно было думать, до женитьбы.
Бабушка Бетман• 15 сентября 2022
Автор, если у детей нет возможности быть финансово независимыми, то живут с делом и бабой. С какого перепугу отдавать новый дом, Вы на него собирали, ждали. У Вас будет возможность ещё раз вложиться в стройку с нуля под ключ, а главное желание это сделать!?
Пусть кроме обучения шуруют подрабатывают. Вообще смысла не вижу в их свадьбе, кроме того что узаконили свою половую жизнь, теперь можно вполне сидеть в далее на шее у родителей.
Как старый/новый дом, так решаете Вы, а как идти туда, так не хочу. Учатся, есть общежитие, семейным тоже дают комнаты, это самый лучший вариант для их внезапной семейной жизни.
Кимберли-4fb3• 15 сентября 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
не соглашусь.я детям все дала и научила как зарабатывать.они не угробят полжизни в качестве бомжей
Миледи• 15 сентября 2022
Ответ дляРозавенная
Нікому не треба жити з дітьми, якщо сама колись зробила помилку , то хоч з дочкою може її не повторювати
куркулиха• 15 сентября 2022
Ответ дляМини-бикини
Абсолютно згодна!
Особливо щодо того, що невідомо, скільки вони проживуть разом. Автор десь писала, що вони вже 6 років зустрічаються. Так от з усіх, кого знаю, хто так довго зустрічався, в шлюбі 90% прожили зовсім мало(
Від тижня до 2 років.
культУра• 15 сентября 2022
Ответ дляКимберли-4fb3
дай бог и новое.
А якщо не дасть? Та й зрештою, батьки, що жили в рукавичці, не заслуговують в своєму заробленому пожити?
Ясамаякрасивая)• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Ок. А сину що дасте? Де його діточки по газончиках бігати будуть? Куди він приведе невістку?
Дирижер• 15 сентября 2022
Дорогая автор, не вздумайте дарить им дом! А если и придет эта шальная мысль, то записывайте так, чтобы после развода ( пусть живут долго и счастливо), зять не получил от дома ни копейки. Имею печальный опыт..
Мой папа купил нам с мужем после свадьбы дом. Я от большой любви записала его на мужа, чтобы чувствовал себя хозяином, а не приживалкой. Ну, мы же будем жить долго и счастливо с ’хорошим’ мальчиком...В результате хороший мальчик за 17 лет жизни, проявил себя настолько говнистым дерьмом, что пришлось развестись. На раздел решили не подавать, договорились на словах - машины и вся наличка ему - а дом, купленный моим отцом - нам с детьми)))). Но. Прошел год после развода, а дом на меня так и не переписан. Еще пару лет - и я останусь с детьми реально бомжом. На раздел советовали не подавать, потому что он жил бы в соседней половине, и трепал бы и дальше нервы. Короче, нервотрепка еще та, но так как сейчас война, то дело с оформлением дома на меня, затягивается. У него гараж был неузаконен, забор передвинул, и все это тянеееееется.....Короче, не вздумайте! Хорошие мальчики сами никогда не согласятся на такой вариант. Он должен чувствовать себя мужчиной, а не маленьким мальчиком. И не только чувствовать, а и поступками доказывать. Так что никаких новых домов! Только сьем, или к бабушке, если реально сильно просит...
Пугачиха• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Ні, вони хороші діти. Багато вчаться, їздять на конференції, працюють. Вони не з тих, що лиш погуляти
якщо працюють - де гроші на особисте житло?
хай собі живуть окремо, кімнату знімуть, потім вирішите
Кимберли-4fb3• 15 сентября 2022
мне даже в голову не пришло бы-жить в новом доме а дите на улицу бомжарой.на съем или к старикам в комнату.это вообще конечно..
куркулиха• 15 сентября 2022
Ответ дляМорковна
Так може, якщо автор не віддасть новий будинок, то жених передумає жинитись))))