Анонимчик• 15 сентября 2022
Новий будинок собі чи дочці?
Ви живете весь свій шлюб зі своїми батьками в старому будинку, діти підростають. Будинок ремонтуєте, робите там умови ( типу добудова санвузла), ремонт, меблюєте. Але старе є старе. Як його не підлампічуй, але цукерки з нього не зробиш. Навколо старі сараї, літня кухня, погріб, які, поки жива бабуся з дідом, навіть не думай валити. І от дочка закінчує школу, є молодший на 8 років від дочки син. На 3 курсі навчання дочка виходить заміж. До свекрухи йти не хоче. Окремого житла немає. І баььки тимчасом ось уже 5 рік будують новий будинок. Заклали красивий мололий сад, ландшафт біля дому, будинок на етапі чистових робіт заходь і живи.
І от питання ви б в новий будинок запустили молоду сім´ю чи пішли жити самі з сином молодшим, а молодих залишили зі старими дідусем і бабусею в старій хаті?
Коменти, типу хай так рано не одружуються, пропустимо. Є що є. Діти 6 років зустрічались і так вирішили. Їх ніхто не буде відмовляти.
Чисто ваша думка як би саме зі своїми дітьми вчинили, приміряйте ситуацію на себе
Результат:
вже голосів:
689 (88.56%)
Батьки в новий будинок
89 (11.44%)
Дочка в новий будинок
Мини-бикини• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Теж пропонують. Але дочка не хоче принципово
Дочка принципово чекає на ваш будинок, тому і одружитись захотіли 100% бо вже будинок новий і підіспів, якби було не так вона бььак само категортчно як вирішила заміж вийти так само б і пішла на вільні хліби,а не ’що батьки скажуть де жити’.Ви самі розумієте абсурдність ситуації?двоє молодих людей в яких любов і одружитись прикортіло але абсолютно немає варіанту де тою сім´єю йти жити?якщо вони не тягнуть зйом то про який шлюб може йти мова?заради чого?і не стидно їй що батьки стільки тіснились зі старенькими ,працювали і будували щоб врешті мати свій дім ,навіть думати претендувати на нього в свої такі зелені роки?тут явно опущено у вихованні дочки, і якщо ви не розумієте що молодим можна помогти але не вкладати вже готове на блюдечку в ущерб собі то є проблема ,бо вони так літати не навчаться,тобто мінімум себе утримувати беручи такі відповідальні рішення про сім´ю.
Миледи• 15 сентября 2022
Ответ дляПлакулька
по собі не судіть, всі люди різні, кому студентом п´янки-гулянки, а кому тихе сімейне щастя
ненормально радити батькам вигнати дітей, або стати в позу
Ви вже визначіться - це діти чи сімейне життя, ці поняття не сумісні, або вони виросли, або ще ні
куркулиха• 15 сентября 2022
Ответ дляПлакулька
ну так обсирати навіщо молодят?
Де ви таке тут побачили?
Просто сім´я не самостійна. Це так. І що бази в них немає для створення сім´ї. Це теж правда.
культУра• 15 сентября 2022
Ответ дляПлакулька
до того, що жити треба зараз, бо завтра може не наступити
а взагалі я в шоці, як тут молодят обгидили
баби за хату дітей готові давити і ще глумитися
То нехай живуть, але за свій рахунок. Яка женячка, якщо не в стані оплатити свої особисті потреби? А вони не на одягу і їжі закінчуються. Зрештою, якщо такі хороші і розумні, то не проблема винаймати.
Каяспер• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Дітей вони не спішать заводити. Обоє розумні, гарно навчаються
Щось мені пазл не сходиться на рахунок «розумні»
куркулиха• 15 сентября 2022
Ответ дляБабка-ежика
Мені є де жити, як і моїй доньці, коли виросте, але якщо не було б, то я б їй дала для початку старт, а сама вже якось обійшлася.
А автор не жила нормально, то вже не варто й починати, так по вашому?)
культУра• 15 сентября 2022
Ответ дляCopy-Paste
Раніше безкоштовно давали.зараз треба батрачити або’ законно красти ’ аби шось мати не хочеться для дітей такої долі
Що Ви мелете? Кому і хто що безкоштовно давав?
Плакулька• 15 сентября 2022
Ответ длякуркулиха
Де ви таке тут побачили?
через пост
Анонимчик
• 15 сентября 2022
Ответ длякультУра
Думаєте? Тобто Ваша дочка не захоче сукні, фотосесії і весілля, щоб не соромно в інсту?
Сукні є різні. Обов´язково купимо їй яку захоче. Якщо не вистачить своїх грошей, то докладу.
І скромне весілля не відміняє гарної фотосесії
ГЛЮкоза• 15 сентября 2022
Ответ дляБабка-ежика
Будинок - це занадто для старту. Можна винаймати житло разом зі сватами, якщо допомогти хочеться. Але такий варіант, здається, не розглядається
очки_ннадо• 15 сентября 2022
доця конечно простая на голубом глазу вам такое заявлять - как родители скажут.ну так скажите- к бабушке в дом.раз на сьем нет. вы же строили дом для себя!
Божья коровка• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
а в чем же принцип?
Бабка-ежика• 15 сентября 2022
Ответ длякуркулиха
Моя думка, що так, спершу діти, потім інші.
Плакулька• 15 сентября 2022
Ответ длякуркулиха
Де ви таке тут побачили?
і що?
ну хай вчаться, стають на ноги, це все не за день і не за рік робиться
куркулиха• 15 сентября 2022
Ответ дляПлакулька
Дитину ніхто не виганяє - вона буде жити з мамою(автором) і батьком в новому будинку)
Плакулька• 15 сентября 2022
Ответ длякуркулиха
чого ви свої фантазії видаєте за дії автора? я уважно читаю її пости
Бабка-ежика• 15 сентября 2022
Ответ дляГЛЮкоза
Це вже від можливостей залежить і бажання.
Анонимчик
• 15 сентября 2022
Ответ дляМини-бикини
Ви так кажете ніби не знаєте сімей і дітей, яким батьки дали все готове?
Я знаю і дуже багато. І не можу сказати, що ті діти не вдячні. І батькам приємно, що діти змолоду можуть жити достойно. Одразу дітей народити в хорошому красивому домі, де дітки маленькі по газончику рівному бігають, а не спотикаються об старі доски між сараями
куркулиха• 15 сентября 2022
Ответ дляМини-бикини
А може то приймак,..ой... хороший хлопчик підсуєтився?
куркулиха• 15 сентября 2022
Ответ дляПлакулька
і що?
А їм ніхто і не заважає ні вчитись, ні ставати на ноги. Але ж вони вирішили, що вже доросли до створення сім´ї.
Велкам в доросле житя!
Плакулька• 15 сентября 2022
Ответ длякуркулиха
Велкам в доросле житя!
і все в них буде добре, і у автора теж
Розавенная• 15 сентября 2022
Ответ дляМиледи
Я б не пустила в новий і не дозволила жити в бабусі, якщо б була власником того будинку. Молода сім´я повинна жити лише окремо, не мають житла, є оренда. Не розумію для чого спішити заміж, просто, щоб було
Це гарний підхід. Але ж автор жила з батьками
куркулиха• 15 сентября 2022
Ответ дляПлакулька
Очевидно, не настільки уважно
буреЛОМКА• 15 сентября 2022
Ответ дляПлакулька
Ну чтобы выгнать сначала нужно поселить, автор ещё никого не заселяла))
Я сама замуж вышла ещё раньше чем дочь автора, и тоже к свекрам не захотела, привела мужа к маме))
Так вот спустя много лет я считаю что было бы правильно если бы мама меня выпихала на съем. Муж работал, съем потянули б. В целом все ок, но я гораздо бы раньше задалась бы целями купить квартиру а то и парочку)) а так спускали заработанное мужем , машины меняли, уже после 30 вошла во вкус зарабатывания денег сама. Поэтому имея такой опыт я за отдельное проживание молодой семьи
Плакулька• 15 сентября 2022
Ответ длякуркулиха
Очевидно, не настільки уважно
ви мали на увазі молодшу дитину?
Морковна• 15 сентября 2022
В где вариант жить в новом доме вам и дочери с мужем? Дом большой? Пусть они у вас живут, пока не заработали на своё ..
Mira29-c3c3• 15 сентября 2022
Ответ дляРепетиторша
Так ,мне кажется, это во всех сёлах так
Ні не в усіх.
Авторка ж просила не коментувати вік героїні цієї теми.
Що маємо,те маємо.
культУра• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Ясно, все за Ваш рахунок. Я так розумію, що Вам і порад не треба, Ваша донька житиме в новому домі, тільки щоб людям в очі пил пустити і ’ а от як ми про доню подбали’. Шкода тільки сина Вашого, от тут дійсно хлопцеві доведеться все самому
культУра• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
А діти Вашого сина по якому газончику бігатимуть? Чи у Вас 2 будинки?
куркулиха• 15 сентября 2022
Ответ дляПлакулька
ви мали на увазі молодшу дитину?
Звичайно! У автора з заміжжям доньки своя сім´я нікуди не дівається. І саме своїй сім´ї автор з чоловіком повинні забезпечити достойне життя.