Анонимчик• 15 сентября 2022
Новий будинок собі чи дочці?
Ви живете весь свій шлюб зі своїми батьками в старому будинку, діти підростають. Будинок ремонтуєте, робите там умови ( типу добудова санвузла), ремонт, меблюєте. Але старе є старе. Як його не підлампічуй, але цукерки з нього не зробиш. Навколо старі сараї, літня кухня, погріб, які, поки жива бабуся з дідом, навіть не думай валити. І от дочка закінчує школу, є молодший на 8 років від дочки син. На 3 курсі навчання дочка виходить заміж. До свекрухи йти не хоче. Окремого житла немає. І баььки тимчасом ось уже 5 рік будують новий будинок. Заклали красивий мололий сад, ландшафт біля дому, будинок на етапі чистових робіт заходь і живи.
І от питання ви б в новий будинок запустили молоду сім´ю чи пішли жити самі з сином молодшим, а молодих залишили зі старими дідусем і бабусею в старій хаті?
Коменти, типу хай так рано не одружуються, пропустимо. Є що є. Діти 6 років зустрічались і так вирішили. Їх ніхто не буде відмовляти.
Чисто ваша думка як би саме зі своїми дітьми вчинили, приміряйте ситуацію на себе
Результат:
вже голосів:
689 (88.56%)
Батьки в новий будинок
89 (11.44%)
Дочка в новий будинок
Онанимный пользыватель• 15 сентября 2022
Ответ дляКимберли-4fb3
автор дайте ребенку новый дом.молодой семье.у меня дети живут в новом!а сами сыну меньшему достройте на участке у себя.я бы в жизни ребенку ничего не жалела.и что за трындешь-мааладые заработаают.а хай на сьемное идут.в шоке просто от таких мамаш
Вы в меньшинстве. 90% хотят сами жить в новом доме. В шоке просто от таких теток, которые последние трусы снимут, абы дитятку удобно было.
культУра• 15 сентября 2022
Ответ дляКимберли-4fb3
не соглашусь.я детям все дала и научила как зарабатывать.они не угробят полжизни в качестве бомжей
Ваше право. Авторка собі ледь нашкрябла. А тепер віддати все одній дитині? А другій що? Я вже мовчу про неї. Діти молоді, все життя попереду, зароблять собі. Тим більше, що батьки хлопця , я так розумію, і не чешуться
Идеальная оптимистка• 15 сентября 2022
Ответ дляКимберли-4fb3
мне даже в голову не пришло бы-жить в новом доме а дите на улицу бомжарой.на съем или к старикам в комнату.это вообще конечно..
Так автор свою дочь никуда и не выгоняет. И почему это автор или бабушка с дедушкой должны жить с этим парнем, чужим для них?
Вы так пишете, как будто бы автор дочь пинком выгоняет.
Морковна• 15 сентября 2022
Ответ длякуркулиха
Так може, якщо автор не віддасть новий будинок, то жених передумає жинитись))))
Та вроде 6 лет ждал)))) думаю из за дома вряд ли бы
куркулиха• 15 сентября 2022
Ответ дляМорковна
Чекав, поки добудують))))
Кинг-Конгша• 15 сентября 2022
Я бы переехала жить в свой новый дом.
И я была бы в ОГРОМНОМ шоке, если бы в данной ситуации дочь как ни в чем не бывало согласилась бы сама с новоиспеченным мужем в новый дом переехать.
Морковна• 15 сентября 2022
Ответ длякуркулиха
Чекав, поки добудують))))
А не видели, сколько им лет? 21-23 где то дочке, а жениху сколько?
куркулиха• 15 сентября 2022
Ответ дляМорковна
3й курс, молоді та зелені. А автор будинок 5 років будувала. Все сходиться)))
Фрося_Бурлакова• 15 сентября 2022
А не можна в новому будинку зробити окремий вхід та кухню, то нехай і живуть окремо але в новому будинку?
Фрося_Бурлакова• 15 сентября 2022
Автор, вам йти жити тільки в новий будинок, бо інакше для чого все це було? Будували, мріяли, а тепер що? У молодих ще все попереду, нехай прагнуть теж, заробляють на своє житло.
Морковна• 15 сентября 2022
Ответ длякуркулиха
Ну тогда да… попахивает нечистым)))
Блинчик Мой• 15 сентября 2022
Обязательно конечно отдать прыймаку новый дом, пусть членом продолжает работать.
Где живут молодые со своим «хочу- не хочу», пусть там и живут. Такие вопросы решаются до замужества.
Кинг-Конгша• 15 сентября 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
+100
Я вообще не представляю ситуацию - я строю себе дом, мечтаю и планирую с сыном переехать. А тут 20-летние молодожены изъявляют желание туда заселится))) цирк
лаМпочка• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Типу, якщо діти скажуть ми підемо жити в будинок новий, то треба просто підтримати?
На мою скромну думку, жити в новому будинку маєте ви з молодшим сином, донька може залишатися в старому. Якщо зараз віддасте все доньці, то обділите сина і себе.
Страхованная• 15 сентября 2022
Ответ дляКинг-Конгша
+100
Аналогично, мои дочки с 10 лет знают, что с мужьями своими они будут жить ОТДЕЛЬНО! Поэтому даже таких желаний, привести к нам в дом мужика, надеюсь не возникнет ))
буреЛОМКА• 15 сентября 2022
Автор признайтесь, Вы троль, или реально посещают светлые мысли ущемить свою семью в пользу чужой?
Как говорится, жену дяде, а сам к ляди
Усатая полосатая• 15 сентября 2022
Молодую семью на съём.
Вы уверены, что заработаете ещё на один дом для младшего? Или старшему все, а младшему - дулю с маком?
Ух_ты_какая_я• 15 сентября 2022
Тема бред
Дочка и женишок какие-то хитрожопые выходят и если это так то скоро разбегутся. Содержать молодую семью должен мужчина. Если у него нет на съем то с женитьбой лучше подождать. А будете угождать чтоб им любится было комфортнее-сами обеспечите неудачный брак своей дочери! мужик Альфонс не к добру и удачной семейной жизни)
Полуничка• 15 сентября 2022
Не рубіть молоді крила на взльоті. Нехай заробляють, добиваються, знімають житло. Тим більше на дім сину у вас не стане.
А у нас макарошки• 15 сентября 2022
Ответ дляCopy-Paste
інші часи,. Дітям важче зараз щось заробити.але це моя думка
У батьків, напевно, були ще важчі - Чорнобиль, розпад срср, 90-ті.
Полуничка• 15 сентября 2022
Ответ дляБабка-ежика
Я б доньку у новий будинок. Вони молоді, їм більш потрібне, але це особисто моя думка.
А сину? Чи він обійдеться? Чи ще один будувати, живучи в сараї?
Персонаж Аноним• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Теж пропонують. Але дочка не хоче принципово
Дочка не тільки дуже розумна, а й хитра. Саме тоді, коли будинок майже готов, треба заміж))))
Полуничка• 15 сентября 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Діти самі повинні вирішити, як їм краще.
Не потрібно змінювати їхню думку, та робити те що, саме Вам цікаво, а не їм.
Вони мають право обирати, а Ви підтримувати.
Обирати де жити батькам? Навряд.
Усатая полосатая• 15 сентября 2022
Ответ дляCopy-Paste
Наоборот! Детям ничего не мешает пойти в сферу IT и зарабатывать от 1000$
Полуничка• 15 сентября 2022
Ответ дляРепетиторша
Вы так ненавидите своих детей?
Ненавидеть, это заселить молодого зятя в новый дом и обломать крылья на взлете, чтобы не добивался ничего вместе с женой.
Волшебная палочка• 15 сентября 2022
А де у всій цій історії чоловік автора? Що він каже? Йому не хочеться вже без батьків нарешті жити хазяїном у своєму будинку?
Пенек Возмездия• 15 сентября 2022
Ответ дляБабка-ежика
29, а що?
Ви молода. Поговоримо років через....
Полуничка• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
А квартиру хто буде платити? Діти підробляють, але гооовна їх задача закінчити навчання. Підробітків вистачає на вдягтися і поїсти
Нащо ж женяться, якщо ще ніхто і ніщо? Той дім новий хто буде утримувати? Батьки із сараїв? А для сина зможете повторити цей подвиг?
Полуничка• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Дітей вони не спішать заводити. Обоє розумні, гарно навчаються
Розумні не женились би. Розумний хлопець в прийми не піде.
Персонаж Аноним• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Ви так кажете ніби не знаєте сімей і дітей, яким батьки дали все готове?
Я знаю і дуже багато. І не можу сказати, що ті діти не вдячні. І батькам приємно, що діти змолоду можуть жити достойно. Одразу дітей народити в хорошому красивому домі, де дітки маленькі по газончику рівному бігають, а не спотикаються об старі доски між сараями
Будинки поруч, будуть у баби з дідом по газончику бігати.