Анонимчик• 15 сентября 2022
Новий будинок собі чи дочці?
Ви живете весь свій шлюб зі своїми батьками в старому будинку, діти підростають. Будинок ремонтуєте, робите там умови ( типу добудова санвузла), ремонт, меблюєте. Але старе є старе. Як його не підлампічуй, але цукерки з нього не зробиш. Навколо старі сараї, літня кухня, погріб, які, поки жива бабуся з дідом, навіть не думай валити. І от дочка закінчує школу, є молодший на 8 років від дочки син. На 3 курсі навчання дочка виходить заміж. До свекрухи йти не хоче. Окремого житла немає. І баььки тимчасом ось уже 5 рік будують новий будинок. Заклали красивий мололий сад, ландшафт біля дому, будинок на етапі чистових робіт заходь і живи.
І от питання ви б в новий будинок запустили молоду сім´ю чи пішли жити самі з сином молодшим, а молодих залишили зі старими дідусем і бабусею в старій хаті?
Коменти, типу хай так рано не одружуються, пропустимо. Є що є. Діти 6 років зустрічались і так вирішили. Їх ніхто не буде відмовляти.
Чисто ваша думка як би саме зі своїми дітьми вчинили, приміряйте ситуацію на себе
Результат:
вже голосів:
689 (88.56%)
Батьки в новий будинок
89 (11.44%)
Дочка в новий будинок
Полуничка• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Хочуть бути разом постійно. Любов!
Любов без мозку - це психоз.
НуПогоди!• 15 сентября 2022
а доця хитро...взамуж ей захотелось, когда дом почти готов
правильно, еще годик подождть и дом займут родители, надо поспешить))
Полуничка• 15 сентября 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Усім жити у новому будинку. Я з чоловіком 3,5 жила разом з моїми батьками поки на квартиру усі збирали нам окрему. Тепер вже 10 років живемо окремо.
Ще один приймак, якому на житло збирають старі батьки.
Анонимчик
• 15 сентября 2022
Ответ длякультУра
А діти Вашого сина по якому газончику бігатимуть? Чи у Вас 2 будинки?
В такому разі треба буде надалі кинути сили на збір коштів для покупки житла сину, поки він виросте
Полуничка• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Вони дозволу на це не питають. Просто поставили перед фактом
Тоді і де жити будуть, поставлять перед фактом.
буреЛОМКА• 15 сентября 2022
Ответ дляПерсонаж Аноним
Будинки поруч, будуть у баби з дідом по газончику бігати.
Вообще не плохо бы перед детками, хоть газончик вырастить возле старого домика)) а если совсем разгуляться ещё и ремонт сделать
АБВГДэшница• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
А донці виходить, що їй не пощастило
Кинг-Конгша• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Ви так кажете ніби не знаєте сімей і дітей, яким батьки дали все готове?
Я знаю і дуже багато. І не можу сказати, що ті діти не вдячні. І батькам приємно, що діти змолоду можуть жити достойно. Одразу дітей народити в хорошому красивому домі, де дітки маленькі по газончику рівному бігають, а не спотикаються об старі доски між сараями
А про своего сина, который тоже хочет ’бегать по ровному газончику ’ вы не думаете?
Только про хитросделанную дочь с зятем?
АБВГДэшница• 15 сентября 2022
Ответ дляПолуничка
Давайте розповідайте як ви заробили на житло у столиці за рік.
Бабка-ежика• 15 сентября 2022
Ответ дляПолуничка
А сину? Чи він обійдеться? Чи ще один будувати, живучи в сараї?
Ні, сину теж, він чим гірший?
Полуничка• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Не хоче до свекрів. Там теж є молодша дочка.
Впринципі, згодна жити і в старому домі, але як правильно батькам вчинити. Щоб не образити і люди вовком не дивилися
Ну якщо як люди...то живіт в сараї до скону і думайте, що сину брехати - чому сестрі потрібніше і чим він не вгодив.
Бабка-ежика• 15 сентября 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Ви молода. Поговоримо років через....
При чому тут все ж мій вік? Що буде через роки?
Полуничка• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Дочка сказала де скажуть батьки. Тобто в глибині душі, може, і сподівається, що то буденок все ж їй будувався
Ой які розумні. Як женитись, то вони не питають. А як де жити, то питають...
Партизанка• 15 сентября 2022
Отдать зятю свой дом, которыйстроили пять лет?
Детям по 20 лет я так понимаю, пусть поживут пока на съёме. Посмотрят как оно, начнут копить потом и поможете с жильем.
Я до 30 жила по съёмным квартирам и в 30 купили с мужем свою.
Полуничка• 15 сентября 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Почему «они», мы тоже в этом учавствовали. Много ли насобираешь, отдавая «дяде» за аренду?
Мой отец так решил и предложил такой вариант, мы согласились. Для своих детей я сделала бы так же.
Сделала бы или уже 10 лет делаю? А так потрепаться все сделали бы...
Рябушка Ку• 15 сентября 2022
если дочка так рано решила выйти замуж, то то уже не мои проблемы. женятся - пусть решают.
Полуничка• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Тоді в селах всі так жили.
Де ви бачили, щоб в селах батьків самих лигали в домі?! Тоді інше життя було, це вже зараз погляди на це змінились.
Раніше в кожній хаті жили лбли кількома поколіннями. Тільки поодиноко не так
В мого чоловіка. Син перед одруженням підняв хату і зайшов у неї. І дід мій так само. А ось батько, як ваш зятьок, на тещі хотів в´ їхати у рай. Сам так нічого і не добився.
Полуничка• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Теж пропонують. Але дочка не хоче принципово
Ну як нова хата світить, то і я б не хотіла принципово...
Полуничка• 15 сентября 2022
Ответ дляБабка-ежика
Це кому як. Мені завжди був потрібен
За рахунок батьків? Це так по дорослому...
Точный сантиметр• 15 сентября 2022
Единственный нормальный вариант - пусть молодая семья самостоятельно арендует себе жилье.
Полуничка• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
А це обов´язково робити весілля на 3 дні?
Скромний розпис і вечеря з рідними
Угу. Ваше ласкаве телятко блимне оченятами ’ щолюдискажуть’ і ось ви по вуха в кредитах і весілля на три дні, або на Мальдівах під пальмами.
Полуничка• 15 сентября 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
хм... может, это у нас село такое было, не знаю. но у каждой семьи свой дом. никто целыми поколениями не жил.
это зависело от доходов колхоза и умения головы и председателя руководить.
молодые женятся - им дают дом. целые улицы строились для этого. с асфальтом и тротуарами.
Точно.
Полуничка• 15 сентября 2022
Ответ дляCopy-Paste
інші часи,. Дітям важче зараз щось заробити.але це моя думка
Ой неправда. Дітям важко, але діти не женяться. А молоді амбіційні люди заробляють дай Боже батькам.
Бабка-ежика• 15 сентября 2022
Ответ дляПолуничка
Якщо мені могли це дати, то я повинна була відмовлятися та йти жити в арендованому?
Також своїй дитині я теж скажу, що ти не будеш жити у готовій квартирі йди винаймай?
Полуничка• 15 сентября 2022
Ответ дляПлакулька
до того, що жити треба зараз, бо завтра може не наступити
а взагалі я в шоці, як тут молодят обгидили
баби за хату дітей готові давити і ще глумитися
А чим дочка краще сина? А коли жити батькам чи тут і зараз тільки дітям, а батьки і в сараї поживуть?
АсобеннАя• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Дітей вони не спішать заводити. Обоє розумні, гарно навчаються
Не нужно пускать в новый,зять расслабится
Тем более без детей проще у бабушки,оба на учебе работе,дома только ночевать
Вареный лук• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Типу, якщо діти скажуть ми підемо жити в будинок новий, то треба просто підтримати?
Нет. Жить там родителям. Молодые пускай доучиваются, раз ума и терпения на хватило подождать, а работать тямы нету. И пускай зарабатывают на своё.
Полуничка• 15 сентября 2022
Ответ дляCopy-Paste
Раніше безкоштовно давали.зараз треба батрачити або’ законно красти ’ аби шось мати не хочеться для дітей такої долі
Глупости.
Вареный лук• 15 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
😂😂