Аноним Анонимыч• 16 сентября 2022
Я живу в бардаку вже місяць
В мене розкидані речі по всій кімнаті, засалені кремами , тоналками, міцелярками стіл і косметичний столик, я не можу прибрати. Так і живу. Ви не уявляєте , який бардак
Все в одязі на підлозі. По ньому і хожу, якщо щось треба , прасую.. Це може бути якесь відхилення? Чи я просто лінива. Покажу тільки косметичний столик , щоб ви ввійшли в суть положення
Компотик вишневый• 16 сентября 2022
Вы прям за космет столиком накатываете сидр?))) Или то лосьен?)))
Аноним Анонимыч
• 16 сентября 2022
не можу наважитись прибрати. Було вже 3 спроби. В мене таке часто. Я грязьнюла? Чи щось може бути серйозне ?
Аноним Анонимыч
• 16 сентября 2022
Ответ дляДедуськина бабуська
А раніше як було? Все прибрано?
ні. я постійно захарюю свою кімнату і так живу
Дедуськина бабуська• 16 сентября 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
Значить ви просто лінива
Каравай-каравай• 16 сентября 2022
Ответ дляKiev love
Антисептик
Уто вы соколиный глаз
#Пойду_кгадалке• 16 сентября 2022
У доньки її стіл так завалений косметикою, я періодично прибираю(, ну не можу на таке дивитися і її ніяк не привчу, їй так норм, як і вам
Аноним Анонимыч
• 16 сентября 2022
Ответ дляKiev love
я п’ю його вже тиждень , цю бутилку, як газіровку, хочу пити - беру
Тут как тут• 16 сентября 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
Вы не грязнуля, а лентяй. Грязнуля бы и внимание не обратила и пост бы целый не создавала из-за такой «мелочи»
Послезавтра суббота, поубирайтесь, самой приятнее жить станет
Аноним Анонимыч
• 16 сентября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
скільки років доньці ?
Домовенок Зюзя• 16 сентября 2022
Не переживайте. У вас все ок. Вы просто сливка-ленивке. Найдите такого же свинку-ленивку, и вместе делайте хрю-хрю 🐷
Компотик вишневый• 16 сентября 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
Ага,значит таки не ошиблась)))
Аноним Анонимыч
• 16 сентября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Скоро 17
майже як я, мені скоро 19
Аноним Анонимыч
• 16 сентября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Скоро 17
може вік такий.. або період.. не знаю.. треба наважитись , і поприбирати, бо мама лякається , як заходить..
Прячусь от Всех• 16 сентября 2022
Ответ дляKiev love
С утреца перед работой накатила,что бы макияж крепче держался и лучше насосить было.
#Пойду_кгадалке• 16 сентября 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
майже як я, мені скоро 19
Вам цікаво тут у вашому віці? Тікайте))
Прячусь от Всех• 16 сентября 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
Там за тиждень вже газів нуля.
Аноним Анонимыч
• 16 сентября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Вам цікаво тут у вашому віці? Тікайте))
мені цікаво , справді, я тут вже 2 роки
Ясамаякрасивая)• 16 сентября 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
мені цікаво , справді, я тут вже 2 роки
Тю)