Пыхтелка• 16 сентября 2022
Учителя, сколько вы получаете на самом деле?
Расскажите о зарплатах учителей в нашей стране. Эта профессия всегда считалась чуть ли не самой несправедливо низкооплачиваемой. Я сама учитель, но в школе работала всего несколько месяцев лет 20 тому назад, после этого занялась репетиторством. Сколько сейчас получает учитель в украинской школе?
Спасатель Малибу• 16 сентября 2022
Ответ дляСиренькая
насчет подготовки - очероь спорно.
в большинстве случае просто читают учебник, смотрят ПЕРВОЕ видео в ютубе.....у меня ребенок смееться, кода он говорят, что ’готовились.’
Говорит, что лихорадочно ищут на уроке и берукт контрлльные, даже не сверив - все ли задания детям подходят по теме ( по физике и химии, увы у ребенка не раз было такое)
Учебники Мптематики для средней школы нужно пересмотреть - учебник Истера с кучей ошибок и непонячтными обьяснениями простых вещей.
нет учителя НЕ готовяться к урокам - в основном.
делпют это только девочки ’ только из универа’ , ну и некоторые влюбленные в предмет ( редкие кадры)
Ну, да. Готовишся, не готовишся - куча документации должна быть. Если классный - время тратишь на общение с учениками и родителями. Самая классная раота - когда приходишь домой и забываешь о ней. У учителей так не получается. А вас послушать - вообще бездельники, еще и доплачивать должны. А то такие бешенные зарплаты получают. Надоели эти темы про учительские доходы. Если там все так радужно - велкам.
Ответ дляФифачка
Хто довго працює у кого стаж добре отримує, знаю про 17-18 тис у вчителів.
Не только стаж нужен, но и количество часов+категория+надбавки. Все в совокупности даёт хорошую зарплату.
Я долго шла к нормальной зарплате.
В прошлом учебном году у меня зарплата была в районе 17,5 тыс.
Я считаю, что неплохо для женщины.
Но это у меня 19 лет пред.стажа, классное руководство, 1 категория и 30 часов нагрузки + 5% доплата за обслуживание компов.
А если учитель на ставку и без класса, то до 10 тыс.будет зп.
То есть что хочу сказать, да , учитель может неплохо зарабатывать, но до этого ещё дойти нужно и пахать при этом.
Я долго шла к нормальной зарплате.
Я считаю, что неплохо для женщины.
Сиренькая• 16 сентября 2022
Ответ дляА я на шпагате
Конспект один раз пишется. Редко уж так сильно программа меняется. От календарный план- засада, писать ежегодно приходится. Да журнал заполнять.
Тетради проверять. Не смешите. Разве что филологи проверяют. Остальные со своим черновиком сверяют. . Некоторые умудряются старшеклассников припахать к проверке.
о да!
у нас историчка выбирала 3-4 отличника/хорошиста и вперед!
других класслов тетрпади проверчли плости на каждом уроке...
Баба на горошине• 16 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Для того, щоб працювати прибиральницею, достатньо середньої освіти, щоб працювати вчителем навчаються 5 років університету. Це не я себе возвеличую, а Ви намагалися принизити, урівнявши людей, що працювали над отриманням освіти і тих, хто цього не зробили.
Ні. Ви живете радецкими , повторюю, стереотипами.
Помеха справа• 16 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Та думайте що хочете, раз для Вас мити підлогу і вчити вашу ж дитину одне і те ж, то і заслуговуєте таких спеціалістів.
Баба на горошине• 16 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Без отих ’ підмітайлів:- світ потоне в гі@ні. І Ви ,мабуть, жодного дня не працювали десь за кордоном- бо там нормально прибрати після себе на робочому місці. І ще дуже часто є графік прибирань в туалеті.
А те, що Ви маєте диплом- то заслуга , скоріше всього, не Ваша, а батьків.
Помеха справа• 16 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Ото Вас несе, Ви самі зрівняли мою роботу з прибиральницею і продовжуєте мусолите це. Давайте вашу вже зрівняемо з роботою асенізатора і закінчим спілкування. П.С. сама прибираю на робочому місці і мию пилюку на полицях, бо техперсонал цього робити не може, не знає в якій послідовності покласти все назад.
Помеха справа• 16 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
А щодо диплому, не судіть всіх по собі.
А я на шпагате• 16 сентября 2022
Ответ дляСижу на стуле
фото
І шо не так я написала? Учбовий рік з 01.09 до 30.06.
Баба на горошине• 16 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
А щодо диплому, не судіть всіх по собі.
Ви так і не зрозуміли нічого...
Помеха справа• 16 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Ви так і не зрозуміли нічого...
Це Ви шановна не зрозуміли нічого, я заробляла той диплом маючи малу дитину на руках і не досипаючи ночами, щоб такі як Ви мені ще й шпиняли цим і прирівнювали до тих, хто сидів на 5 точці рівно. от зараз.
Баба на горошине• 16 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Так. Я зрівняла. Бо саме так навчають діток в ЄС- поважати однаково працю прибиральника, учителя, лікаря, сантехніка, пілота. Нема вищих, кращих.
А нам ще рости та рости до цього
А я на шпагате• 16 сентября 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
Вам за «общение С учениками» додатково оплачують.
Куча документації, це яка? Можна перелік. Бо з календарним планом вже все вияснили, ніхто його щорічно не пише відгуки років зо 20. Давно надруковано і тільки дати міняють і друкують. Іноді підправлять, якщо зміни в програмі. Но більшості предметів це, зазвичай, не стосується.
Яка ж в вас «куча документации» ?
былоИпрошло• 16 сентября 2022
Ответ дляМандолина Бу
Та й не вірьте, я сама у шоці була. В мене графік роботи на 3зміни, тобто працюю і у ночі на важкому підприємстві і отримую з нічними так само як цей вчитель.
Так йдіть вчитися на вчителя.
Баба на горошине• 16 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
То любіть свою працю. Працюйте на здоров´я. Ви свідомо то обрали.Але не чекайте, що хтось буде цілувати в д@пу.
Блондинка в Шоколаде• 16 сентября 2022
Ответ дляСладкий лимончик
8ой урок во сколько заканчивается?
у соседки пара дней в неделю по 8 уроков, остальные дни по 7. больше учителей ее профиля в школе нет
Это 6 часов. Не 8, не 12 .
Помеха справа• 16 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
А нам ще рости та рости до цього
Поважати потрібно будь яку людину, цьому я вчу наших дітей в Україні. Але є певна різниця в кваліфікованій праці і не кваліфікованій. Жодна з порадниць не дасть вирвати собі зуба двірникові і не дозволить йому ж викладати у своїх дітей математику. Ось тільки в цій темі купа брехні і відвертих образ щодо людей моєї професії.
Файна цьоця• 16 сентября 2022
Ответ дляИрина Веселуха
Вы семейников имеете ввиду?
Нет, я имею ввиду зп врачей с 01.01 22 г
Баба на горошине• 16 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Сантехнік теж не має п´ятирічного диплома))Але як прорве трубу- то то й же математик тангенсом її не залатає)).
А я на шпагате• 16 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Корону зніміть. Не ви одна така. Я дугу і третю одночасно освіту отримувала з немовлям на руках. Нічо, вижила. Ще й зі старшою донькою займалась.
Бо математику классуха читала, яка, щоб не не затримуватись в школі на класну годину вирішувала всі нагальні питання на уроках. В 5 це ще нічого було, а от в 10-11 було зовсім не смішно.
Помеха справа• 16 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Так і не створюйте тем про нас, не мусольте на всі лади. Говоріть про свої професії, в яких у нас немає проблем і високі успіхи, в яких Ви принаймні щось тямите. За мою дупу теж не хвилюйтеся, з нею все впорядку, потреби в ваших поцілунках немає.
Блондинка в Шоколаде• 16 сентября 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
Какая документация, планы из интернета? Я работаю там, где печатт эти планы, 99.9% учителей даже скачать из интернета не умеют эти планы и поменять дату доя низ- это сверх их умений, дипломы о прослушивании каких то курсов на кухне они не щнают как скачать и распечатать. О каком общении с родителями речь? С кем вы и о чем общаетесь? У вас не 8 часовой рабочий день, все лето вы свободны, хватит ныть.
Помеха справа• 16 сентября 2022
Ответ дляА я на шпагате
у мене 3 диплома, один з них кандидатський, тож моя корона на своєму місці
Помеха справа• 16 сентября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А я на шпагате• 16 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Малувато. Бо в мене 3 і кандидатська.
Так шо знімайте))
Сижу на стуле• 16 сентября 2022
Ответ дляА я на шпагате
Де ви бачите по 30 червня? ’ семестр до 01.06
Блондинка в Шоколаде• 16 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Ок, я сегодня половину дня бегала туда-сюда в бомбоубежеще с детьми между уроками. Вэлкам к нам, потом поговорим.
Половину дня? 12 часов?
Мандолина Бу• 16 сентября 2022
Ответ длябылоИпрошло
Так йдіть вчитися на вчителя.
Чого мені йти вчитися на вчителів? Я не кажу, що вчителям багато платять, я кажу що мені на підприємстві занижують зарплатню. І мені вже запізно вчитися роки не ті. Та і дітей треба годувати та ставити на ноги. Всьому свій час як то кажуть
Баба на горошине• 16 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Маємо право обговорювати всіх, кого забажаємо.