Детсадовский полицейский• Изменено 16 сентября 2022
Сину 16 рокій, військомат. Яка процедура, щоб стати на облік?
Потрібно самостійно йти до військомату чи організовується все через школу ? Які моменти потрібно врахувати ? Як правильно діяти ?
Детсадовский полицейский
• 16 сентября 2022
Ответ дляФима Собак
видала педіатр, пройти потрібно всіх зазначених лікарів і повернути заповнену картку педіатру. Педіатр подає списки підлітків 16 років до військкомату. Від нас вже нічого не потрібно. Паралельно школа готує свій набір документів (див.вище). Потім дітей в січні поведуть до військкомату. Школа повідомить.
У вас педіатр та класний керівник нічого не говорять?
ні, взагалі ніякої інформації. Сходжу на днях до педіатра. Дякую.
Чудо-Рыба-кит• 16 сентября 2022
Ответ дляМеряю от единицы
Не у всіх розумні діти, які можуть вчитися
Так в Україні достатньо вузів
Меряю от единицы• 16 сентября 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Так в Україні достатньо вузів
В Україні світить армія