Забыла что?• 16 сентября 2022
Как вы рисуете с детьми в 2.9?
У вас осмысленные рисунки, используете сразу несколько цветов (допустим красная машина, чёрные колеса)? И как ребёнок разукрашивает разукрашки ?
МойНеТакой• 16 сентября 2022
Як на душу лягає))) Головне - процес і мамине захоплення)) Зберігаю шедеври))
Аноним Советчик• 16 сентября 2022
В таком деле главное не ограничивать творческие порывы ребенка...
Крошка Енот• 16 сентября 2022
Моєму 3,5 р. тільки зараз почав малювати більш менш нормально. Тепер видно, що це квіточка, а це грибочок. До цього малював каляки-маляки і водні розмальовки розмальовував.
Забыла что?
• 16 сентября 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
Це в 2.9 малювала. Казка ’Колобок’
Ну то шедевр )
Бо в нас пензлик водіння по бумагі, по водним розмальовкам