Садоводница• 16 сентября 2022
Син мріє про iPhone
Зараз в нас усіх Xiaomi, різні моделі. Мене влаштовує, а син вже півроку мріє про iPhone. 11, 10, навіть на 8 згідний. Просто марить ним. І як я не розпитую, чим він йому так сподобався - в нього просто замріяні очі і каже, що це найкращий телефон... Ми не можемо зараз собі дозволити таку покупку, хоч синові телефон треба, хоча б для дистанційного навчання, бо в його телефоні побитий дисплей, працює, але починає кришитись. Пропонуємо знову Xiaomi, дитина каже, що готова рік, два збирати, але це буде тільки айфон. Скажіть, що в тих айфонах такого, чого нема в інших телефонах? Чим вони кращі за інші?
ЖенаАйтишнеГа• 16 сентября 2022
Після айфону в житті не куплю андроїд
Айфон не лагає так сильно як андроїди через деякий час, він якось плавніше працює для мене, камера набагато краща
А я с косою• 16 сентября 2022
Ну хочет ребёнок. Возьмите в рассрочку. Поражают такие родители, которые ищут отговорки и оправдания своей несостоятельности
Зоя Жорівна• 16 сентября 2022
Ответ дляА я с косою
А потом Порше в рассрочку взять? Потому что деточка хочет?
Стопудова• 16 сентября 2022
А за сколько готовы купить айфон 8 плюс? У меня валяется он в тумбочке…
неДоПриличий• 16 сентября 2022
Вы ему все равно не докажите, что айфон как айфон. Моя не могла объяснить зачем, но с подругой собирали и купили 11
А я с косою• 16 сентября 2022
Ответ дляЖаннетт_
То купіть ксяомі( щоб було на чому навчатись) або інший девайс для навчання. А дитина хай збирає на свою мрію
Класс, купите дерьмо, которое ребёнку на доставляет радости, а он при этом пусть сам шкребет. Ещё одна супермама.
ЖенаАйтишнеГа• 16 сентября 2022
Але 8 це вже дуже старий
У мене 10 вже років 3,5
То вже бачу що він відстає від нових моделей
У мене 10 вже років 3,5
Чижик Пижик• 16 сентября 2022
Це єдиний телефон який не хотіла міняти. Прийшлось, накрився вщент. Змінила на ін айфон .
А я с косою• 16 сентября 2022
Ответ дляЗоя Жорівна
А потом просто больше зарабатывать, раз детей родили
Безникая• 16 сентября 2022
Нічого такого там немає в тих Айфонах, то для людей в кого є на нього гроші. Поясніть сину, що ви не маєте грошей на цей телефон. А як він виросте і заробить гроші - зможе його купити, якщо йому дуже хочетьсч
Стопудова• 16 сентября 2022
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Але 8 це вже дуже старий
У мене 10 вже років 3,5
Чем? У меня 11 у мужа 13. Не вижу разницы особой, кроме камеры
Ответ дляА я с косою
Ага, а если он завтра захочет АК? Тоже бежать покупать? А если ВАШ ребенок захочет виллу в Ницце или пентхаус на Манхеттене? Так Вы тоже ’ несостоятельная’ или ’ несостоявшаяся’. И ищите себе оправдание ибо купить не можете🤷♀️ У каждого свой достаток
Тоскующая• 16 сентября 2022
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Але 8 це вже дуже старий
У мене 10 вже років 3,5
8 и 10 выпустили в одном году)
Стопудова• 16 сентября 2022
Ответ дляБезникая
А у вас есть? После айфона ни один человек не вернется к андроиду
Интернет Бродилкин• 16 сентября 2022
Потому что игры не лагают, потому что инста под айфон заточена.
Потому что с галереи можно из фото стикер сразу перекинуть в телегу без редактирования.И так же просто фото переписки или скрин перевести на свой язык.
Но это стоит денег.
Безникая• 16 сентября 2022
Ответ дляСтопудова
Ви що не зрозуміли, автор хоче, щоб їм його віддали або подарували. Такі тонкі натяки робить
Водійка хімарса• 16 сентября 2022
Ответ дляЖаннетт_
Значит ребёнок молодец хорошие запросы . А о чем он должен мечтать о тарелке супа ?
АнтиТроль• 16 сентября 2022
Ответ дляА я с косою
Це тупо. Ні, не так. Це дуже тупо і безвідповідально. Цим батьки тільки погіршать життя своїй дитині в майбутньому.
ЖенаАйтишнеГа• 16 сентября 2022
Ответ дляТоскующая
8 и 10 выпустили в одном году)
У мене xr
Його просто деякі називають як 10r
Уси Пуси• 16 сентября 2022
Айфон надежный, качественно сделан, IOS летает, ни разу не глючил, в отличии от андроида. Даже с 1% заряда батареи спокойно могу добраться домой с работы, не теряя связь.
Просто Мария• 16 сентября 2022
Ответ дляСтопудова
3500 отдадите?
Садоводница
• 16 сентября 2022
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Але 8 це вже дуже старий
У мене 10 вже років 3,5
він просто настільки хоче саме айфон, що навіть згоден на таку стару модель(((