Садоводница• 16 сентября 2022
Син мріє про iPhone
Зараз в нас усіх Xiaomi, різні моделі. Мене влаштовує, а син вже півроку мріє про iPhone. 11, 10, навіть на 8 згідний. Просто марить ним. І як я не розпитую, чим він йому так сподобався - в нього просто замріяні очі і каже, що це найкращий телефон... Ми не можемо зараз собі дозволити таку покупку, хоч синові телефон треба, хоча б для дистанційного навчання, бо в його телефоні побитий дисплей, працює, але починає кришитись. Пропонуємо знову Xiaomi, дитина каже, що готова рік, два збирати, але це буде тільки айфон. Скажіть, що в тих айфонах такого, чого нема в інших телефонах? Чим вони кращі за інші?
Тут надолго• 16 сентября 2022
Ответ дляЖаннетт_
У меня топовый самсунг, мне нравится🤷♀️. И форм- фактор супер
А зачем Вы в теме про айфон ? Вот правда , интересно , зачем лезть со своим самоваром ?
Трусы с капюшоном• 16 сентября 2022
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Давайте Ви не будете мені казати що Ви розумієте краще, а що гірше?
Мені це не цікаво:)
Давайте ви вийдете з форуму?) Це 100 захист від повідомлень
Зоя Жорівна• 16 сентября 2022
Ответ дляСадоводница
Чесно - і я так своєму кажу
. А він ображається)
Дочка когда-то разбила сенсорный и полгода ходила с кнопочным. После этого поняла, что на нас обижаться нельзя
ЖенаАйтишнеГа• 16 сентября 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
Навіщо ви мені пишете?)
Я автору сказала свою думку, а зараз ви тут срач про свою лопату в 50к розповідаєте
Якщо у автора є гроші на лопату за 50 тисяч , то можете їй його рекомендувати
Але не мені
Трусы с капюшоном• 16 сентября 2022
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Навіщо ви мені пишете?)
Але не мені
Після слова лопата до Вас жодних питань)
ЖенаАйтишнеГа• 16 сентября 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
Супер! 🙌🎊
Тут надолго• 16 сентября 2022
Ответ дляЖаннетт_
Это не тема про айфон, это тема про воспитание детей.
Угу, конечно 😂
Садоводница
• 16 сентября 2022
Ответ дляЖаннетт_
Можливо. Але дитина в мене не вимагає цієї покупки, слава Богу, а просить чемно)) Хоч на цьому дяку. Бо в знайомої мала казала, що як не купиш ноут, який я хочу, то втечу з дому!
Клин_Кляйн• 16 сентября 2022
Автор,если возьмите 10,11 бу где-то у себя в городе у проверенных людей в классном состоянии. Осчастливтте ребёнка 👍🏻👍🏻 Большинство людей,кто сидит на айфонах,регулярно их меняют…много в классном состоянии.
Наездница• 16 сентября 2022
Ответ дляА я с косою
Класс, купите дерьмо, которое ребёнку на доставляет радости, а он при этом пусть сам шкребет. Ещё одна супермама.
Почему Ксяоми это дерьмо? У мужа новый Ксяоми, посмотрите цену и характеристики. И не будете дерьмом называть)))
Наездница• 16 сентября 2022
Ответ дляУси Пуси
Айфон надежный, качественно сделан, IOS летает, ни разу не глючил, в отличии от андроида. Даже с 1% заряда батареи спокойно могу добраться домой с работы, не теряя связь.
Айфон взламывается быстрее, опции и приложения почти все платные и на 1% андроида тоже можно добраться домой, не теряя связь)))
МисисПропер• 16 сентября 2022
Нашій дочці-14,має айфон 11 купили 2 роки тому,вже давно виплатили.У класі їх мають лише 2 учнів,тому не сказала б що усі підлітки ходять з айфонами.Якщо не маєте можливості,то не купуйте.
Пушистый Пельмень• 16 сентября 2022
Купіть б\у в ідеальному стані. Я купила минулого року синові 8 айфон в Ябко. На заміну розбитого в школі 6S. Але моєму синові було 8 років. Ту 8-ку він за рік випадко впускав і на асфальт, і на плитку разів сто, а телефон все ще чудово працює. От чесно, б\у телефони можуть працювати роками. Помоніторте ціни в них на сайті. А старшому синові купила б\у ноут. Ціна в 3 рази дешевша за новий. Стан ідеальний.
Здесь на минутку• 16 сентября 2022
Ответ дляСтопудова
А за сколько готовы купить айфон 8 плюс? У меня валяется он в тумбочке…
Кстати, просто отличный девайс!
Тут надолго• 16 сентября 2022
Ответ дляМисисПропер
Ну знаете ли , айфон в кредит тоже такая себе «можливисть»)))
Наездница• 16 сентября 2022
Ответ дляПушистый Пельмень
Б.у зато айфон

Пушистый Пельмень• 16 сентября 2022
Ответ дляНаездница
Б.у зато айфон

і що смішного? це ж не труси. Я і авто б\у купила. Мене понти не цікавлять. Якщо телефон комусь належав, то для мене це не проблема. Речі б\у не купую, а техніку без проблем.
Садоводница
• 16 сентября 2022
Ответ дляСтопудова
Як з Вами зв’язатись?
МисисПропер• 16 сентября 2022
Ответ дляТут надолго
Ми могли купити і не в кредит,просто була можливість взяти беспроцентний тому,так вийшло. За останні гроші,я б його точно не купувала.
Наездница• 16 сентября 2022
Ответ дляПушистый Пельмень
Так это же и есть понты, за те деньги Вы могли купить Самсунг, например,но новый
Здесь на минутку• 16 сентября 2022
Скажіть, на яку суму ви розраховуєте( кажете, що телефон потрібен, і готові купувати щось)? Може і айфон вийде на цю суму( просто б/в).
Пушистый Пельмень• 16 сентября 2022
Ответ дляНаездница
Навіщо мені Самсунг, новий чи старий якщо для мене андроїд взагалі не варіант. Після айфона користуватися андроїдом нема бажання. З вашими поняттями то кразе купити новий Ланос ніж б\у Тойоту. Для мене важлива зручність в межах мого бюджету.
Угги_в_горошек• 16 сентября 2022
Ответ дляТут надолго
Я вот заметила , третья тема про айфон за последнюю неделю , такая как бы завуалированная и нежная , и в конце стабильно один вопрос украинською : шо в тих айфонах такого?
И начинается срач среди айфоноводов и тех, у кого их никогда не было .
Скажите , это задание с кабанчика такое ?
Та нічого. Колись вони були набагато «удобніші», чим андроїд.
Але вже їх операційна система ні чим не гірша від IOS.
Просто в Україні всі звикли, що це самий дорогий-елітний телефон. Хоча оно самсунги і хуавеї є куди дорожче. Ну але айфон в свідомості багатьох так і залишився самим класним смартфоном)
Уси Пуси• 16 сентября 2022
Ответ дляНаездница
Это вы тоже ни разу не пользовались Айфоном, да?!
Угги_в_горошек• 16 сентября 2022
Ответ дляЖаннетт_
Знаете, я тоже заметила вот этот ’айфонобред’. Вчера шла мимо магазина моб аксесуаров, дай думаю, зайду про чехол спрошу, т.к. оригинальный стоит 100 долл., объективно это оч дорого. Захожу, спрашиваю, они даже не понимают, про какой телефон речь, показываю телефон. Выдают мне: ’ Ваш телефон один на весь Киев, люди покупают себе айфоны’. Ну что ещё сказать?
Придурки якісь 🤦♀️