Одни_мысли• 16 сентября 2022
Квартиранти не платять.
Підскажіть. Здала квартиру в Києвській області біженцям з Донецької області , з дітьми, вони щось морозяться платити іза аренду і за комунальні, сама я закордоном, також там маю платити ще більше за проживання , також з дитиною. В Україні є довірена людина з довіреність на сдачу аренду мого житла. Що я можу зробити ?
КокошинЭль• 16 сентября 2022
Я вам розкажу один секрет. Поліція не займається виселенням. У них є договір, значить у вас договірні відносини, що не виконуються
До юриста. І буде 2 варіанти: юридичний, але довго. Не юридичний зовсім, але швидко
Вишнёвая Леди• 17 сентября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Вам лучше помолчать. Тоже свою халупу сдаёте? Получая пособия в Германии и т.д?
Вы прекращайте обо всех по своей говнистости судить) херовая из вас гадалка
Курочка-чубаточка• 17 сентября 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Говнистая тут не я. Вот вы в самый раз