Чумачечая_• 16 сентября 2022
Де ви купуєте кросівки?
Результат:
вже голосів:
36 (47.37%)
Інший варіант
16 (21.05%)
Offline магазин (ринок)
7 (9.21%)
Rozetka
6 (7.89%)
Kidstaff
4 (5.26%)
OLX
3 (3.95%)
Instagram
3 (3.95%)
Prom
1 (1.32%)
Facebook
Любовь Калистратовна• 16 сентября 2022
Купую, вірніше купувала раніше закордоном в оффлайн магазинах. Звичайні Найки, що я купила в Берліні у торговому центрі, і ті що купила у нас типу у фірмовому магазині носяться геть по-різному. Також купувала в Європі Хилфигер, Пума, Адідас, Тімберленд - всі ношу більше 5 років вже і вони наче нові. На Розетці до речі купа підробок.
НуПогоди!• 16 сентября 2022
В атлетикс,бывший спортмастер. Наигралась в заказы с ин.сайтов и здесь в продавалке.
Альфред Шнитке• 16 сентября 2022
С Америки заказываю, Европа в спорт магазинах с примеркой. Очень много пролетов, мерять надо
Заюшка_хозяюшка• 16 сентября 2022
На базарі класнючі купила за 1800 навіть не очікувала що там є такі круті моделі