задумчивая мордочка• 17 сентября 2022

Миша!!! Як тепер заснути!?

Ми зараз с синочком ВПО в селі в Україні. Прокинулася, щоб погодувати дитину, увімкнула світло і побачила на сушилці для білизні ( електричній) що щось впало чорне мале - подумала, що то глюк. Але через декілька хвилин побачила, як воно мале чорне біжить за тумбочку. Як тепер заснути. Тепер хвилююся, щоб по дитині не бігала. Побачила маленьку дірочку над плінтусом, це може бути мишача нора? Під нами ще підвал знаходиться, тепер, я так розумію, від них взагалі спасіння не буде. Доведеться їхати додому під обстріли. 😭
Болтушка Му• 17 сентября 2022
Українці непереможні)
Краще під обстріли, ніж миша))
Ви серьезно?
Бабка_в_кедах• 17 сентября 2022
Ну а если чем-то заделать эти дыры, залить?
Irina-5d24• 17 сентября 2022
Чоловік казав у нас в квартиру залетіла. Прокинувся, думав глюки потім зловив покривалом і випустив. У кішки була істерика)))
Спелый баклажан• 17 сентября 2022
ото у вас проблемы, у меня по моей воли три мышки живут домашние...они же красивые
Irina-5d24• 17 сентября 2022
В смислі, що летюча миша
Болтушка Му• 17 сентября 2022
Ответ дляIrina-5d24
В смислі, що летюча миша
Ага, зробила норку в плінтусі)) ідіть спать)
Irina-5d24• 17 сентября 2022
Ответ дляБолтушка Му
В нашому випадку через форточку. На щастя норок немає ттт
Irina-5d24• 17 сентября 2022
Через квартирку. Згадала як правильно)
СКИБИДЫШь• 17 сентября 2022
Да, война только усугубляет фобии. Одна тут гусениц боялась, вторая вот мышей
Болтушка Му• 17 сентября 2022
Ответ дляIrina-5d24
Через квартирку. Згадала як правильно)
Без ’р’, просто кватирка )))
Здається)
автор задумчивая мордочка • 17 сентября 2022
Ответ дляБолтушка Му
Українці непереможні)
Краще під обстріли, ніж миша))
Ви серьезно?
Та ні, звісно. То я з розпачу
Спелый баклажан• 17 сентября 2022
А это дом для наших 3х мышей сделали
Болтушка Му• 17 сентября 2022
Автор, гугліть ’гуманну’ мишоловку, завтра зробите їй))
Ответ дляСКИБИДЫШь
Я не те щоб боюся, просто гидко. У мене дитина маленька, не хочеться щоб заразу якусь занесла та миша.
Irina-5d24• 17 сентября 2022
Ответ дляБолтушка Му
Без ’р’, просто кватирка )))
Здається)
Ото мені ті квартиртика і галстук як паляниця для кацапів:))) але так, кватирка. Гугл транслейт довів. Короче, летюча миша була. В Києві.
Ответ дляБолтушка Му
Дякую.
ПироженкА• 17 сентября 2022
Тю. У нас в пятиэтажке жили. Тоже через такую дырочку приходили кушать сухари под мойкой. Стала класть сухарик прямо на входе в норку каждый вечер чтоб ночью не шуршала. Раскормила так что в один момент она не смогла попасть в эту дырочку и пришлось ее увеличивать.
Yulenka4• 17 сентября 2022
Ясно
Болтушка Му• 17 сентября 2022
Ответ дляIrina-5d24
А я завжди говорю ’комфортка’, замість ’конфорка’. Чоловік сміється з мене))
Yulenka4• 17 сентября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
А это дом для наших 3х мышей сделали
Жесть и так грязно в доме?
Irina-5d24• 17 сентября 2022
Ответ дляБолтушка Му
Свнкруха каже ’калідор’))) і скільки років вже пройшло і не відучили)))
Полиэтиленовый привет• 17 сентября 2022
Осінь, миші зимувати ховаються в людські оселі. Купіть автор тріло з муміфікатором і забудете про ті миші
Спелый баклажан• 17 сентября 2022
Ответ дляYulenka4
Жесть и так грязно в доме?
в дом под Киевом переехали, так печка есть)
Болтушка Му• 17 сентября 2022
Ответ дляYulenka4
Жесть и так грязно в доме?

воно вас чіпає взагалі?
Ответ дляПироженкА
Ви насмішили, реально так і було?
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Дякую, погуглю.
Блoшка-матрешка• 17 сентября 2022
да, осенью начинается мышиная напасть
ПироженкА• 17 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
Ви насмішили, реально так і було?
Почему насмешила? Я очень люблю животных. В школе спасала мышек. На море в домиках тоже. Ну не только мышек, и пауков выношу а не убиваю ИТП.
Полиэтиленовый привет• 17 сентября 2022
Ответ дляIrina-5d24
Простирадло. Брат каже так він на блокпостах приколюються з приїзжих, паляницю вивчили, а з простирадлом ще той квест: коли гуглять то на два три слова розкидають , ті що чужі для нас і звісно не в курсі ньюансів укр.мови
Ответ дляYulenka4
Жесть и так грязно в доме?
Де Ви бруд побачили? То сіно для мишок.