Небалувана Галя• 1 час назад
Паразити в рибі, обережно
А ви знали, як легко можно заразитися та хворіти роками через звичайну рибу? Знайшла багато інфо про то, як легко їх можна підчепити навіть через звичайну воду, рибу, тощо. На першому місці з риби- Скумбрія.
В відео кандидат медичних наук попереджає про небезпеку.
Небалувана Галя
• 1 час назад
Головна умова для безпечної риби- шокова заморозка в 70 гр, яку, на жаль, не всі рибні господарства дотримуються
ЧупакабраЗеБест• 1 час назад
Ответ дляНебалувана Галя
а если протушил 40 минут, то все? не канает?
Небалувана Галя
• 1 час назад
Ответ дляМавка
Рибу хтось їсть сирою?
Мова про слабосолону, весь оселедець, в’ялену, річну рибу та рибу приготовлену без попередньої шокової заморозки
Небалувана Галя
• 1 час назад
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ні, особливо якщо вона річна
ЧупакабраЗеБест• 1 час назад
Ответ дляНебалувана Галя
ні, особливо якщо вона річна
всмысле? разве хоть один паразит выдержит 100 градусов тушения? или сколько там на сковродке?
Селедка, красная это понятно...
Мавка• 1 час назад
Ответ дляНебалувана Галя
Річкову рибу треба термічно обробляти, та і взагалі люди дорослі і кожен сам несе відповідальність
Сердючка• 1 час назад
Ответ дляНебалувана Галя
Це якісь дослідження на цю тему є?
Небалувана Галя
• 1 час назад
Ответ дляСердючка
Це якісь дослідження на цю тему є?
звісно є,наука навіть є така, паразитологія
Сердючка• 1 час назад
Ответ дляНебалувана Галя
Я про конкретне дослідження, яке доводить ефективну заморозку саме при 70 градусів, а не при 18.
Небалувана Галя
• 1 час назад
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Селедка, красная это понятно...
на жаль, яйця витримують. А ще. наприклад є такі бактерії, які не гинуть після 3х годин приготування. заражене м2ясо таких тварин не можна продавати, але ж хто це перевіряє зараз)
Небалувана Галя
• 1 час назад
Ответ дляСердючка
слухайте відео, якщо не впевнені в попередній шоковій заморозці, то рибу тримати необхідно в морозилці звичайній біля 2-х місяців.
Сердючка• 1 час назад
Ответ дляНебалувана Галя
Мені не цікаві такі відео. А от почитати дослідження на цю тему було б цікаво.
Творог для розжига• 1 час назад
Именно по этой причине я отказалась от употребления рыбы, икры( Хотя очень люблю морскую рыбу.
Небалувана Галя
• 1 час назад
Ответ дляСердючка
в мене є така стаття, зараз пошукаю та посилання кину, але треба вказати, що ви медробітник, бо посилання не выдкриється, інфо професора медкафедри для своїх
Лама_мама• 1 час назад
Ответ дляНебалувана Галя
Так оселедець же таки заморожений весь
Небалувана Галя
• 1 час назад
Ответ дляЛама_мама
Так оселедець же таки заморожений весь
так, але здебільшого не шоковой заморозки
Лама_мама• 1 час назад
Ответ дляНебалувана Галя
Я не їстиму рибу після двох місяців в морозилці з електрикою по графіку)
Небалувана Галя
• 1 час назад
Ответ дляСердючка
Ось медична стаття, про паразитів, це для медичних фахівців стаття, але нуже корисна для звичайних людей
Небалувана Галя
• 1 час назад
Інфо із статті:
С учетом распространенности гельминтозов мы предлагаем анкету для определения риска инфицирования гельминтами.
- Купаетесь в пресноводных водоемах.
- Не моете руки перед едой с мылом в ГОРЯЧЕЙ воде.
- Употребляете воду из непроверенных источников.
- Употребляете в пищу домашнее сало с прожилками мяса.
- Употребляете в пищу малосольную рыбу.
- Употребляете в пищу слабопрожаренное мясо (с кровью).
- Употребляете в пищу малосольную икру незаводского приготовления.
- Не моете куриные яйца с мылом.
- Не моете бананы, апельсины, мандарины перед употреблением.
- Удобряете огород навозом.
- Употребляете овощи прямо с грядки.
- Употребляете фрукты и ягоды прямо с грядки.
- Употребляете упавшие фрукты.
- Не обдаете всю зелень кипятком для приготовления салатов.
- Храните морковь в песке, взятом во дворе.
- Ходите босыми ногами по траве.
- У членов семьи были глистные инвазии.
- В семье имеется собака или кошка.
За каждый ответ «да» — 2 балла, «иногда» — 1, «нет» — 0. При сумме баллов 0–5 вероятность инфицирования ничтожно мала, 6–12 — возможно инфицирование, 13–25 — высокая вероятность, более 25 баллов — очень высокая. При двух последних результатах необходимы регулярное обследование и, возможно, профилактическое лечение.
Поскольку клинические проявления гельминтозов не всегда специфичны, а в начальних стадиях — неспецифичны, мы предлагаем анкету для пациентов для самодиагностики гельминтозов.
- Купаетесь в пресноводных водоемах.
- Употребляете в пищу малосольную рыбу.
- Не моете куриные яйца с мылом.
- Удобряете огород навозом.
- Употребляете овощи прямо с грядки.
- Употребляете упавшие фрукты.
- Ходите босыми ногами по траве.
- У членов семьи были глистные инвазии.
- В семье имеется собака или кошка.
ЧупакабраЗеБест• 23 минуты назад
Ответ дляНебалувана Галя
Інфо із статті:
- Купаетесь в пресноводных водоемах.
- Употребляете в пищу малосольную рыбу.
- Не моете куриные яйца с мылом.
- Удобряете огород навозом.
- Употребляете овощи прямо с грядки.
- Употребляете упавшие фрукты.
- Ходите босыми ногами по траве.
- У членов семьи были глистные инвазии.
- В семье имеется собака или кошка.
- Купаетесь в пресноводных водоемах.
- Употребляете в пищу малосольную рыбу.
- Не моете куриные яйца с мылом.
- Удобряете огород навозом.
- Употребляете овощи прямо с грядки.
- Употребляете упавшие фрукты.
- Ходите босыми ногами по траве.
- У членов семьи были глистные инвазии.
- В семье имеется собака или кошка.
та да, все правлиьно. а как же это все дело правильно проверить у себя? ктото знает?