Шкала Радости• 17 сентября 2022

Порадьте термозахист для волосся

І щоб розчісувались добре. Можливо з люкса. Волосся довге пряме, не фарбоване, але пушиться і плутається
всегдаДаДа• 17 сентября 2022
Поки що мій фаворит kerastase lincroyable blowdry. З люкса не пораджу, це поки найдорожче, що в мене було.

100pudov• 17 сентября 2022
Lakme
А я сьогодні в дощ прям кудряха-кудряхахаха
Намакушка• 17 сентября 2022
У меня милбон Крона обычное масло ничего сверх от него не жду
Руда ліса• 17 сентября 2022
Joico
Хомяк с пастой• 17 сентября 2022
я пользуюсь Мультифункциональный спрей 10 в 1 лореаль, мне нравится. еще есть масло ладор
автор Шкала Радости • 17 сентября 2022
Ответ дляНамакушка
у мене було таке, але перукарі кажуть, що масло це не термозахист, от тепер шукаю термозахист. Вирішила тут спитати
Хомяк с пастой• 17 сентября 2022
Ответ дляШкала Радости
у трессеме есть защита. есть кремовый и был брызгалкой. не плохой

Домашка• 17 сентября 2022
Мій улюблений такий
romsan• 17 сентября 2022
Lakme.