Так точно!• 17 сентября 2022
Что плохого или неправильного в том, чтобы вернуться в свой, а не в чужой дом
в свой город? Если там нет обстрелов? Почему здесь пишут об этом , как о подвиге или достижении. Вам очень сильно повезло , что вы живете у себя дома или собираетесь туда вернуться.
НуПогоди!• 17 сентября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Конкретно наша школа і садок - онлайн, нема укриття. В дітей вже є нові друзі, найближчі родичі теж за кордоном. В школі спеціальний клас, тому мову вже добре вивчила, спілкується з іншими, ходить на різні гуртки.
Ну естественно)
ПрипоРошенная• 17 сентября 2022
Ответ дляТак точно!
Да, я знаю. Но вот так. В стране война.
Я негативно отношусь к тем, кто убегает на социал с западных областей Украины и к тем, кто упорно сидит в зоне боевых действий.
НуПогоди!• 17 сентября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
И то, что вы на социал вместе с родычами повыезжали - целыми селами - тоже ни для кого не секрет)
Люблю Поумничать• 17 сентября 2022
Ответ дляНуПогоди!
Мої родичі виїхали 20 років тому. Я допомогу отримувала тільки перші місяці, потім влаштувалася на роботу.
ПрипоРошенная• 17 сентября 2022
Ответ дляГуру троллинга
А треба дочекатися поки почують звуки вистрілів? Нагадати, що деякі міста мали можливість виїхати до окупації. Але вирішили залишитися. А потім братські могили з дітьми.
Батьки мають думати про безпеку дітей, а не про те, щоб якась тьотя з інтернету буде возмущаьтся що не достатньо багато страждали для виїзду
Изюм был оккупирован в перые дни, как и Мариуполь.Так что если вы об этом, то ваши сравнения очень неуместны.
Рожки-да-ножки• 17 сентября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Вам підходить, що дитина посидить в підвалі під час тривоги, а мені, як і багатьом іншим - ні
Моя не сидит в подвале
Вернее сидела в самом начале войны. Но в нашем подвале был туалет, кухня и даже душ. И сам подвал со столиками и кроватями.
Дети наши были там своей компанией. Для них это было приключение - так мы им это преподнесли. Конечно, если мама паникер, и ребенок будет таким.
Сейчас по тревоге выходит в коридор. Дом монолитно каркасный, этаж средний.
Зато подружка из Европы паникует, когда они общаются и в это время у нас тревога. Дочка спокойно продолжает общаться, только идёт в коридор (там стоит кресло), а подружка начинает ей рассказывать, как прилетит ракета и оторвёт ручки и ножки.
До этого рассказывала сколько капель йода нужно пить при ядерном взрыве. Это ребенок, который в 7 утра 24 февраля уже был в Польше. Они из ЗУ уезжали. Ей тоже 8 лет.
Вопрос - стоило ли уезжать, чтобы ребенок о таком постоянно говорил?
Люблю Поумничать• 17 сентября 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
Моя не сидит в подвале
В школі під час тривоги вона буде сидіти в підвалі, така собі пригода , коли там сотні дітей в холодну пору року. Про таке діти можуть говорити будь-де, якщо батьки не слідкують, що вони дивляться і читають. В нас вдома не буває новин і тема війни не зачіпаєтья.
ПрипоРошенная• 17 сентября 2022
Ответ дляНуПогоди!
Слушайте, я в Одессе живу. И взрывы из другого района не слышно.
А тут вся франковская и тернопольская область после одного взрыва выехала, потому что у детей проблемы... ага...
Не врите ни себе, ни людям.
В польше и германии - пособия и гуманитарка, квартиру можно сдать, а дома работать нужно...
Все всё прекрасно понимают)
Не врите ни себе, ни людям.
Все всё прекрасно понимают)
100%
Даже незнаю от кого больше воротит: от ждунов с востока или лицемерных приспособленцев с запада.
ПрипоРошенная• 17 сентября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Їх ніхто там не тримає, біженців приймають як і раніше
В спортзале?
То есть жительница Тернополя в социальном жилье в Германии и свою квартиру сдает, что б непустовала, а жительница Мариуполя, потерявшая все, пусть с детьми в спортзае поживет, так?
Рожки-да-ножки• 17 сентября 2022
Ответ дляНуПогоди!
Моя подруга из Краматорска. Сейчас с ребенком в Словакии - и девочке там очень тяжело. Только вернуться домой нет пока возможности (.
А вот зачем детей мучают дамы из западных областей - хз... разве что это заработок такой...
Мои Кумовья ещё в Европе. Они из Киева, Волыни, Франковска.
Уехали все 24.02.
Боятся вернуться. У них в представлении война как в фильмах о ВОВ
Часть живёт за свои, часть у спонсоров или на социале. Это их выбор. Ничего плохого сказать не могу - пытаются работать, жить.
Единственное - не понимаю, когда жалуются. Плохо - возвращайтесь, не хотите - учитесь жить в новой стране. Так и говорю.
Уехали все 24.02.
Так точно!
• 17 сентября 2022
Ответ дляКурочка
и небось свои квартиры бедолашички яжемамки поздавали переселенцам, за х- ву кучу денех. В Тернополе так страшно?
Вы угадали, Франкивськ сдала.
Люблю Поумничать• 17 сентября 2022
Ответ дляПрипоРошенная
В спортзале?
Я у Франції, тут ніколи нікого не поселяли в спортзали, всім пропонують соціальне житло
Катастрофа• 17 сентября 2022
Ответ дляНуПогоди!
Какие проблемы?
Сегодня днем Одесса: сирена воет - дети на площадке скачут...
Так эти дети слышали взрывы...
А дети из франковска или тернополя откуда знают, что должны иметь проблемы от этих звуков?
Так эти дети слышали взрывы...
Во Франківську теж є аеродром і поряд з Коломиєю військовий. Їх діти також чули вибухи і люди ночували у підвалах. Привід Києва з відкіля по-вашому ? Він з Франківська, а точніше з Коломиї (Королівка).
І його син залишився без батька. А так да, з чого тому хлопцю мати проблеми
Але ж вам звісно гайнірге.
Ненавиджу тих хто розпалює ненаситні між українцями.
Вважаю вас російським тролем і скаржуся.
Але ж вам звісно гайнірге.
ПрипоРошенная• 17 сентября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
И сейчас всем социальное жилье дают?Вы уверенны в этом?Или все уже занято ’несчастными’ беженцами с регинов где все спокойно?
Катастрофа• 17 сентября 2022
Ответ дляНаездница
Ну яке ’щодня’, не перебільшуйте. Минулого тиждня 2 сирени було в більш-менш шкільний час, причому 1 в 7:35, тобто більшість ще до школи не дійшли. Цей тиждень 5 днів по 5 уроків жодної сирени.
Скрін з додатку Київ цифровий.
То може ви таріль кацапський
Люблю Поумничать• 17 сентября 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Так, всім, розселяють по цілій Франції. І багато хто вже сам орендує, якщо хотіли залишитися в конкретному місті.
Катастрофа• 17 сентября 2022
Ответ дляНаездница
А до чого уся патетіка? Мені немає ніякого діла до вас. Я лише зауважила, що твердження про те, що в Києві діти щодня сидять в школі в сховищі, то брехня (ну най буде перебільшення). Ніяких претензій до вас щодо вашого рішення я не виказували, ви їх самі придумали і самі образились. Можна було просто визнати, що так, не кожного дня, трохи загнула
Ви брешете, я скинула срін з тривогами по Києву за вчорашній день.
Так що ви таки таріль і на вас скарга
ПрипоРошенная• 17 сентября 2022
Ответ дляКатастрофа
Але ж вам звісно гайнірге.
’привид Києва’ — це збірний образ усіх пілотів 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил ЗСУ
Наездница• 17 сентября 2022
Ответ дляКатастрофа
Скрін з додатку Київ цифровий.
То може ви таріль кацапський
Ви читати вмієте, шановний ’нетріль’? Я писала, що у моєї дитини не було сирени під час уроків на цьому тижні. Вище розписувала уроки, повторюю ще для вас: 5й, останній урок, починається об 11:50. Логічно, що до 13:04 він вже закінчився, чи ні?
Катастрофа• 17 сентября 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Розкажіть це матері і дружині цього хлопця.
Я їх знаю особисто, хоч я в Києві, а вони в ненависному вами Франківську.
Так це збірний образ, але військовий пілот загинув за вас з нами. То може йому не треба було перейматися, якщо він зі Франківська і там не має вибухіа
Наездница• 17 сентября 2022
Ответ дляКатастрофа
Так що ви таки таріль і на вас скарга
Не пробували читати, шановна? Я не писала, що тривог не було взагалі, я писала, що не було, підчас уроків у моєї дитини. Але то безнадійно, так? Ви читати не будете?
ПрипоРошенная• 17 сентября 2022
Ответ дляКатастрофа
Цей хлопець реальна особа, але герої Києва всі пілоти 40-ї бригади.
А їхати з мирного Франківська і користуватися пільгами, які передбачені для українців, які залишилися без нічого з зони бойових дій, щей заробляти на таких, здаючи своє житло...-це так же огидно, як сидіти в зоні брйових дій і чекати приходу ’ русского мира’
Катастрофа• 17 сентября 2022
Ответ дляНаездница
Не шановний тріль, ніхто не знає розкладу уроків вашої дитини.
Не у всіх навчання закінчується об до 13:00. Діти навчаються і 15:30 уявіть собі і таке можливо.
І це тільки вчорашній срін, вам покидати за весь тиждень?
Катастрофа• 17 сентября 2022
Ответ дляНаездница
Про вашу дитину тут взагалі ніхто нічого не писав. Кому це цікаво, взагалі?
Люблю Поумничать• 17 сентября 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Допомога передбачена всім біженцям, ще нікому не відмовили, інша річ, що люди самі не можуть наважитися виїхати і перекладають відповідальність на ’уявних’, які зайняли їхнє місце.
Наездница• 17 сентября 2022
Ответ дляКатастрофа
Так я писала тільки за свою дитину на цьому тижні. Ви ж цитували повідомлення, перечитайте його ’у моєї дитини за 5 днів по 5 уроків..’. І далі за текстом. Де тут про всіх дітей? І так, прошу, киньте мені скріни тривог в Києві за 12 та 13 вересня.
Наездница• 17 сентября 2022
Ответ дляКатастрофа
Ну автор повідомлення написала, що в їх класі щодня тривоги, я написала, що у нас не було жодної. Будь ласка, оголосіть всі правила для цієї теми, а то комусь можна про клас її дитини писати,мені чомусь не можна...
Катастрофа• 17 сентября 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Я не знаю жодного хто б здавав своє житло за дурні гроші. Тільки на Порадниці про це читаю.
Я не стверджую, що таких не має, але ви і вам подібні всіх українців з Західної України заклеймили.
Авжеж вам найгірше і всі мали думати саме про вас виїзджати їм чи може Параска з Жмеринці обуриться та чекати поки не тільки по аеродрому прилетить, а як у Вінниці дівчинку на очах у матері взорвуть.
ПрипоРошенная• 17 сентября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Тільки факт залишається фактом: ті хто їхали літом або зараз соц.житло знайти майже неможливо.
Катастрофа• 17 сентября 2022
Ответ дляНаездница
А чому не за 15 ?
Чи там є тривоги?
Ви стверджували, що під час навчання тривог не було.
Чи там є тривоги?