Леплю из пластилина• 18 сентября 2022
Терпіти не можу готувати. Оцініть меню дитини на день.
Сніданок: молочна каша з медом, маслом та ізюмом. На десерт - кавун.
Обід: відварений хек + свіжі овочі+вівсянка на воді. Десерт - фрукти (груша, яблуко, виноград).
Вечеря: творог зі сметаною солодкий, десерт - горішки.
Рідкого немає, але вони супчик щодня в школі їдять.
Трохи гризе совість, що не виготовляю, але мені здається, наче, повноцінно/збалансовано - подивіться свіжим оком.
Леплю из пластилина
• 18 сентября 2022
Заміню вечерю на: омлет з твердим сиром)) буде: менше цукру, більше білку, ситніше. Дякую))
Вилами по воде• 18 сентября 2022
Рыба, молочка, овощи, творог...все ок. Если наедаются :))
Я шарашу постоянно, у меня и пельмени домашние, и сырники-запеканки, и рыбные котлеты, и борщи-бульоны... Но я люблю готовить. Еще и пироги, торты присутствуют :))) А дети мечтают о чипсах и гамбургерах :)))
Не служанка• 18 сентября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
За молочкуспірно.
За м´ясо, яйця - частково згодна.
Але як це ’мед і фрукти’ не корисні??)
За м´ясо, яйця - частково згодна.
Але як це ’мед і фрукти’ не корисні??)
мабуть, тому що смачні
Оцененная• 18 сентября 2022
Меня тоже совесть ’ест’ (
На завтрак сырники или гречку пустую (молоко не любит)
На обед всегда гарнир - либо макароны либо картошка (ничего другого не любит). С мясом или рыбой. Обязательно огурцы с помидорами вприкуску. Супы не ест никакие.
Ужин - варёное яйцо, чай.
Фрукты, ягоды - само собой, в не ограниченном количестве.
Ужин - варёное яйцо, чай.
Я инженер, меряю от 1• 18 сентября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
За молочкуспірно.
За м´ясо, яйця - частково згодна.
Але як це ’мед і фрукти’ не корисні??)
За м´ясо, яйця - частково згодна.
Але як це ’мед і фрукти’ не корисні??)
Мед і фрукти це ж шкідливий цукор, почитайте думку лікарів щодо них.
Не сприймайте негативно коментарі. Як для воєнних часів, ви чудово годуєте дітей. Але коли Ви вже переймаєтеся користю цієї їжі, то Вам і накидали порад з дієтології.
Не служанка• 18 сентября 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
по мнению этих врачей фрукты нужно исключить из рациона в принципе?
Я инженер, меряю от 1• 18 сентября 2022
Ответ дляНе служанка
Ограничить, некоторые (пустые, с высокой сладостью) исключить. В них нет ничего незаменимого.
Люблю Поумничать• 18 сентября 2022
Неплохо. Единственное, что фрукты лучше отдельным приемом. У нас на завтрак каши, омлеты, в основном. На второй завтрак(перекус) фрукты, печенье. На обед основной прием пищи - мясное, овощи, супы и т.д. на полдник молочка, что-то по мелочи. Ужин по разному, он гибкий)
Я инженер, меряю от 1• 18 сентября 2022
Ответ дляНе служанка
Ягоды можно и нужно, их не путать с фруктами.
Не служанка• 18 сентября 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
а если хочется их съесть?
Я инженер, меряю от 1• 18 сентября 2022
Ответ дляНе служанка
а если хочется их съесть?
Так детям всего хочется, особенно чипсов и колы)) Каждый решает для себя сам.
Не служанка• 18 сентября 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
да, именно.
и поэтому ребенок ест и фрукты, и колу пьет.
Я инженер, меряю от 1• 18 сентября 2022
Ответ дляНе служанка
да, именно.
Ребенок автора? Она про колу не писала.
На иголках• 18 сентября 2022
Немного смущает арбуз после молочной каши.
И творог лучший на завтрак
Не служанка• 18 сентября 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ребенок автора? Она про колу не писала.
мой ребенок
ест, что хочет
и мед, и фрукты
чипсы не любит, говорит - химозные
ест, что хочет
и мед, и фрукты
чипсы не любит, говорит - химозные
Армейская• 18 сентября 2022
Таке, в мене, ще гiрше, бо дитина веган, пiдлiтковi бзiки, ще й овочi не запихнеш, сама картопля та капуста.
Я инженер, меряю от 1• 18 сентября 2022
Ответ дляНе служанка
мой ребенок
ест, что хочет
и мед, и фрукты
чипсы не любит, говорит - химозные
ест, что хочет
и мед, и фрукты
чипсы не любит, говорит - химозные
Ваш ребенок каким боком к теме автора?
Любвиобильный бот• 18 сентября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Дякую!
Сидить в голові шаблон, що має бути ’перше, друге, десерт, компот’ - і все, щоб мама нажарила/напарила.
Та ну, це де так? Не переймайтеся, ніде в світі так не паряться. У вас же не сосиски з макаронами нонстоп щодня - ні за шо себе картати. Те, що ви за 5хв зварили вівсянку, а не 2години крутили голубці - повірте, не робить вас гіршою мамою, бо зазвичай проста їжа якраз і є потрібною, корисною, кращою. І відварена чи запечена риба - це супер в порівнянні з рибними пальчиками в клярі і фритюрі. Але парадокс: приготувавши ті пальчики, вас би не мучила совість, що не готуєте)) Правда, мучила б совість, що годуєте дітей некорисним))
Моїм дітям 19 і 12. Сніданки я взагалі ніколи не готувала, бо ранок - це не моє. На сніданок у нас завжди те, що не готується: бутерброди, молоко з сухими сніданками, творожок, сирки, вчорашні сирники і тд.
Не служанка• 18 сентября 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ваш ребенок каким боком к теме автора?
мой ребенок боком к фруктам и меду
автор же спрашивает, нормальное ли меню для ребенка.
очевидно, это предполагает мнение других мам.
Леплю из пластилина
• 18 сентября 2022
Ответ дляДикая Роза
А діти не голодні?
Та ні, звісно
Менша по вазі у верхній межі норми по віку, старша - у нижній межі норми, але у неї все іде в зріст - вона висока
Не служанка• 18 сентября 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
мой утром требует непременно горячий бутерброд с сыром и другой с тертым яблоком и корицей. готовлю их в духовке.
иногда может перейти на хлопья с молоком, но буквально на два-три дня.
Леплю из пластилина
• 18 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
Забагато солодкого, немає м´яса. А взагалі у вас чудо-дитина, яка їсть вівсянку і вареного хека. Я б не змогла)
Дякую, я вже вечерю відкоректувала )
У мене дві чудо-дитини, які їдять все!
Леплю из пластилина
• 18 сентября 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Дякую Вам! Ви так правильно все сказали
66сезон666серия• 18 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
У мене донька теж любить вівсянку. А вареного хека я б і сама не їла, якщо чесно. Не те що дитина
66сезон666серия• 18 сентября 2022
Ответ дляkoreshk9
У моїх вівсянка на воді одна з найулюбленіших страв, їдять з котлетою, биточком, сосискою чи омлетом та овочами.
І в мене донька так любить.
І що самий парадокс - полюбила вона вівсянку аж в 5 років, коли в неї вперше стався приступ ацетону і треба було на дієті сидіти