Копуша• 19 сентября 2022

Может ли ребенок 10 лет кушать салат если там бальзамический уксус

Прилипало• 19 сентября 2022
Да, если нет противопоказаний по ЖКТ. Почему нет

Я такое• 19 сентября 2022
Йой! В мене б і питання такого в голові не виникло. Мати-єхидна. Не впевнена, що і в три роки про це замислилась би.
Видящие_помогите• 19 сентября 2022
Ответ дляЯ такое
Вижу звідки? Така Файна мова
автор Копуша • 19 сентября 2022
Ответ дляЯ такое
Шо ви написал?
Бывает и такое• 19 сентября 2022
Ответ дляЯ такое
Най здоровиться Вам і дитині. У Вас погода файна зара? У нас в Києві дощ уже два тижні, ніц не хочу робити.
АнтиТроль• 19 сентября 2022
Ответ дляКопуша
Шо ви написал?
Вона написала, що незадумуючись дала би своїй дитині такий салат і в більш ранньому віці.
Між іншим, я також. Але моя не їсть овочів. Крім огірків
Бывает и такое• 19 сентября 2022
Ответ дляКопуша
Шо ви написал?
Той випадок коли три слова не зв‘яжете до купи?
ФФФФристайла• 19 сентября 2022
Во серьезно? Может у ребёнка 10 лет узнать о его кулинарных предпочтениях?
Отполированный Артем• 19 сентября 2022
За один раз ничего не будет.

Я такое• 19 сентября 2022
Ответ дляБывает и такое
В нас сонечко сьогодні! Прохолодно, сонячно і нема вологи. Супер!
Zelenkа• 19 сентября 2022
Ответ дляБывает и такое
Зараз сонечко вийде, привіт з БЦ
Свезло так свезло• 19 сентября 2022
Можно конечно если ребенку по душе,понятно что в разумных количествах
Я такое• 19 сентября 2022
Ответ дляКопуша
Шо ви написал?
Я написала про те, що взагалі не бачу нічого страшного у бальзамічному оцті. Як і у будь-якому іншому, що споживають люди. Для мене є дитячий стіл, це молоко(грудне чи штучне вигодовування), дитячі пюрешки, творожки, кефірчики. Які подаються взагалі окремо. Коли дитина припиняє все це їсти, тобто років до трьох, вона повністю переходить на дорослий стіл, без обмежень. Звичайно, якщо дорослий стіл не включає в себе переважно воблу, півасики та шампусіки.
Великий сатирик• 19 сентября 2022
Єдине, про що я б замислилася щодо харчування дитини такого віку, (а в мене син саме десятирічний), то дуже гостра їжа. Наприклад, з кайєнським перцем. Але він і сам такого не їсть.
Ума Палата• 19 сентября 2022
Ответ дляЯ такое
детский стол может сохраняться и после 10 лет, если у ребенка чувствительный жкт. например, склонность к ацетонемии и пр.
поэтому ему следует с осторожностью давать уксус, специи, жареное. да даже от детского творожка, домашнего молока или чашки бульона ребенку может здорово поплохеть.
Губки-уточкой• 19 сентября 2022
Конечно может
Почему нет...
Any• 19 сентября 2022
Ответ дляОтполированный Артем
За один раз ничего не будет.
А що має бути в принципі від салату в 10-річки?
Any• 19 сентября 2022
Ответ дляУма Палата
Ну, є дорослі з виразкою шлунка чи дванадцятипалої кишки, але в старпості вказаний лише вік, а не нюанси здоров´я. При хворобах дієта особлива, тому було б зазначено
Отполированный Артем• 19 сентября 2022
Теоретически проблемы могут возникнуть у любого человека с любой едой/питьем, аллергия, например. Индивидуальная реакция.

Пез Году Неделя• 19 сентября 2022
Я б раділа якби моя таке їла.