Оловянный_Прагматик• Изменено 18 сентября 2022

Репетитор англійської (носій мови). Хто має досвід, зайдіть, будь ласка.

Є носії мови з Великобританії, Північної Америки, з Австралії, Південної Африки.
Як ви вважаєте, вчителі з Південної Африки мають інакший акцент? Чи варто вчити мову з таким вчителем? Або з Австралії?
З Північної Америки та Британії вчителі дуже дорогі.
Творю чудеса• 18 сентября 2022
Филиппинцы не очень дорогие,но очень классные
LarsonPeterson• 18 сентября 2022
мы так пытались. ничего не понятно вообщле, даже по русски очень трудно чтото разобрать. октазались нафиг.
Налогообложу• 18 сентября 2022
Автор, из ЮАР не берите у них такой акцент, я их вообще не понимаю. Австралийцы тоже специфический акцент, берите кого то из Европы или Америки
Налогообложу• 18 сентября 2022
Ответ дляТворю чудеса
они не носители англ языка
КараПузовна• 18 сентября 2022
У меня были англичане, шотландец, ирландец и из Южной Африки. Сейчас у детей американец. Последний мне идеален. Хотя во время учебы я как-то привыкла к британцам и шотландскому ’р’, но сейчас так отчетливо слышу ’кваканье’ и ничего не могу понять( американский, канадский - песня). А австралийский я смотрела лишь сериал). Понимать отдельные слова стаоа лишь к концу первого сезона) сначала вообще каша была. Южная Африка отчетливо не запомнилссь, нормально было, комфортно.
Тоска в носках• 18 сентября 2022
Дивлячись, для чого вам, яка мета. Якщо просто для розмовної мови, то все рівно, звідки - ви ж в житті будете спілкуватися з різними носіями, зіткнетеся з різними вимовами, діалектами, навіть вадами мовлення, різним темпом і стилем. Головне не роками займатися з одним, щоб дитина не звикла до однієї артикуляції. Але це лише розмовна. А якщо мета - підготовка до курсів, міжнародного тесту або зно - тут я б взяла нашого вчителя однозначно, бо лише він пояснить всі нюанси даних тестів
Автопортрет нурофена• 18 сентября 2022
Вот и ответьте сами на свой вопрос - а вы бы чурку взяли в учителя укр.или рус. языка?
автор Оловянный_Прагматик • 18 сентября 2022
Ответ дляАвтопортрет нурофена
’Чурка’ з народження не розмовляв українською. А люди у Південній Африці розмовляють.
Автопортрет нурофена• 18 сентября 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
Ага
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ага
https://www.youtube.com/watch?v=5Apz7nsR2YI
Це приколи якісь? Цього не може бути всерйоз.
Парасюха• 18 сентября 2022
Автор, у носителя языка есть смысл брать уроки, чтобы отшлифовать произношение. Если у вас начальный или средний уровень, я вам советую брать частные уроки (хоть и онлайн) у украинского учителя. Я сейчас учу инглиш в Кембридже. Что может быть лучше, казалось бы. При этом беру уроки у украинки онлайн. И что вы думаете? В комплексе идеально, но эффект больше у украинского педагога.
Завтра не пью• 18 сентября 2022
Слышала троих белых южноафриканцев, у всех был прекрасный британский акцент.
Но я поддерживаю идею об украинском репетиторе. Нейтив нужен для того, чтобы разговориться и улучшить произношение. А так, как говорит одна знакомая, ’носії мови мову хіба що носять, а не викладають’.
Ответ дляПарасюха
Як ви розподіляєете ці заняття протягом тижня? Скільки з носієм занять і скільки з українським викладачем?
У Кембріджі - онлайн?
Віталіна мальвіна• 18 сентября 2022
я собі на букі брала та не морочилася, а сленговий тип мови вивчала з фільмів у оригіналі
Парасюха• 18 сентября 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
У Кембріджі - онлайн?
Це не я розподіляю.В Кембридж я хожу в коледж, не онлайн. 4 рази на тиждень по 3 години. Українській викладач 1 година на тиждень. З задоволенням би брала 50 на 50 по часу. Але я не тягну українського викладача. 620 грн за годину. Можу лише раз на тиждень.