Тра Ля Ля• 18 сентября 2022
Как выросли цены в Украине, ужас
Уехали в самом начале войны. Вернулись спустя 6 месяцев и я пребываю в шоке. Ватные диски 40-50 грн( были по 12-15) Ролик доя снятия ворса с одежды был до 20 грн, сейчас же 45-50. Офигеть, косметики нет практически, полупустые полки. Продукты так же. Караул! Товарищи!
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Мені ближче з Кракова чи Варшави.
980 грр літак.
Ну автобус 700 грн.
До тих міст.
У Київ заїхати ж Львова треба 2000 ...
Ну його. Літаком зручніше.
980 грр літак.
Ну автобус 700 грн.
До тих міст.
У Київ заїхати ж Львова треба 2000 ...
Ну його. Літаком зручніше.
Яким літаком? Ви в курсі, що в країні небо закрите? Чи тролям не повідомили
ОченьПриятно-Царь• 19 сентября 2022
Ответ дляФизрукая
Бред без конкретики от вас. Идите куда шли..булка ей испанская такая а наша по умолчанию г... кушайте испанское г
Идите .. кто ж вас держит ..
это вы привыкли г кушать и не сопротивляться , как орки .. а я хочу качественное в Украине по европейским ценам , а не за ослов украинцев всех держать !
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляНуКаНаКа
И сколько там можно заработать?
Так вам же написали… мінімальна більше 3 тис… я тільки не зрозуміла, коли це в Польші мінімальна місячна зарплатня з’явилась. І хто ті всі люди, які 2200 чи 2700 отримують?
Паспортный стол• 19 сентября 2022
Ответ дляГубы_зубы
да ладно?
О, да, вот эти классные. Нет то не они были в магазе, ну блин, хотите не верьте)) я и мужу показала, смеялись. Буду в городе, попробую сфоткать, если еще лежат.
Физрукая• 19 сентября 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Идите .. кто ж вас держит ..
Идите к своему испанскому г которое вы тут нахваливаете..
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляЗамыленная
А ще пакети для сміття - це лютий треш, ті що брала по 50 до війни зараз 100(!) гривень.
Знову ж таки: в Лідлі в Німеччині міцні 50 шт. 25-літрових пакетів з ручками 1 Євро коштують. То, може, просто в наших виробників ´калькулятор´ зламався?
Емммм… на розетці є по 12 грн за 30 шт. Де ви по 100 бачите?
Бедная Лиза• 19 сентября 2022
автор ,а откуда вы вернулись?я ездила в Украину и могу сказать ,что все равно дешевле чем в Европе цены
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляКапуста Маша
В 90 е все свободны были и торговля процветала, вариантов подзаработать 1000 и 1 был, а сейчас реально у многих голод начинается
Яка торгівля в 90-і процвітала? Людям зарплати не виплачували, або виплачували бартером.
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляКапуста Маша
Это у вас поребрик везде, а я хочу жить нормально
У меня родные воюют и живут на оккупированной, меньше та смотрите
Я выбираю нормальную жизнь, как минимум пусть границы для всех откроют, фиг с теми уплаченными налогами, пусть депутатам на ещё одну машину будет
Вы такая умная потому как деньги имеете, начнёте голодать и быстро риторику измените)
Кордони відкриті- їдьте. Чи вас хтось тримає?
Гл. Амурная• 19 сентября 2022
Ответ дляОдноклассница
Купляла вчора огірки на ринку, домашні по 40
Помідори рожеві і жовти по 45
Цікаво, в Німетчині огірки скільки коштували? Кілограм
А свинина? Невже меньше ніж 5€
Джем по 1,5€ в гривню переведіть? Скільки отримаєте?
Помідори рожеві і жовти по 45
А свинина? Невже меньше ніж 5€
Я повернулась з Ізраїлю 4 вересня, була місяць в друзів і також підтримую тих хто пише що ціни стали неадекватними саме в Україні, набагато дорожчими ніж за кордоном. При тому що вирощування овочів і фруктів , молочна продукція має набагато нижчу собівартість. Апетити просто захмарні в бізнесу і звичка все списати на війну
Молчавочка• 19 сентября 2022
Ответ дляОдноклассница
Ну у вас в раше может и открыты, а у нас закрыты для мужчин.
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляКинДза
А покупать ничего не нужно? Хлеб (или мука), молочка, растительное масло, сахар, бытовая химия, оплата за электричество, отопление, воду? Или во всех случаях выручит свекла и морковка?
Ще 2 тижні тому в АТБ олейна була по 60 грн - 950 мл.
Побутова хімія майже всюди на скидках. Моніторити треба. І інтернет також.
Но взагалі, все ясно будо ще в квітні. Бо валюта дорожчала і бензин.
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляКапуста Маша
Удалено администрацией...
Бля… то ви любітельніца рузького миру?
Оці діти, яких розстріляли, яке відношення до ВСУ мали?
Я таких як ви ненавиджу більше ніж підорасню. Бо то ворогі був є і будуть. А ви… цензурних слів для вас немає…
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляКинДза
Это где помидоры летом такие были?
В Чернігові були.
Донька в Києві на ярмарку купувала. В Києві ціни навіть дешевше ніж в нас були.
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляДжинцы на Флиси
То в Вашем селе скавчить. А в большинстве скиглять.
Собаки скавчать
Скиглити- ныть по рузькі.
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляКапуста Маша
А есть разница? Где тихо и тепло будет, мои друзья и родные живут в Донецкой, Луганской и Херсонской областях
Де де? В Донецькій Луганській і херсонській тихо?
Скабєєву передивились?
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляПростецкая
Божеякехворе...і це не тільки рашковани, як виявилося.
Просиділи в своїх німеччинах пів-року, а тепер тицяють свої ’чому-чому-чому’...
Якщо вам тут так погано, то який сенс був повертатися? Жували б собі шоколад німецький, та сплачували б там податки на всі 100%, адже там інакше не можна, на відміну від такої ненависної та бідної України.
Про які податки ви пишите? Сидять вони на шиях у німецьких платників, ще й моляться, що б війна подовше не закінчувалась.
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляруки_Крюги
Мясо, молоко каждый день, картошку, сыр, буженину, овощи, фрукты, шоколад, кофе, творог.
Йогурты каждый день, хлеб с сырными закусками, салаты покупала готовые.
Готовый салат оливье там стоит 5 злотых за 400гр. Это 40грн
У нас дома такой же за 100гр 30грн
Вишлю подрузі, спитаю де це вона скупається. Бо в неї в чеку геть інші ціни…
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Розпродажа на що? На смердючу браску? Та я б своїм мамі таке не купила, не те що дівчинці підлітку. Там давно не пахне інтертопом. Це сток, дешеве залежане взуття, розраховане на багатих хто має гроші і лінивий або тупий.
Купувати сандалі які на знижці 3800 треба бути дуже багатим.
Дякую за пропозицію, але це дуже дорогий магазин для мене і неякісний.
Я поїду куплю щось простіше, дешевше, в Італію чи Іспанію.
Та прям. Купила сину на літо Мокасіни Vans… за 1200 грн
Перед цим в Іспанії купувала за 70€.
Конверси собі за 1400 грн
Перед цим в Іспанії купувала за 70€.
Конверси собі за 1400 грн
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляТоптунша
Звичайний олівє в новусі 169 грн за 100 гр.
Де по 30 бачили?
Салати в Новусі і до війни буди по космічним цінам.
Що в тому Олів’є такого, щоб дома не приготувати?
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляКинДза
+за пересылку
В центрі видачі безкоштовно отримаєте.
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляБаррикадница
Вы наверное марафон на тв пересмотрели. Так вот, народ выберет все равно холодильник
Не мрійте… вже не вибере.
Хіба шо такі, як Капуста Маша та подібні до неї …
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляkoreshk9
Ем... 7 місяць війни, найбільшої і найкривавішої в Європі після Другої світової. Мало того, що Україна дає відсіч рашці, так ще й економіка функціонує, не дефолт, не продуктові картки, не дефіцит. Так долар зріс, але ж на 15 грн, а міг і на 100-200 відсотків, так ціни ростуть, але ж продукти є, вибір є, а не продуктові картки, як навіть у тих же 90-х. На війну не можна списувати багато чого, але не економіку країни, яка захищається, і весь свій бюджет спрямовує на оборону. Могло бути гірше, значно гірше. Повірте
Ви шо… он у Капусти в 90 торгівля процвітала і взагалі заможно народ жив..
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляКинДза
Ни разу бесплатно ничего не приходило, всегда с оплатой за пересылку - мелкая бытовая техника, электроинструменты и прочее
Вот, навскидку, дезик от розетки - 50.00 за доставку
Ви б ще кур’єрську доставку оформили і скаржились що дорого. Он Укрпошта в вас за 32 доставить.
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляБаррикадница
У меня тоже соседи уезжают в оккупацию к родственникам, не вытянут вдвоем на пенсию тут, уже и так впроголодь живут
А там витягнуть? Дівчата пишуть ,що дорожче там все.
Чи такі ж ждури та любителі рашки… потім до підорасіі переїдуть
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляТётушка Лошадь
Что мешает власти запустить собственную оборонную промышленность? Дать людям работу, а стране - деньги?
Что мешает не воровать, а поддерживать страну?
Особенно в войну!
Точно, война. Она все и спишет
Особенно в войну!
Точно, война. Она все и спишет
Ви це серйозно?
Як ви це уявляєте? Будувати заводи тоді, коли прилетіти може в будь-яку мить?
Тут дороги розбомблені ремонтують, і то деякі дамочки верещать, що не їм гроші платять.
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляWorld Shop
а почему бананы по 64 грн за кг ?
Бананы всегда были доллар\кг примерно
В чем прикол?
Бананы всегда были доллар\кг примерно
В чем прикол?
Логістика? Чули про таке? Раніше їх в порт привозили, а потім по країні розвозили. А тепер купляють в тій же Польщі+ прибуток + логістика.
Ну інколи ж і голову за призначенням треба використовувати, а не тільки їсти в неї
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляКинДза
Вы далеки от подсобного хозяйства просто. Качка и курка, свинья и корова - требуют зерна, сена и комбикорма. Знаете, какая цена на пшеницу и комбикорма, в этом году особенно? А плюс добавьте спецкорма для бройлерных цыплят
А цены на семена, рассаду, ядохимикаты для огорода?
И не все ж в сёлах живут. Да у нас село от коров и поросят избавилось и за курицей рябой в город приезжают, говорят, она дешевле. А вы о подсобном хозяйстве. Картошку вырастили с горем пополам, а она из-за погоды внутри пустая и сухая. И сам не съешь, и не продашь. А у кого хорошая - по 3 грн никто брать не хочет
Я знаю. Пшениця була по 1800-2000 за тону, кукурудза 2500
Відповідно комбікорма теж значно дешевше були
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляЯкаКраля
Насмішили. Знаю, уявіть собі. Пшениця 5000 тона, кукурудза у зв´язку з погодою буде взагалі копійки. Не треба мені розказувати про підсобне господарство, я вкурсі, що у людини, яка не щойно з поверху злізла, все то є. І олійка буде, якщо в олійню зернят здати (назбирати кошиків на полі після комбайну можна і натрусити собі хоч на продаж), і мукичка буде як до млина з´їздити, і курці буде що сипнути, як сходити фермеру комору замести чи своє засіяти, що маєш. А ще картопелька дрібненька, а ще буряк, кабак, гарбуз... Але то звісно упахатись треба. А як працювати тільки язиком, то і результат відповідний.
Влітку пшениця взагалі копійки коштувала, поки порти не розблокували.
Топтунша• 19 сентября 2022
Ответ дляОдноклассница
Нічого там такого немає. Я показала скільки коштує салат тому хто написав, що в кулінарії 30 грн за 100 гр.
Які до мене претензії? Я не відповідаю за ціну ані в новусі ані в іншій кулінарії.