Тра Ля Ля• 18 сентября 2022

Как выросли цены в Украине, ужас

Уехали в самом начале войны. Вернулись спустя 6 месяцев и я пребываю в шоке. Ватные диски 40-50 грн( были по 12-15) Ролик доя снятия ворса с одежды был до 20 грн, сейчас же 45-50. Офигеть, косметики нет практически, полупустые полки. Продукты так же. Караул! Товарищи!
Да будет так• 19 сентября 2022
Ответ дляруки_Крюги
Меня не было в Украине 2 месяца, сейчас вернулась и охренела.
Заграницей зп хватало на все, ни в чем себе не отказывала из еды, а тут той же суммы не хватает даже на пару недель
Ви були в Польщі,Чехії? Бо в Нідерландах ,наприклад, Вам би зарплати не вистачало))

Да будет так• 19 сентября 2022
Ответ дляруки_Крюги
І чи самі оплачували помешкання за кордоном?
Паспортный стол• 19 сентября 2022
Ответ дляРокерША
Зубочистки 150 шт -15,75 грн. https://servis-if.com.ua/ua/p637989165-zubochistki...
Посмотрела на свою баночку, 250 шт.
Паспортный стол• 19 сентября 2022
Ответ дляГлаголица
Шутите ?
Нет, этот подскок цен был в августе, полупустые полки, и лежало около кассы 2 вида по 60грн и 90 грн.
Майор Медуза• 19 сентября 2022
Хм, а я опасалась, что цены взлетят намного выше, учитывая полномасштабную войну. Ну да, все дорого, но радуюсь, что не так, как могло бы быть) Правда, я недалеко уехала, так, чисто из под обстрелов. Ну и что такое прям почти пустые полки - видела. И не с косметикой, а с продуктами. Так что плохой выбор косметики не пугает.
Папина дочка• 19 сентября 2022
Ответ дляЛукава_Кiшка
250 уже було давно ,Але було точно.Потім 200 було незвично.Так на всьому ,ціна залишалась також але зменшували вагу.
Коли? Мені 41, я масла 250грамового не бачила в очі жодного разу.
Подставка для припева• 19 сентября 2022
Ответ дляКинДза
Вы далеки от подсобного хозяйства просто. Качка и курка, свинья и корова - требуют зерна, сена и комбикорма. Знаете, какая цена на пшеницу и комбикорма, в этом году особенно? А плюс добавьте спецкорма для бройлерных цыплят А цены на семена, рассаду, ядохимикаты для огорода? И не все ж в сёлах живут. Да у нас село от коров и поросят избавилось и за курицей рябой в город приезжают, говорят, она дешевле. А вы о подсобном хозяйстве. Картошку вырастили с горем пополам, а она из-за погоды внутри пустая и сухая. И сам не съешь, и не продашь. А у кого хорошая - по 3 грн никто брать не хочет
Я знаю цену на все. Ряба дешевле только ленивым. Лично я выращиваю бройлеров для своей семьи, мне получается в 2 раза дешевле чем купить готовое. Свинки аналогично. Одни утки мне в этом году окупили кормление свинок и кроликов, ну и уток естественно
РокерША• 19 сентября 2022
Ответ дляПаспортный стол
Посмотрела на свою баночку, 250 шт.
И что? Ну купите 2 баночки, будет у вас 300 шт. за 32 грн
Анонимушка• 19 сентября 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Имеем то,что имеем потому что к шашлыкам готовились, а не к войне
А сейчас людей в стране закрыли, как в клетке, работа за копейки и все оправдывают войной, а не крепостным правом
А с чего вы взяли что шашлыки должны были быть при украинской власти, может нам намекали что их и под рашей жарить можно.

Аноним Секретарь• 19 сентября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
А є вибір, якщо немає коштів?)
Звичайно перестану.
Нет, яйца - суперфуд! Хоть 1 через день, но есть нужно
Аноним Секретарь• 19 сентября 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Странная вы .. питайтесь хрючевом почему другие так же должны ?? 🤦‍♀️
Другие хотят слойку с яблоком за 29 центов и йогуртов 6 штук за 79 центов . И это не закваска и не дрожжевая не съедобная булка . Кстати булка получше чем малятко там стоит 0,29 тоже или в Украине пшеницы то нет ?? Или всем срочно все бросить и за закваской , когда мы идём в Европу , и возможно все готовое купить не отдав всю зарплату на это . Хватит вот это « мывсьосами « .
Потом этих дам дрожжевых пол Украины ходит , лет 30 а видос с целлюлитом на все 60 . « здоровая нация « на булках ..
А в слойке маргарин
кураГАЛЯ• 19 сентября 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Может хватит все на войну списывать?
Тошнит уже
Удалено администрацией...
Губы_зубы• 19 сентября 2022
Ответ дляПаспортный стол
Зубочистки 60 грн и 90 грн Обычные, которые по 30 - 40 стоили в круглых баночках.
да ладно?
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляТра Ля Ля
Да при чем тут, это не нормально ватные диски по 50 грн.Вы не пользуетесь, а я пользуюсь, смываю туш бюджетную водостойкую. Когла маникюр и педикюр делаю, тоже мне нужны ватные диски.
60 грн за диски дорого, туш бюджетна і студія дизайну…
Якісь тролі низькопробні останнім часом
автор Тра Ля Ля • 19 сентября 2022
Ответ дляОдноклассница
Якісь тролі низькопробні останнім часом
Яка студія? Вы о чем? Кому Вы пишете?
автор Тра Ля Ля • 19 сентября 2022
Ответ длякураГАЛЯ
Удалено администрацией...
Бан за оскорбление!!!
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляМания-Величия
Едьте назад. Война в стране, в первые месяцы в магазинах полки пустые были. Но вы ж уже умотали, не в курсе. Сейчас все +/- есть. Да, цена выросла, но цены растут во всем мире сейчас.
Назад в неї коштів немає. Закінчилась програма, коли за державний рахунок жила..
автор Тра Ля Ля • 19 сентября 2022
Ответ дляОдноклассница
Поедете и попробуйте, не будете писать бред сумасшедшего.
Nuisance• 19 сентября 2022
Ответ дляБезимени890123
В нашому селі хоч тлумачний словник вивчають, на відміну від ваших руснявих єбєнєй.
cкиглити і скавучати - це слова , які мають різні значення. У словник хоч інколи заглядайте.

Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Голод от того,что у людей нет возможности зарабатывать достойно, инфляция жрет всё. В стране нет нормальной работы, а заграницу не выпускают.
Мне честно жалко людей
Як же ви дістали, клікушниці…. Свалили, то й сидіть там. Чого в цю тему приперлись?
Nuisance• 19 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Влізу може не туди де треба, але ви не праві, обзиваючи людину.
По перше люди не їхали бо так придумали. Усі тікали, хто куди міг, незважаючи на регіон. Шок був у всіх.
По друге, люлина судить, аналізує і коментує свою точку зору.
По третє, знову в шоці всі, хто повертається. Бо реально ціни космос.
Я сама вище писала, що очі через окуляри вилізли від ціни на черевики.
Тому давайте просто спідкуватися і не хамити
Так злостиво відповідаюти можуть лише ті, хто встановлює такі захмарні ціни.
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляЗамыленная
Підтримую Автора. Ми 4 місяці були в Німеччині, там доволі дорого коштують прості натуральні продукти типу фрукти-овочі, риба, сире м´ясо (беру звичайні Лідл, Аллі, Пенні за приклад ´).
Але я прозріла коли ми першого вересня повернулися в Україну від НАШИХ нових цін.

Чому огірки в Форі по 70 гривень в вересні?! Місцеві продукти: помідори по 50+, виноград 60+, м´ясо свинина по 170+, сири 350+....
Баночка джема ( смачного) в Німеччині 1-1.5 євро і нас Верес 70 грн. В Україні, де все це росте традиційно і не високі зарплати на плодоовочевих підприємствах, і скуповують ті фрукти в сезон за копійки? Звідки такі ціни? Кондитерка (мас маркет) в нас коштує як в Німеччині, при тому що в них немає отих хитрожопих плиток шоколаду по 75-85г., там або 100г або 200г і коштує плитка 1-1.5 євро. І всі податки вони сплачують в повному обсязі, і зп там ´трохи´ вище. ЯК так?!(
Купляла вчора огірки на ринку, домашні по 40
Помідори рожеві і жовти по 45

Цікаво, в Німетчині огірки скільки коштували? Кілограм
А свинина? Невже меньше ніж 5€
Джем по 1,5€ в гривню переведіть? Скільки отримаєте?
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляКапуста Маша
И толку от того наличия, если многие не могут ничего купить
В нас і до війни багато хто мало шо міг собі дозволити.
Що змінилось?
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляКарапулька
Не умрут от голода, да,высокие цены, но это было ожидаемо.
100%
В моєму оточенні всі готувались до зими. Навіть ті, хто отримував мінімалку. Огірки були по 14-20 грн кабачки по 10
Помідори по 25-30 навіть черешня з вишнею дешевше ніж в тому році були.
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляЗамыленная
Давайте не будемо всі проблеми в країні списувати на війну? Херсон не єдиний регіон, що вирощував огірки, вони по всій Україні вирощуються, це ж не персики і не черешні. Помідори так само, капуста, яйця.
А шо не так. Огірки навіть по 10 грн були. На салат супер. На консервацію я по 15-18 брала корнішони.
Вересень дуже холодний, тому огірки вже тепличні, переважно.
Черешні точно дешевші були. Ще й кращі за попередні роки. Майже не червиві чи гнили. Лохина взагалі за копійки була.
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Так я живу коло кордону.
І живу закордоном. Тому не трачу на готель. А речі які купую тут навіть близько немає. Проїзд а 1000 грн то хіба багато?? На літав?? Це смішно.

Захотіла хороші чоботи- полетіла та купила.
Продукти можна в Італії купити значно дешевше. І хороші.
На чому ви зараз літаєте? На метлі?
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляКапуста Маша
От того, что депутаты себе ЗП поднимают и опять дороги строят из международной помощи
Не пишіть дурниці. Вже давно в нас сидить місія, Яка контролює розподіл грошей. А гроші з доріг перекинули на армію. Набагато меньше бюджет розворовується. Бо під контролем щас. Немає в них можливості так нагло залазити в державний карман. Навіть гранти по-чесному дають підприємцям, а не карманим фірмам, як Барига Косюку мільярди безвозвратноі допомоги давав.
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляЗамыленная
Але і ´їдоків´ менше, бо кілька мільйонів українців виїхали , ще суттєва частка тимчасово в окупації.
Просто логіка: якщо в Німеччині якійсь продукт коштує стільки ж або дешевше ніж в Україні (часто імпортований), логічно його імпортувати з тієї ж самої Польщі або іншої країни.
Те, що зараз відбувається на полицях має спекулятивні ознаки.
Ідоків меньше? А платників податку? А скількі коштує день війни в нас?
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Зрештою, вчора сходила в місті в ТЦ.
Сказати що в мене очі через окуляри вилізли це несказати нічого.
Просто я 2 тижні тому вернулася із закордрну, їздила по справі на 4 дні.
Мала дочка захотіла черевики. Кажу, ну пішли куплю. Взяла з собою 2700. Думаю, впишуся точно, може Турція буде. Їй потрібно 39 розмір, хоче чопні тракторні акуратні з шнурками і замком.

Ну вроді нормальний запрос у підлітка 13 років.

Я вийшлс з нічим. Черевики ноунейм, гамно штопане в ТЦ!!! 4700-5700.

Це не фірма, не марка це щось невідоме. Глянула я на свій гаманець і нещасні 2700 і пішла додому.
Кажу, поїдемо через 2 тижні закордон додому, куплю там. За 50-70 євро фірму чи марку. Без знижки точно куплю.

Собі дивилася курточку, хотіла Geox, демі, тонку. 8999.

Поїду куплю закордоном, за 65 євро.

Ну і ще одне, перевага моя в тому що я знаю де є хороші аутлети. І я точно куплю там річ, яку в Україну не повезуть.

Ну йоготі тц та їх ціни.

Піду краще білет на літак куплю...
Українське виробництво до 3 тис стоїть. Нормальна якість.
Сходіть в магазин Бутс. Там можна і за 1,5 тис купити.
В пумі розпродаж. Зимові ботінкі замша шкіра- 2700 грн
Я сьогодні 2 пари кросівок рібок замовила за 4250. Класичні кроси і високі. Шкіряні.
ОченьПриятно-Царь• 19 сентября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
А в слойке маргарин
А пишут масло .. зрада ?