Тра Ля Ля• 18 сентября 2022
Как выросли цены в Украине, ужас
Уехали в самом начале войны. Вернулись спустя 6 месяцев и я пребываю в шоке. Ватные диски 40-50 грн( были по 12-15) Ролик доя снятия ворса с одежды был до 20 грн, сейчас же 45-50. Офигеть, косметики нет практически, полупустые полки. Продукты так же. Караул! Товарищи!
Я не в теме• 19 сентября 2022
Ответ дляСхема сыра
Если вы не в курсе,то многие украинцы в оккупации,у многих нет работы. Вы живёте возле границы, может там новостей нет или не смотрите, так вот,24.02 началась война, многих сократили, тупо уволили или перевели на полставки. Экономика в сраке.
Якби не західний регіон, ви були б точно ще у березні за перепрошенням у сраці.
Схема сыра• 19 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Я працюю. Чякщо захочу- віддихаю. Чому я не можу собі це дозволити? Бо ви не можете? Це ваші клопоти.
За 8 місяців війни я зрозуміла що трпба дбати за себе і лише свою сім’ю.
Інше мені не цікаво.
Вам вообще ничего не интересно, кроме вас. Вы войну не ощутили ни на унцию. Дело не в том, что вы отдыхаете, а как вы про это пишете:
До чого троль?
А що до Варшави вам слабо заїхати? Чи Кракова? Чи ви необізнані що літаки з Польші літають всюди?
До прикладв можеа в Єгипет злітати, не хочете?
А я поїду,
Доречі недорого
Слабо, не хочете, вам дорого...Вы же пишете согражданам своим, там ещё и смайлик язык показываете,это к чему?
До чого троль?
А я поїду,
Доречі недорого
КинДза• 19 сентября 2022
Ответ дляДама с заначкой
Так це по 19,а не по 12
До войны были ниже цены - и 12, и 15
Схема сыра• 19 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
А прошу прощения,как захидный регион помогает украинцам? Тем,что цены по залупе на оренду или что мотаетесь за границу?
КинДза• 19 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Ну то ж тут за 450 гривень попи жирної не піднімлять.
А от дитина собі заробила і правильно. Мололець ваш син!
А про відсутність мізків- то правда.
Головне тут сичати, що ’фсьо плохо, ффсьо пропало.. Денег нет.. ’
А ще зразу подай 50тис, щоб нічого не робити і квартиру задармо
Бажано у Івано@Франківську чи Львів, щоб жити, свинячити і нікому не платити.
Якось так.
А про відсутність мізків- то правда.
Якось так.
Ні про що. Ми про відсутність роботи - безробіття і безгрошів´я. А ви приплели квартири в І-Франківську і 50 тис з/п.
До чого це? Ви розумієте, що зовсім роботи немає? Взагалі?
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляВбигудях
ну во первых есть такое точно
В 2 рази? На старий товар?
Дама с заначкой• 19 сентября 2022
Ответ дляКинДза
До войны были ниже цены - и 12, и 15
Вибачте,але не бачила спонжів за 12 гривень
Схема сыра• 19 сентября 2022
Ответ дляКинДза
Она мелет про отдых,про полеты за границу и что без западной мы бы все сдохли
КинДза• 19 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Інше мені не цікаво.
Що ви там ’видихаєте’? Вуглець?
Це називається ’відпочивати’, якщо що...
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
А ви про Варшаву, Краків чули? А там навіть аеропорти є.. Уявляєте??
Ой, непаліться так. Богиня шопінгу )))
Оце прям бачу як ви італійське взуття за 20€ купляєте🤣🤣🤣 перед цим витративши ще 100 на дорогу супер економ-класу. Ми вам віримо, усі, чесно чесно.🤣🤣🤣 Ніхто нікуди ніколи не літав, тільки ви одна така… а ми ж не знаємо розмір ручного багажу))) коли і жіноча сумочка вважається другою одиницею багажу і за покупки з дьютика доплачувати потрібно, як в деяких авіакомпаніях….
КинДза• 19 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Можна конкретизувати?
Катастрофа• 19 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Інше мені не цікаво.
Вiдпочиваю, вiддихаю - нет такого слова
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Моя дочка має nike, іншого ні вона ні я не носимо.
На пробіжку чи в гори- пума. А хотіла інші, класичні черевики під шкіряні штани і косуху. Тому і розуміла я що менше 2700 не буде. Але не очікуввла що треба ще стільки ж.
Та ви не хвилюйтеся за мене. Я ж всеодно куплю те що надумала, бо доця гарно школу закінчила, відмінниця, ми в кінці літа не змогли щось купити їй відправила до бабусі, а минулого тижня було дн, їй 13 років, тому хочу їй купити.
Я можу і за 5000 купити. Але, для чого, якщо я знаю що привезу з гарної країни їй ще краще і за 2500?
Але дякую що турбуєтеся

Найк ще й досі на распродажі))) як і рібок, пума))
Томмі тільки Но закінчилась. Уггі щас за солодкими цінами))
Шо ще цікавого розкажете))).
КинДза• 19 сентября 2022
Ответ дляДама с заначкой
Были в Еве, были в Авроре
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Тішуся за вас.
А я дочці минулого року весною ессо сандалі за, 1800, без розпродажу, бо нога виросла і в дитяче не влазила.
А вчора спеціально глянула після переписки тут і вони на розпродажі!! О БоГи, яка ж гарна ціна, аж 3800...
Але я собі закордоном купила прекрасні туфлі, за 49.99, і їх тут немає зовсім. Немає. Ніхто. І я це люблю.
А їз ціна була 185. От це розпродаж.
Тому лишіть свої переконання при собі.
А я маю свою думку, і в принципі думка інших мене не цікавить.
А їз ціна була 185. От це розпродаж.
Тому лишіть свої переконання при собі.
Тіштесь. У сина нога 42 розміру))
А туфлі на 50€ ноунейм… ну купляйте…
Тільки я дуже сумніваюсь, що вони сучасні та шкіряні)
А туфлі на 50€ ноунейм… ну купляйте…
Схема сыра• 19 сентября 2022
Ответ дляОдноклассница
Шо ще цікавого розкажете))).
Вы в каком то анабиозе,где нет войны...
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
І я живу в Україні.
Мене питають звідки літаю, кажу з Польщі.
Вильоти всюди,, ціни норм. Добратися проблем немає, пару годин і в аеропорті. Таі лети куди хоч і на що гроші є.
Дивні тут баришні.
Баришні, на відміну від вас, в Україні живуть і ситуацією володіють добре. . Тому не розказуйте про пару годин і в аеропорту враховуючи 2 кордони. Про відстань я взагалі нічо казати не буду)) . Ви вже по-чорному спалились, троляка
Схема сыра• 19 сентября 2022
Ответ дляОдноклассница
Ага,она как издевается
Работать надо• 19 сентября 2022
Ответ дляКинДза
Ну, так у нас же все считают, что население всей страны живёт точно так, как в столице
А между тем столица и регионы - это контраст ещё тот((
Знаете, я как раз так не считаю. Это тут я читаю только что Украина это самая богатая страна, и даже Европа отстой и люди там нищие, воду экономят и свет
А как оказалось и стиралки до сих пор у людей нет и 4 поколения в одной квартире живут…
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляСхема сыра
Вы как-то просто кичитесь и хвастаетесь, что летаете отдыхать,вы не слышали, что зарплаты упали или не знаете о оккупации,зачем нам ваш драгоценный опыт, Украина живёт в стадии войны,а вы умничаете, куда и как летаете отдыхать. тема о отдыхе??? Мы тоже все работаем.
Вона фантазує))
За 2 години до аеропорту Кракова чи Варшави на автобусі минаючи 2 кордони? І в ці 2 години ще година до кордону по Україні входить. Ви справді вірите?
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Ви зовсім не володієте географією країни?
Відкрийте карту і подивіться, де були і є активні дії, а дезахід країни.
З підорашки пишите, чи як?
Схема сыра• 19 сентября 2022
Ответ дляОдноклассница
Вона фантазує))
Там хороших 6 часов получается, если не больше
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляСхема сыра
Вы в каком то анабиозе,где нет войны...
Я? З якого дива? Чи як війна, то треба босим ходити? В сина нога за рік на 1,5 см виросла.
А взагалі ви бачили на який пост я відповідала? І кому?
Схема сыра• 19 сентября 2022
Ответ дляОдноклассница
Сорри, то я отвечала хвастающейся полетами из Польши на отдых
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляСхема сыра
Десь так. І це якщо кордон вільний. Но всеодно мінімум годину треба на проходження.
ЛюблюДевчонок• 19 сентября 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Может хватит все на войну списывать?
Тошнит уже
А на что списать? На ваш таксикоз?
Настенные трусы.• 19 сентября 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
А на что списать? На ваш таксикоз?
тАксикоз?🤦
Это про такси для коз?
Дама с заначкой• 19 сентября 2022
Ответ дляКинДза
Были в Еве, были в Авроре
В єві не бачила ,а от в червоному маркеті можуть бути хіба що маленька пачка по такій ціні
Вбигудях• 19 сентября 2022
Ответ дляОдноклассница
В 2 рази? На старий товар?
на 30-50% видела точно товары
Одноклассница• 19 сентября 2022
Ответ дляВбигудях
на 30-50% видела точно товары
30 та навіть 50 то норм. Але як куртка коштувала 100$ то вона і буде стоїти 100$ Тільки курс долар виріс на 75%