Как_б_не_так• 18 сентября 2022
А я люблю, коли у дівчат є манікюр.. Зайдіть, тут хаха
Вирішила я походити без покриття, так добре з короткими, і без ніяких лаків, кайфую вже два тижня, пішла сьогодні я на побачення з баду, все було супер, в кінці мужчина замовив мені таксі , взяв мене за руку і видав: « А я люблю , коли в дівчат є манікюр».. Ну нащо він це сказав? Треба було в кінці йому зіпсувати побачення? .. Я сказала : «а я люблю високих чоловіків»… У нього зріст, як у мене, 170+-…. Він випучив очі, каже: «ти завжди така гостроязика?»
от я і сама не знала , що гостроязика , вирішила образою на образу, та й так дотепно , сама від себе не очікувала
це, мабуть, наше перше і останнє побачення
ps побачила , що дівчатка тут почали розповідати свої треш - історії, вирішила поповнити колекцію
Я тут с краю постою• 18 сентября 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
Вы отличаете маникюр от покрытия?
думаете мужик отличает? он имел в виду именно покрытие)
Как_б_не_так
• 18 сентября 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
Вы отличаете маникюр от покрытия?
я так, він ні, він мав на увазі саме покриття )
Как_б_не_так
• 18 сентября 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
Вы отличаете маникюр от покрытия?
ми ж коли йдемо в салон, кажемо «йду на манікюр/манік» , а не на покриття )
Алина-1240• 18 сентября 2022
Надо было сказать,то дай мне на него,заодно и на педикюр и ресницы))в следующий раз увидишь,может
Да_Я_ТакаЯ_• 18 сентября 2022
Автор, він міг назвати манікюром ваші природні доглянуті руки, манікюр це ж зовсім не про покриття. Тоді ви бовкнули зайве і самі собі все зіпсували
Как_б_не_так
• 18 сентября 2022
Ответ дляЧучело сосны
Ви впевнені що він хотів вас образити?
Як загалом побачення?
Побачення було супер, випили кави, посиділи, поговорили, потім пройшлись. Але в кінці з його сторони дуже недоречно було.. Це типу « в тебе немає манікюру , а я от я люблю, коли в дівчини манікюр»
Просто Мария• 18 сентября 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Думаєте автор без маніку ходить?
Да_Я_ТакаЯ_• 18 сентября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Звичайно, послуга чоловічого манікюру дуже розповсюджена. Да і без цього всі знають прості речі
Как_б_не_так
• 18 сентября 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
ні! він мав на увазі манікюр ! прикриття він мав на увазі!!
Бауди на ауди• 18 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Шо ж вы такие убогие
Я тут с краю постою• 18 сентября 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
не знаю ни одного мужика, который бы разограничивал понятия ’маникюр’ и ’покрытие’
Да_Я_ТакаЯ_• 18 сентября 2022
Ответ дляКак_б_не_так
Це ви так вирішили, бо почуваєте себе незручно без покриття
Просто Мария• 18 сентября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
1000%
Как_б_не_так
• 18 сентября 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
дуже зручно, я ж писала в темі, зо зручно себе почуваю
Я тут с краю постою• 18 сентября 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
хотите сказать, он намекал, что у автора видны заусеницы и кутикула?
Да_Я_ТакаЯ_• 18 сентября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Просто запитайте у лоб і дуже здивуєтеся
Просто Мария• 18 сентября 2022
Ответ дляКак_б_не_так
Треба було сказати: педікюр показати? Точніше його відсутність
Да_Я_ТакаЯ_• 18 сентября 2022
Ответ дляКак_б_не_так
На стільки,що готові перегризти горло тому, хто наважиться про це заговорити?
Как_б_не_так
• 18 сентября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
ні, в мене цього немає. він про покриття мав на увазі
Иванка Бур• 18 сентября 2022
Девули, привет. Если я сделаю коплимент её маникюру (если он будет, конечно), не поймет ли это она так что без покрытия или с прозрачным ко мне не нужно попадаться на глаза? Не хотелось бы такого, мне она нра и с маником и без
Перемелица• 18 сентября 2022
Ответ дляКак_б_не_так
Чувачек не успел расчехлиться уже предъявы требования .
Фисташковый кокец• 18 сентября 2022
Все вірно зробили. А на запитання про гостроязику, треба було відповісти, що ви така тільки з аб´юзерами.
Просто Мария• 18 сентября 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну це реально трешовий комент. А я люблю мужчин на мерсі... а ти всього 168см... ти не айтішник(розчарованим тоном)?
Я тут с краю постою• 18 сентября 2022
Ответ дляИванка Бур
может и подумает так, люди разные
Просто Мария• 18 сентября 2022
Ответ дляИванка Бур
Хоч один нормальний, і то гей!
Мастер Класс• 18 сентября 2022
Это элементарная невоспитанность и бестактность. Любое замечание на первом свидании выглядит именно так. Если что-то не нравится, промолчи и не продолжай отношения.
Автор, мне понравилось, что вы сориентировались и щёлкнули его по носу.