Бабочки в моём животе• 18 сентября 2022
А що ж на вечерю? А то питання тільки про сніданки)
Може додасте натхнення та корисних ідей.
Укуси меня• 18 сентября 2022
Ответ дляПеченюшка
У меня творожная запеканка на ужин.
Запіканка на сніданок ) попросили полити шоколадною глазурью
Хорошенькая• 18 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Перевели такой продукт
Я теж таке робила, якась фігня вийшла
Хорошенькая• 18 сентября 2022
Рулька ваша гарнюнька, але привіт підшлункова.
В нас був пізній обід/рання вечеря деруни. А ще в холодильнику є розсольник, тушкована капуста з картоплею , мясом та баклажанова ікра. Донька спекла шарлотку.
Бабочки в моём животе
• 18 сентября 2022
Ответ дляАноним_Галя
Боже, стільки смаженого і тіста. А салатом овочевим хоч заїли це?
Аякже) салати як правило свіжі, накидні: руккола, хамон чи червона риба + тертий сир і заправка, або ж помідори з сиром, чи помідори і огврки, ну стандарно
мистерЛяпсус• 18 сентября 2022
У меня остатки шашлыка, булгур, салат, компот, гороховый суп, запеканка и овсяное печенье..
Кто конда хочет пусть тогда и ест)))
жижифреймут• 18 сентября 2022
Ответ дляМеня не звали
Муж пирожков нажарил. Гад. На дрожжевом тесте, как пух, да еще жареные. Ужас.
Теперь лежу не могу отдышаться.
Сдайте мужа в аренду
. А то мой не умеет готовить.
Бабочки в моём животе
• 18 сентября 2022
Ответ дляЛунтик-паунтик
Голова
Ні, рулька домашня:) так прикольно чути паралельних експертів)
Бабочки в моём животе
• 18 сентября 2022
Ответ дляЛунтик-паунтик
Кабачки и пармезан?
Вы сказочница
Ну в упаковці продається, тертий вже, 50 відсотків сухарів і пармезану + запекти, дуже смачно
жижифреймут• 18 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Какой то ужин не красивый, не аппетитный и не полезный
Главное, чтобы ужин для семьи автора был вкусным. Они же не глазами его едят.
Плюшевая дыба• 18 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Да кому вы тут интересны
Плюшевая дыба• 18 сентября 2022
Ответ дляХорошенькая
Я теж таке робила, якась фігня вийшла
Думаете всё-таки дело в рецепте?
Хорошенькая• 18 сентября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Думаете всё-таки дело в рецепте?
Чому, може ще і смакових вподобаннях.
А може тому що ми різали слайсами, а автор брусочками.
Якщо ви хотіли зачіпити мене невмінням готувати, то даремно старалися
Мама Чели• 18 сентября 2022
В нас риба морський окунь з овочами запечений , і рис з овочами- морквою , цибулькою , додала це молодої кукурудзи , смачно ).
Тётя Хрюша• 18 сентября 2022
Ответ дляУкуси меня
Завжди чи сьогодні?
Бо я своіх голую як по годиннику і на 90% корисним
А сама як вийде🥴
Цікаво, і як ви примудряєтеся годувати своїх по годиннику
, і так кожен день? Чи ви живете на кухні?
Плюшевая дыба• 18 сентября 2022
Ответ дляХорошенькая
Чому, може ще і смакових вподобаннях.
Шутка, ничего кроме шутки
Ресничный червь• 18 сентября 2022
Ответ дляУкуси меня
Завжди чи сьогодні?
А сама як вийде🥴
Завжди, я на інтервальному, їм до 15.00.
Бабочки в моём животе
• 18 сентября 2022
Ответ дляМеня не звали
Теперь лежу не могу отдышаться.
Боже, цілуйте його і на руках носіть! Такі чоловіки на вагу золота
Бабочки в моём животе
• 18 сентября 2022
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
мій солеників напік
Який умнічка! Не знаю, що таке соленики, але що мій напік щось - їла б і хвалила!
Санта Барбара• 18 сентября 2022
У нас была картошка пюре, салат из огурцов-помидор-перца-лука, и ветчина.
А на обед - суп с фрикадельками и домашний хлеб с сыром.
Бабочки в моём животе
• 18 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
У меня оливье и блины, налопалась
Хочу олів´є. Дякую за нагадування, на тижні зроблю
Пыхтелка• 18 сентября 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Чого це перевела? Паніровка з сухарів і пармезану+ соус, дуже не погано
Не слухайте,це дуже смачно! Теж так готую.
Бабочки в моём животе
• 18 сентября 2022
Ответ дляУкуси меня
Прикольно
Але я на вечерю даю мясо - сибас- дорадо- сосиски плюссгарнір
Ну і наприклад одного сібаса на 600-800 грм вистачить ім
Але рульку якщо бере чоловік в новусі запаковану- замариновану, то там йому на 3 рази👌Він в мене кіл 60 важить)) більше каже не лвзе в
Це все рандомні обіди+ вечері. Але сібаса чи дорадо 1 на 600- 800 гр, на раз з гарніром моїм хлопцям мало буде, мінімум 2 шт.
Пыхтелка• 18 сентября 2022
У нас на вечерю був булгур с кур.філе і овочі. Зварила борщ на завтра і печу зараз пампушки,бо завтра не буде часу.